Gönderen Konu: Ekpe "Nightmare" Udoh  (Okunma sayısı 152201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
Ynt: Ekpe "Nightmare" Udoh
« Yanıtla #285 : 21 Kasım 2016, 16:57:48 »
Arkadaşlar, dini açıdan sakıncası olur mu bilemedim ama, bu adam basket attıkça "allahu ekpeh" desek güzel olmaz mı?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #286 : 21 Kasım 2016, 17:35:37 »
Arkadaşlar, dini açıdan sakıncası olur mu bilemedim ama, bu adam basket attıkça "allahu ekpeh" desek güzel olmaz mı?
ahahaha abi çok iyiydi ya :)
aman abi dur ortalık karışık bizi de sikerler arada :(

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #287 : 21 Kasım 2016, 17:56:55 »
 Dini açıdan ciddi sakıncası olur. Allahu ekber demek Allah büyüktür(en büyüktür) demektir, Allahu ekpe dersen, Allah ekpedir dersin ki, işler o zaman karışır. Allahın asla affetmediği şirk denilen lanete bulaşabilirsin. Tehlikelidir. Sevgili Renktaşlar sizn için Kısa bilgi, (Dini olarak sakıncası ile ilgilenenler için...!)
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 17:58:10 Gönderen: constructor »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #288 : 21 Kasım 2016, 18:50:37 »
Dini açıdan ciddi sakıncası olur. Allahu ekber demek Allah büyüktür(en büyüktür) demektir, Allahu ekpe dersen, Allah ekpedir dersin ki, işler o zaman karışır. Allahın asla affetmediği şirk denilen lanete bulaşabilirsin. Tehlikelidir. Sevgili Renktaşlar sizn için Kısa bilgi, (Dini olarak sakıncası ile ilgilenenler için...!)
Teşekkür ederiz. 

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #289 : 22 Kasım 2016, 09:10:46 »

Besiktaslilarin El Amin sloganini hatirlatti ... hos aslinda ama rahatsiz olan cok olur, arapca anlamini anlayanlar arasinda ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #290 : 22 Kasım 2016, 09:21:37 »
Teşekkürler renkdaş. Konuyu kapatmakta fayda var o zaman.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #291 : 22 Kasım 2016, 09:24:52 »
Ekpe Udoh mükemmel bi insan mükemmel bi basketbolcu
kendisine hem çok büyük saygı duyuyorum hem de çok seviyorum

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #292 : 22 Kasım 2016, 10:15:25 »

Teşekkürler.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #293 : 22 Kasım 2016, 12:04:33 »
Eyvallah renktaşlar. Gerek olursa her zaman buradayım ;)
Ayrıca ekpe adamdır. Adamın hasıdır. Keşke  batiste'in panatinaikos'ta kaldığı gibi uzun yıllar kalsa. Ben de çok seviyorum kendisini.
Takımda iki kişi ile vakit geçirip sohbet etmeyi çok  isterim. Ekpe ve datome. Hayatı, anlamını ve sporu, herşeyi konuşabilirsin.
yanılıyor muyum?

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #294 : 25 Kasım 2016, 00:42:16 »
Bu kadar karakterli bir oyuncunun takımda olması bir lütuf. Sayı atıyor, blok yapıyor, bütün rakiplerle boğuşuyor, üstelik bunları takım arkadaşı 2 dakikada 3 faul aldığı için dinlenme şansı olmadan yapıyor, muhteşem bir adamsın Udoh.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #295 : 09 Aralık 2016, 00:04:58 »
Çok büyük oyuncu ayrıca çok karakterli bir insan. Maç sonu röportajında muhabire futbol takımının kazanıp kazanmadığını sordu. :D

Kızılyıldız maçında 15 sayı 9 ribaund 5 asist 5 blok 1 top çalma (34 verimlilik) ile oynadı. Euroleague'deki savunma ribaundu (8 ), asist ve verimlilik puanı rekorunu kırdı.

Ayrıca 2001'den bu yana 15 sayı, 5+ ribaund, 5+ asist, 5+ blok yapan ilk oyuncu olmuş. 2001'de Hırvat pivot Dino Radja Olympiakos forması giyerken Muller Verona’ya karşı 21 sayı, 10 ribaunt, 5 blok ve 5 asist üretmiş. (Kaynak: Eurohoops)
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2016, 00:05:36 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #296 : 09 Aralık 2016, 00:29:36 »
Helal olsun... Son periyot gerek kalmadığı için oynamadı bile, oynasaydı Melli'nin muazzam performansını silip haftanın MVP'si olurdu.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #297 : 09 Aralık 2016, 10:11:16 »
Ekpe çok çok özel bir oyuncu, amerikadan geleceksin ve Fenerbahçe'yi böylesine benimseyeceksin.. Oyunculuğu, karakteri de mükemmel. Basketbolu burada bırakmalı efsane olarak.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #298 : 12 Aralık 2016, 13:17:02 »
Ekpe uzun yıllar bu takımda kalmalı böyle karakterli bir oyuncuyu bidaha bulabilir miyiz bilmiyorum doğrusu.. kendisi örnek sporcu örnek karakter ve örnek insan

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #299 : 23 Aralık 2016, 22:30:45 »
Ben Fenerbahçe'de daha muhteşem bir sporcu görmemiş olabilirim, belki Alex.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon