Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 470704 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Turkish Airlines Euroleague (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #735 : 16 Aralık 2015, 12:02:56 »
Hazır adı geçmişken seneye şu Paul Davis'e yürümek lazım.
İlk maç oynandığında gelecek sezon kontratı bitiyor diye burada bir arkadaşımız yazmıştı(yanlış hatırlamıyorsam).
Bülent kardeşim..
askerlik sana hiç yaramamış .. son 5 senedir oynadığı tüm sezonlarda mutlaka min 2 3 ay sakatlığı sebebiyle oynayamayan kronik sakat bi oyuncuya yürümek senin kalitende bi adam için vallahi şaşırtıcı ya

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #736 : 16 Aralık 2015, 12:11:03 »
Kronik sakatlık olayını bilmiyordum. :(
Madem yılda 2-3 ay yok, o zaman kendisine fazla yüklenmeden 9.yabancı olarak el'de kullansak işimizi görmez mi abi?

Menajeri kim bilmiyorum da takıma kazandırma ısrarımı görse P.Davis ve kazanacağı yeşillikler adına bana teşekkür eder. :)
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #737 : 16 Aralık 2015, 12:20:44 »
Sakatlık sorunu olmazsaydı Paul Davis Avrupa'nın anasını ağlatırdı bülent kardeşim. çok iyi herif ama sakatlık olayı ne yazıkki DAvis için çok can sıkıcı bi durum

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #738 : 16 Aralık 2015, 12:23:30 »
keske uzun transferini valencia'dan yapsak onumuzdeki sene icin.

dubljevic ayi gibi olmus , ayi gibi derken pozitif anlamda , baya bir kilo almis , eziyor herkesi.
justin hamilton da ozel bir oyuncu , nazar degmesin o da cogaltiyor rakip uzunlari.

bu iki herifin ikisine de kafayi takdim , hangisi gelirse sevinirim.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #739 : 16 Aralık 2015, 12:56:02 »
real ve biz yenersek...
 real 2 (+4), bayern kazanırsa 3 (-1) , khimki 4 (-3) (sayı averajı ile) hepsinin 2 galibiyeti oluyor...
 khimki 2 (3-1) , kızılyıldız kazanırsa 3 (2-2) , real 4 (1-3)  (galibiyet sayılaır ile)

o yuzden khimki galibiyeti yanımıza kızılyıldız yada bayerni almak acısındna onemli...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #740 : 16 Aralık 2015, 14:40:01 »
real ve biz yenersek...
 real 2 (+4), bayern kazanırsa 3 (-1) , khimki 4 (-3) (sayı averajı ile) hepsinin 2 galibiyeti oluyor...
 khimki 2 (3-1) , kızılyıldız kazanırsa 3 (2-2) , real 4 (1-3)  (galibiyet sayılaır ile)

o yuzden khimki galibiyeti yanımıza kızılyıldız yada bayerni almak acısındna onemli...

Eger real ligde kalirsa bizim gurupta kalmasini isterim .... diger gurup zaten bela isimlerle dolacak gibi
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #741 : 16 Aralık 2015, 14:45:33 »
grup hesaplamaları yapmak çok zevkli.. normalde grup zaten güzel iştir :)
basketbol için top 16 için grup hesaplamak da aynen çok güzel ...
cidden çok enterasan şekilde basit veya zor bi gruba düşebiliriz.

Barcelona
Cska
Real Madrid

3 tanesi aynı anda bizimle de olabilir rakibimiz de olaiblir
ama haftanın açılış maçı bizim.. Bizim alacağımız skor bizim gruptan kimin nereye gideceğini belirginleştirecek
bizim maçın skoruna göre rakipler yatma satma durumları olacaktır çok enterasan skorlar bekliyorum :)

• Üye
« Yanıtla #742 : 16 Aralık 2015, 14:54:27 »
grup hesaplamaları yapmak çok zevkli.. normalde grup zaten güzel iştir :)
basketbol için top 16 için grup hesaplamak da aynen çok güzel ...
cidden çok enterasan şekilde basit veya zor bi gruba düşebiliriz.

Barcelona
Cska
Real Madrid

ama haftanın açılış maçı bizim.. Bizim alacağımız skor bizim gruptan kimin nereye gideceğini belirginleştirecek
bizim maçın skoruna göre rakipler yatma satma durumları olacaktır çok enterasan skorlar bekliyorum :)

malaga-cska macı cok ılgınc olacak..kaybeden bize gelecegi icin atmamak icin ugrasacaklar..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #743 : 16 Aralık 2015, 14:55:46 »
........

nereden nereye ..... valla geldigimiz yer keyifli ... dusunsenize su sunu yenerse buna yeilirse biz 5 atar 2 yersek hesaplarindan nereye geldik ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #744 : 16 Aralık 2015, 15:07:47 »
malaga-cska macı cok ılgınc olacak..kaybeden bize gelecegi icin atmamak icin ugrasacaklar..

Cska bu maçı alacağını düşünüyorum ya ben .

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #745 : 16 Aralık 2015, 15:08:21 »
nereden nereye ..... valla geldigimiz yer keyifli ... dusunsenize su sunu yenerse buna yeilirse biz 5 atar 2 yersek hesaplarindan nereye geldik ....
büyük takım taraftarıyız artık . biz de artık büyük takımız. tek eksiğimizi euroleague kupası.

• Üye
« Yanıtla #746 : 16 Aralık 2015, 16:05:47 »
Cska bu maçı alacağını düşünüyorum ya ben .

o zaman hosgelsin malaga...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #747 : 16 Aralık 2015, 22:11:33 »
Kurtiniatis
"We are facing a good team in Fenerbahce and it will be a game for prestige, I can say a revenge game. In Turkey, we lost in a good battle. Now we’ll try to win. Our shape is getting better from game to game. Now we understand each other better and try to play beautifully. The game is becoming more clear and natural. Of course, we have to improve our defensive and offensive skills as well as the defensive rebounding."

Vyaltsev
"We are very serious in front of this game. We want to do our best in front of our fans. We have also qualified to the Top 16 and now we face the leader of our group in Fenerbahce. I’m sure our team can beat them. In the first round we played an adequate game and had a chance to win, but some moments we were not lucky enough. We have to pay attention to Vesely who dominates on the boards as well as Bogdanovic, Dixon, Kalinic and Datome. They have very balanced team and each player is dangerous at his position. We want to win this game and do all our best to give joy to our fans."

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #748 : 16 Aralık 2015, 23:07:01 »
Birakalim biz oyunumuzu oynayalim hesap yapmaya gerekvyok onlar bizim ismimizden korkmalari lazim bundan sonra kim gelirse gelsin favoriyiz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #749 : 17 Aralık 2015, 09:08:46 »

Oly yerine bizi tercih etmek ne derece mantıklı onlar için, bilemedim.
Kuşandık sarı laciyi