Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Cev Cup (2013-2014)  (Okunma sayısı 161817 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Maçın tekrarını FB TV'den izledim de Dünya abi de pasları sürekli eleştirmiş haklı olarak, bahanelere sığınamayacak kadar kötü paslar atıyor Glass, gelecek sezon onunla devam edileceğini sanmıyorum

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Bugün saat 14.00 de maçın tekrarı yine FBTV de olacakmış.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Salonda olanlar da tv den görünmeyen tribün notlarını paylaşsa güzel olur.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Kerem abi'den videolar ve fotoğraflar bekliyoruz :)

• Üye
Sedanın yaptığı gerçekten çok ayıp olmuş öyle böyle değil, Arslandan örnek alaydı keşke, Arslan tek başına kaldırmadı kupayı tüm oyuncuları yanına çağırdı öyle kaldırdı. Çok büyük ayıp olmuş, üstelik katkısı da yoktu kupada. Aldı kupayı hiçkimseye vermedi yahu, o kupayı Kim in ellerinde taraftarın yanında görmek isterdim mesela, Sedanın yaptığı hiç hoş değildi umarım gelecek sene kaptanlık ellerinden alınır Sedanın Edaya verilir.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Eda ruhuyla, taraftarlığıyla, insanlığıyla gerçekten kaptan. Seda kartondan kaptan. Ama dediğim gibi Seda bu takımda kaldığı sürece kaptanlık değişmez. Sıfır katkı anca kupa kaldırır gelecek sezonlar da.

gurol1967

• Ziyaretçi
Gürol abi seneye ben ufaklığı alıyorum, Cem kardeşim yengeyi getiriyor., sen de annemizle geliyorsun ilk Avrupa maçına...Hep beraber maç izleyeceğiz
Hayırlısı inşaallah Volkan'cım Sağlıklı olsunlar da hepsi.

Çevrimdışı Gzbyk17

• Üye
  • Yer: İzmir
Sedanın yaptığı gerçekten çok ayıp olmuş öyle böyle değil, Arslandan örnek alaydı keşke, Arslan tek başına kaldırmadı kupayı tüm oyuncuları yanına çağırdı öyle kaldırdı. Çok büyük ayıp olmuş, üstelik katkısı da yoktu kupada. Aldı kupayı hiçkimseye vermedi yahu, o kupayı Kim in ellerinde taraftarın yanında görmek isterdim mesela, Sedanın yaptığı hiç hoş değildi umarım gelecek sene kaptanlık ellerinden alınır Sedanın Edaya verilir.
Maçların akşamında Süleyman amcayla bu konuyu konuşmuştuk. Ben o kupanın bütün oyuncuların ellerinde yükselmesi taraftarıyım. Hepsinin hakkı bu sanki. Erkek takımında bunu görmek mutluluk vericiydi.
#Fenerbahçeliolmaknegüzelbirşey
#sporaşktıramavoleybolbaşka

• Üye
Russia wins three of the European Cups, Fenerbahce - two

http://cev.lu/News.aspx?NewsID=16919&ID=5

Gurur sebebi...