Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655208 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: NBA
« Yanıtla #3480 : 07 Mayıs 2024, 08:14:22 »
ne balonu abi adamlar son şampiyon :D
Bence balon. Nba'in tamamı bir sirk zaten. Koca götlü doncic 35 sayi ortalama yapıyor. Ne diyim daha.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2024, 08:15:09 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3481 : 07 Mayıs 2024, 09:58:02 »
Abi sen de murrayi gelmis geçmiş en bilmem ne yaptın, şimdi de edwardsi yapıyorsun. Sestina kalsın dediğin gibi biraz günlük yasiyorsun gibi :)
Murray'i ben yapmadım ya epey güzel içerik üreten bi YouTuber videosuna referanstı o. Sestina içinse play-off performansı genel olarak backup olmaya uygun olabilir diye düşünüyorum, halen de arkasındayım. Bütçeye bağlı tabii ki.Ama yaşı genç, gayretli ve gelişime açık bence. Oraya eğer, gard ve uzun transferini egellemeyecek şekilde Moneke vs. tarzı biriyle geçebileceksek tabii ki Sestina demem. :) Edwards'a dair zaten söylenen şeyler bunlar. MJ referansı çok veriliyor ki oyun tarzı da dönemin gereklerine uyaranmış MJ gibi. Tabii ki MJ karakter olarak milyonda bir gelir. Fakat hem savunmada hem hücumda bir takıma liderlik etmek, daha 21 yaşında bunu yapmak önemli nitelikler gibi görünüyor. Seri buradan dönerse böylesi bir katastrofik durumla nasıl baş edeceğini de görmek lazım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3482 : 07 Mayıs 2024, 20:28:48 »
NBA tarihinde O-2 yenik olan takımların turu geçme istatistiği : 33-421