Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2015-16 Sezonu)  (Okunma sayısı 144220 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #1005 : 30 Nisan 2016, 03:03:19 »
Ya şampiyon olsun bizimkiler ya da ümidimizi bir an önce bitirsinler. Bu genç yaşımda üçüncü kez şampiyonluğu son maçta kaybedersek saçlarım falan ağaracak.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1006 : 01 Mayıs 2016, 21:02:51 »
aynen amk rvp hazir degil , nani kotu.

oyuncularda sorun yok defalarca yazdik, sorun hoca bozuntusunda.

nani serbest oynamaya basladigindan beri takim ucuyor.

nani ve rvp asla yedek bekletilmez, kotu oynasalar bile sahada olmali bu tarz oyuncular, her an skoru degistirebilirler.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1007 : 01 Mayıs 2016, 23:52:52 »
İkinci devre Miami - Charlotte serisinin 7. maçıyla kesiştiği için sadece ilk yarısını izleyebildim. Yine bir ton gol kaçırdık. Fakat Van Persie öyle bir asist yaptı ki, adeta takım arkadaşlarına "hımına koduğumun çocukları, işte bana böyle pas atacaksınız, uygulamalı olarak gösteriyorum hepinize" der gibi harika bir pastı.

Antep ise yürüyecek durumda değil bir görüntü veriyordu. İkinci devre Van Persie iki de kendisi atmış ama dediğim sebepten görmedim golleri ve oynanan futbolu. NBA Tv için D-Smart'a geçiş yapmıştım.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1008 : 02 Mayıs 2016, 05:41:15 »
Şampiyon olur muyuz, ne dersiniz?

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1009 : 02 Mayıs 2016, 10:12:15 »
Ya şampiyon olsun bizimkiler ya da ümidimizi bir an önce bitirsinler. Bu genç yaşımda üçüncü kez şampiyonluğu son maçta kaybedersek saçlarım falan ağaracak.

dördüncü demek istedin sanırım. hemde son 10 yılda...
denizli maçı - gs şampiyon
trabzon maçı - bursa şampiyon
gs maçı - gs şampiyon... ki son ikisinde evimizdeydik...
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2016, 10:12:51 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1010 : 02 Mayıs 2016, 11:31:35 »
Şampiyon olur muyuz, ne dersiniz?

benim inancim cok düsük

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1011 : 04 Mayıs 2016, 10:27:05 »
Ben hic belli olmaz diyorum...gs nin maçı satmayacagini umuyorum ki öyle olması lazim...osmanlı ve konya zaten asılacak maça.3 maçta da puan verebilirler bu mallar..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1012 : 08 Mayıs 2016, 21:07:31 »
gs-bjk devre biteli neredeyse 20 dk. oldu ama henüz başlamadı.
Neler konuşuluyor acaba?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1013 : 08 Mayıs 2016, 23:27:00 »
Galatasaray'ın Beşiktaş'ı yenip Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolu açabileceğine ihtimal veren ve bunun üzerinden değerlendirme yapan arkadaşlara bazern yüksek sesle, bazen samimiyet durumuna göre içten içe hep güldüm. Kimisine söyleyip, kimisine diyemediğim şuydu: "Siz daha Galatasaray'ın ne mal olduğunu anlayamamışsınız. Hakikaten hiç tanıyamamışsınız Galatasaray'ı."

Ahlâk ve namus kocaman bir roman olsa onun içinde Galatasaray'a virgül kadar yer düşmez.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1014 : 08 Mayıs 2016, 23:27:11 »
Şampiyonluğu biz Galatasaray deplasmanında bırakmışız ve Osmanlı'ya bir gol atamayarak Konya yenilgisi hadi neyse de sahanda Osmanlı'yı yenicen deplasmanda Bitik Galatasaray'ı
Beşiktaş ta maalesef tam olarak bunu yapıyor

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1015 : 08 Mayıs 2016, 23:29:07 »
Galatasaray'ın Beşiktaş'ı yenip Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolu açabileceğine ihtimal veren ve bunun üzerinden değerlendirme yapan arkadaşlara bazern yüksek sesle, bazen samimiyet durumuna göre içten içe hep güldüm. Kimisine söyleyip, kimisine diyemediğim şuydu: "Siz daha Galatasaray'ın ne mal olduğunu anlayamamışsınız. Hakikaten hiç tanıyamamışsınız Galatasaray'ı."

Ahlâk ve namus kocaman bir roman olsa onun içinde Galatasaray'a virgül kadar yer düşmez.
Kesinlikle haklısın abi Beşiktaş'a 3 puanı direk yazdığım maçtı. Beşiktaş artık yenilmez bence belki Osmanlı ile berabere kalırsa son hafta hayrola

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1016 : 09 Mayıs 2016, 07:25:36 »

Hakan hocam, bu Galatasaray, zamanında kendilerine her maç yatıp, gereken ne ise onu yapmak için uğraşan trabzona deplasmanda 4 gol atıp (2004) bizim erken şampiyon olmamızı sağlamıştı. Sonrasında ne olduysa senin dediğin noktaya kadar alçaldılar, işi, zamanında kendileri için uefa da tüm gücünü kullanan (1988 neuchetel maçı sonrasında ali şen in yaptıkları) camiaya karşı uefa da kumpas yapmaya kadar götürdüler. Şimdi bizim yapmamız gereken, bunları kupada evire çevire yenerek içine girdikleri bataklıkta daha da aşağılara itmek olmalı. Kendimiz içinde ilk önce azizden sonrada onun şahsiyetsiz, karaktersiz kadrosundan kurtularak yeniden ayağa kalkmak.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1017 : 09 Mayıs 2016, 08:54:55 »
Biz zaten şampiyon olacaktık o maç olmasa da. Tam olarak aynı durum değil bugünkü ile. Gs'nin bizim lehimize yaptığı tek olumlu hareket Bursa ile biz çekişirken kendi sahalarında Bursa ile 0-0 berabere kalıp bizi lider yaptıkları maçtı. O maçta da gerçi gol yemek için her şeyi yapmışlardı ama Bursa'lı beceriksizler atamamıştı. Netice itibari ile gs sayesinde liderliğe çıkmıştık. Gerçi yine sene sonunda Bursa'ya vermiştik şampiyonluğu ama sıralamayı değiştirmişti o maçla gs.
Açıkçası biz puan kaybetmezsek bjk de kaybetmez demiştim. Kaybetmiyorlar da. ve ne kadar rahat kazandıkları da ortada. Gsnin maç boyu kaleyi bulan şutu "1" O da nasıl oldu bilmiyorum. Seyretmedim de, seyretmem de. Zaten bu haysiyetsizlerden ben şahsım adına bir sürpriz beklemiyordum. Bizim şampiyonluk için tüm maçları kazanmamız gerekirdi. Kazanamadık. Bir şampiyonluk daha gitti. Geçmiş olsun. Beşiktaş'ın da başı kel kalmasın.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1018 : 09 Mayıs 2016, 09:57:08 »
ilk yarıda biraz denk mücadele vardı ama hiçbir anında gs nin kazanacağı hissiyatı uyanmadı.

zaten bende erken şampiyon olmamızı sağladılar demiştim. aynı mantıkla bursa maçıda sayılmaz :) o maç da ligin ortalarındaydı sanırım.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1019 : 09 Mayıs 2016, 12:51:47 »
gs'den gelecek hayıra sokayım çok afedersiniz.

dün izledim maçı, kale arkası tribünü "bu maçı satanın anasını sikeyim" diye tezehürat yaptı.

podolski alman olduğu için anlamamış haliyle, sanki bjk stoperi gibi oynadı ilk 10 dk hariç.

Yargıtay kararı ne zaman çıkacak acaba , yeter artık çıksa da kurtulsak bu adamdan.