Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1319454 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3090 : 29 Eylül 2016, 15:50:11 »
Kadin basketbolcularin yemegi ne alaka? Ise yaramaz bilgi midir bu? Kaldi ki kadin basketbol takimi ilgili haberler de cok az ve bu ara arttirdilar. Su cinsiyetci soylemleri birakalim.

Cinsiyetcilikten ziyade, kadin basketbol takiminin uzun zamandir rezalet bir teknik kadro tarafindan yonetilmesi nedeniyle duyulan antipati bu.  Ben oyle anladim. 

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3091 : 30 Eylül 2016, 18:16:11 »
Kadin basketbolcularin yemegi ne alaka? Ise yaramaz bilgi midir bu? Kaldi ki kadin basketbol takimi ilgili haberler de cok az ve bu ara arttirdilar. Su cinsiyetci soylemleri birakalim.

Tam hakim olmadığın argümanları , saçma sapan yerlerde kullanmamanı tavsiye ederim.

O şubeye kimliklerinden ötürü mü desteği kesti bu insanlar ?

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3092 : 01 Ekim 2016, 08:17:27 »
Tam hakim olmadığın argümanları , saçma sapan yerlerde kullanmamanı tavsiye ederim.

O şubeye kimliklerinden ötürü mü desteği kesti bu insanlar ?

Ben de sana yazdığın şeyi tekrar okumanı tavsiye ederim. Seni tanımayan biri olarak,kaldı ki forum dışından da olabilirim, yazdıklarından böyle bir anlam çıkabiliyor.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #3093 : 03 Ekim 2016, 23:07:09 »
Andersonla görüşmemiz olmuş ama para kazanmış belli. Obra varken david blat için dackayı tercih ettim diyor :)

http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/darussafaka-dogus/james-anderson-fenerbahceyle-anlasmistim-ama

Birde bu kutluay fenerin görüştüğü kimseyle ilgilenmedik felan demişti şimdi ise bi gazetecinin bunu sormasını bekliyorum. Anderson fener benle birçok kez görüştü demesinden sonra oyuncuyu nasıl ayarttıklarını anlatsın bi :S

Kutluay:  O olmayınca skorer bir oyuncu olan James Anderson ile anlaştık. Ama Fenerbahçe’nin bir oyuncusuyla veya yaklaştığı bir isimle ilgilenmedik.
http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/darussafaka-dogus/ibrahim-kutluay-butcemiz-gecen-yilin-altinda

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3094 : 04 Ekim 2016, 02:29:38 »
Ben de sana yazdığın şeyi tekrar okumanı tavsiye ederim. Seni tanımayan biri olarak,kaldı ki forum dışından da olabilirim, yazdıklarından böyle bir anlam çıkabiliyor.

Kadın basketbol şubesine, Euroleague finalinden sonra bir ön yargım olduğunu inkar etmeyeceğim. Ama özellikle 2005-2008 senesi arasında Caferağada izlediğim kadın basket maçı sayısını hatırlamıyorum. Yazdıklarımı okuduktan sonra tek çıkardığım anlam kurumsal hesaplara haksız yüklenmiş olabileceğim. Ama benim düşüncem zaten sorunun yönetim kaynaklığı olduğu.

Esas demek istediğim resmi hesaplardan taraftarın daha çok merak ettiği paylaşımların yapılmasıydı. 10 tane basketbolla ilgilenen kişiye sorsak, kadın basketbol takımının aktivitelerini mi merak eder yoksa sakatlanan oyuncuların veya transferlerin durumunu mu?

Her neyse boşuna uzamasın mevzu .Kusura da bakma bir anda cinsiyetçi diye suçlanınca gereksiz tepki verdim.

Bu arada sahiden Bulgar oyuncu hakkında son durum nedir ? :D
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2016, 02:34:31 Gönderen: (EREN) »

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3095 : 04 Ekim 2016, 06:58:14 »
Niye kavga ettiğinizi hiç anlamadım.

Fenerbahçeli Fenerbahçe'den utanamaz ama Fenerbahçe yönetiminden utanabilir. Kadın Basketbol yönetimi ve teknik heyetinden bizzat utanıyorum. Takım menajeri Fenerbahçeli bile değil. Rakip takım taraftarı olması kabul edilemez. Kadro hezimet yaşıyor ve umursamıyorsun bile. Mantıksız kadrolar ile fahiş paralar saçılıyor. Kapris uğruna hocalar ile ilişkiler çok kötü oluyor. Kötü giden hocalar istikrar bahanesi ile yönetimi eleştirmediği için kovulmuyor. Mühendislik kötü yapıldığı için ucuz menajer oyuncularına son dakikada atlanıyor. Manasız ve tahrik edici basın açıklamaları yapılıyor. Fırsatın varken genç yetenekleri ve fırsat transferlerini toplamıyorsun. Sonra da işini doğru yaptın mı zannediyorsun? Üstüne niye salon dolmuyor diye hesap mı soruyorsun?

Daha yazmayayım. Sinirlendim zira. Haddimi aşmayayım. Bu kadarı yeterli.

Onca hezimetten sonra sonra akıllanmayarak, nerede yanlış yaptığı düşünmeyerek yine aynı hatalara doğru gidiyorsan taraftar söylenecek, bağıracak, tepki gösterecek. Sen de bunu yönetim olarak kabulleneceksin, hesap sormayacaksın. Sonra niye insanlar soğuyor? Sizin yüzünüzden ey yöneticiler. Başka hiç bir sebebi yok.

Hiç bir yöneticinin Fenerbahçe'yi küçültme hakkı olamaz. Fenerbahçe'yi küçültenin yeri kibarca istifadır. Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bilmeyen o koltuğu hak edemez.

Bir Fenerbahçeli kadın basketbolundan nefret edebilir ve Fenerbahçe'nin kadın basketbol takımından soğuyabilir, ilgilenmeyebilir. Bu Fenerbahçe sevgisinden zerre eksiltmez. Elma ile armutu karıştırmayın.

Kadın basketbolcu yemeği haberinden daha büyük sorunlarımız var bizim. Önce işlerini doğru düzgün yapsınlar, sonra hiç bir bilgi dahi paylaşmasınlar. Hiç önemli değil.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2016, 07:06:15 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3096 : 04 Ekim 2016, 12:42:54 »
Andersonla görüşmemiz olmuş ama para kazanmış belli. Obra varken david blat için dackayı tercih ettim diyor :)

http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/darussafaka-dogus/james-anderson-fenerbahceyle-anlasmistim-ama

Birde bu kutluay fenerin görüştüğü kimseyle ilgilenmedik felan demişti şimdi ise bi gazetecinin bunu sormasını bekliyorum. Anderson fener benle birçok kez görüştü demesinden sonra oyuncuyu nasıl ayarttıklarını anlatsın bi :S

Kutluay:  O olmayınca skorer bir oyuncu olan James Anderson ile anlaştık. Ama Fenerbahçe’nin bir oyuncusuyla veya yaklaştığı bir isimle ilgilenmedik.
http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/darussafaka-dogus/ibrahim-kutluay-butcemiz-gecen-yilin-altinda

Oddrech valla senin dusunduklerine cogumuz katiliriz eminim ama .... Ayrica Anderson oncesi Kuzminiskas ta yedik ilk celmeyi ....

Ama su anki takimin olusumundaki cok emegi gecti dacka nin bize... Oguz, Emir, Semih vs ... gitmese gecen sene bu takimi kuramazdik ... bu sene bir iki yamugu oldu katiliyorum ama takim hala tas gibi ve elimizde :) ... ayrica belki de en iyisi oldu .... 4-5 hafta sonra duruma gore eksik noktalara takviye olabilir ve bu eksiklikten bir kac genc oyuncu faydalanip bize faydasi olabilir ....

bekleyip gorecegiz ... Ama asil ayibi Emir'i bu sene de idare etmemesi oldu.... gerisini salla...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3097 : 06 Ekim 2016, 11:20:05 »
Minchev dün ki kupa seramonisinde de vardı hatta o da takımla birlikte madalya toreninde bireysel ödülünü aldı. Naptık acaba bu çocukla sözleşme yaptık mı ki. Denemedeki bi oyuncu resmi bi kupa töreninde yer alamaz heralde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #3098 : 08 Ekim 2016, 18:59:31 »
Minchev dün ki kupa seramonisinde de vardı hatta o da takımla birlikte madalya toreninde bireysel ödülünü aldı. Naptık acaba bu çocukla sözleşme yaptık mı ki. Denemedeki bi oyuncu resmi bi kupa töreninde yer alamaz heralde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hala EL ve federasyonunn sistesindeki kadrolarda ismi yok...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3099 : 08 Ekim 2016, 20:00:27 »
Aldıysak TED kolejlilere verelim seneye ZOC'un huzuruna stajını tamamlamış dönsün
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2016, 20:00:57 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3100 : 08 Ekim 2016, 23:27:03 »
Pertevniyal'a çifte lisans ile kiralanabilir bence ama yönetim ne yapacak hiç bir fikrim yok.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #3101 : 09 Ekim 2016, 02:27:46 »

Bu Daçka'nın transferleri mevzusu bence gereksiz büyütülüyor. İbrahim Kutluay şuan Darüşşafaka'dan para kazanıyor ve Fenerbahçe'yle rakabet etmek zorunda, bizim iyiliğimizi filan düşünmek zorunda değil yani. Ayrıca nerdeyse 0'dan takım kurmak zorundaydı Daçka çok doğal değil mi kalbur üstü her oyuncuya salça olmaları?
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2016, 02:28:20 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3102 : 22 Ekim 2016, 17:27:19 »
Hido, yabancı sınırı kuralını kaldıracağını söyledi. Sınırsız yabancı.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #3103 : 22 Ekim 2016, 18:22:17 »
Hido, yabancı sınırı kuralını kaldıracağını söyledi. Sınırsız yabancı.

İnşallah .

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3104 : 22 Ekim 2016, 18:33:41 »
İnşallah .

Ligdeki takım sayısı arttırılacakmış. Ayrıca reserve league kurulacakmış. Her kulübün takımı olacakmış. Genç oyuncuları gönderecekler o lige, düzenli oynayacaklar diyor. 3-4 dk ortalama oynayan yerlilerden üzüntü duyduğunu söylemiş. Bir nevi NBDL projesi. Orada olgunlaşan oyuncuları takımlar rotasyona monte edecekler. Sayı arttığı için Milli Takım sorunu kalkacak diyor.