Gönderen Konu: Fenerbahçe Erkek Voleybol Lig Maçları (2015/16 Sezonu)  (Okunma sayısı 85318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Erkekler Voleybol Ligi Playoff Etapları
« Yanıtla #540 : 25 Nisan 2016, 10:39:17 »
Kabus bitti. Açıkçası hiç çıkmasalardı şahsım adına daha mutlu olurdum play offlara. En azından kapasitemiz bu derdim. Tebrik eder, önümüze bakardım. Zira beklentim yoktu sene başında. Kimse çıkıp da İBB'nin kadrosu olağanüstü, bizden çok daha iyiydi demesin. Kıçına teneke taktığımız Arslan, Özkan ve Coskovic'in ilk altıda olduğu bir takım neler yaptı. 4'te 4 yendiler bizi ve az daha şampiyon olacaklardı. Halkbankası hariç kadrosu çok fark yaratan bir takım yoktu. Sene boyu gösterdikleri performansı ve hakettikleri övgüyü sıfırladılar play offlarda.
Çok da önemli değil gerçi ama sıfır çekmek cidden ayıp oldu. 

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Erkekler Voleybol Ligi Playoff Etapları
« Yanıtla #541 : 25 Nisan 2016, 11:01:37 »
vallaha umrumda degil...

gucumuz bu kadar...hedefimiz avrupa kupalarıydı...o hakkı kazandık ve motivasyon bitti...

verdigimiz setlerin %80 ında 21-22-23 sayı barajına geldik...takımın gucu ve tecrubesi bu kadar..kalitesi bu kadar...belki ivan gibi bir tecrubeli is bitirici oyuncumuz olsa bazı maclarda puan yada puanlar alabilirdik...

sonucta ligin diger takımları ıle aynı seviyedeyiz ve ligde yaptıgımız ekstra ıslerle kendimizi buraya attık ziraatı gecip...

eger klasmana kalıp gecen sene gibi rezil olup avrupa kupasına katılamasaydık 6. olup; derdim ki basarısısz olsuk..

ilk 4 e kalıp avrupa kupalarına kalmısken, kadro kalitesi, tecrubesi sende fazla takımlara karsı ne bekliyorduk..

eger ılk macta puan alsak bence biraz daha direnebilirdik ama olmadı..saglık olsun..

bu butce ile bu kadro ustune duseni fazlasıyla yapmıstır..

seyirci destegi olmadan buraya gelen takıma (final etabında da kimseler yoktu) sıfır cekti diyip ayıp oldu demek bence esas ayıp...

ne verdik ki bu takıma daha ne istiyoruz taraftar olarak....

sonuna kadar helal olsun bu cocuklara...

selcuk kaptanından, genc metin'ine...hepsi benim gozumde cok basarılı oldular bu sezon...
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2016, 11:02:25 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı batman begins

• Üye
  • Yer: izmir
    • Yine mi sen hemşerim
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Lig Maçları (2015/16 Sezonu)
« Yanıtla #542 : 26 Temmuz 2016, 15:29:37 »
Siz de takip etmişsinizdir. Aziz başkan bayan basket , erkek voleybol,masa tenisi  şubelerini kapatacaktı.Son gelişmeler ne oldu bilmiyorum.

Bu branşta 2 balkan , bir cev kupamız var. Artık hedef cl olmalı.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2016, 15:37:39 Gönderen: batman begins »