Gönderen Konu: Fenerbahçe / Türkiye Kupası / 2016-17 Sezonu  (Okunma sayısı 24002 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Obra gerçekten müthiş bir koç ama tek bir kötü huyu var..maç öncesi kafasında birşey var bir oyuncuyu oynatmıcaksa  oynatmıyor, ya da çıkarmıcam diye düşünüyorsa adam maçın içine sıçsa da çıkarmıyor..çok kötü oynadık ama bunda koçun da etkisi çok..sağlık olsun
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2017, 22:23:02 Gönderen: selimiyeli »

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
Euroleague maçında kocalarının kim olduğunu hatırlatacağız bu yavşaklara. Bilhassa Cedi ve doğuş denen yetenek fukaralarına

Çevrimdışı birkan

• Üye
  • Yer: istanbul
    • _birkanyuksel_
Ynt: Anadolu Efes 82-74 Fenerbahçe - Türkiye Kupası Çeyrek Final
« Yanıtla #107 : 15 Şubat 2017, 22:21:32 »
takımın önünde 1 hafta süre var çok acil şekilde toparlanması lazım çok formsuzuz...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #108 : 15 Şubat 2017, 22:22:12 »
Bu helva kıvamındaki halimizle ataşehir dışında nasıl maç kazanacaz acaba, bu sene pek sancılı geçecek biz Fenerbahçe taraftarına heralde...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #109 : 15 Şubat 2017, 22:23:48 »
Sloukas artık Oly'e karşı da çıkışa geçemezse durum çok vahim demektir :( Melih'in şu maçta oynamamasını aklım almadı, Efes'i de sever gayet bunu da biliyoruz..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
Sloukas in benim ondan beklentimi bi ögrense kariyerini sonlandirir. biz de cok daha iyi bir oyuncu olacagina o kadar inanmistim ki hayal kirikligim da bi o kadar büyük
o kadar beyinsiz bir guard a dönüstü ki her defasinda YUH dedirtiyor
bu sezon kacinci bu tarz yenilgi? hepsini koca yazarim
hic birinin bu kadar vurdum duymaz oynamaya hakki yok.
hocanin ilk senesinde Eurolig de 10 mactan fazla yenilgi almamiza ragmen 1-2 mac disinda her macda mücadele ediliyordu , bu kadar ruhsuzluk yoktu
inanilmaz hayal kirikligi yasiyorum ya

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #111 : 15 Şubat 2017, 22:27:56 »
Oly maçına kadar 8günümüz var. Meshur obradovic sıkı yönetim kamplarından biri gelebilir bence. Artık sezonun en kritik dönemleri treni kaçırmayız umarım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #112 : 15 Şubat 2017, 22:28:41 »
Takımda tüm sakatlar iyileşmiş, avrupada 4 maç üst üste kazanmışız, ligde lideriz, herşey çok güzel diyoruz, geleceğe umutla bakıyoruz, tüm maçları kazanıp liderlik hesapları yapıyoruz, birden bire takım kontak kapatıyor. Nedir arkadaş, derdiniz nedir, probleminiz nedir, birden bire neler oluyor.

Rakip muazzam oynasa, müthiş şutlar soksa, hakem etkisi olsa, şu olsa, bu olsa anlarım. Mücadele ederek yenilsek anlarım. Tek kelime de etmem ama birden bu kötü oyunun nedeni yok. Mantığı yok. Obranın fırçaları da etki etmiyor artık. 3 hedeften birisi gitti. Kaldı ikisi. Şu laubali oyunu bir kenara bırakıp herkesin bir an önce kendine gelmesi lazım artık.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #113 : 15 Şubat 2017, 22:31:21 »
Mağlubiyet tabiki çok can sıkıcı, bugün gerçekten çok kötü oynadık. Ne bu kupa önemsiz geyiği yapacağım ne de bireysel form durumlarını tek tek sayıp dökeceğim. Bir bütün olarak kötüyüz, gerçekten çok üzgünüm. Tek temennim daha fazla bedel ödemeden bu süreç bitsin artık. Obradoviçin böyle eleştirildiğini de gördüm ya bu forumda, daha diyecek şeyim kalmıyor
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #114 : 15 Şubat 2017, 22:33:16 »
Mağlubiyet tabiki çok can sıkıcı, bugün gerçekten çok kötü oynadık. Ne bu kupa önemsiz geyiği yapacağım ne de bireysel form durumlarını tek tek sayıp dökeceğim. Bir bütün olarak kötüyüz, gerçekten çok üzgünüm. Tek temennim daha fazla bedel ödemeden bu süreç bitsin artık. Obradoviçin böyle eleştirildiğini de gördüm ya bu forumda, daha diyecek şeyim kalmıyor

Bu maç özelin de koçun savunulacak bir yanı yok..en az oyuncular kadar kötüydü..

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #115 : 15 Şubat 2017, 22:34:18 »
Son maçlarda çok formsusuz. Fakat önümüzdeki hafta bizim için çok önemli  olan Oly maçına çıkacağız.. O yüzden ben çok fazla üzülmedim bu mağlubiyete. Üst üste yipratici maçlar oynamaktansa keza sakatlıkta olabilir maazallah Oly maçına daha iyi hazirlanma şansı bularak çıkmak çokta kötü olmasa gerek. Şu kötü dönemi bir an önce atlatmalıyız.

~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #116 : 15 Şubat 2017, 22:39:00 »
Daçka ve bu maç kazanacağımızı düşündüğümüz maçlardı ve ekstra moral bozdu, üzüldük. Ama Oly maçında takımı çok farklı bekliyorum, ikili averajı da alırız, koç yıkar ortalığı 1 hafta boyunca, gram disiplinsizlik olmaz o maç takımda..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #117 : 15 Şubat 2017, 22:43:50 »
elestirilir Obradovic de elestirilir

Melih i 5 dakika oynat ne olacak, Sloukas dan daha mi kötü oynayacak? özelikle Bogdan disinda kisalarin kötü oynadigi ortamda bir kac dakika oynat su cocugu ya
Vesely kendini yere atmaktan baska ne yapiyor.savunmada icinden geciyorlar, ofansta bitirdigi pozisyonlar bos birakildiginda anca. 2-2 de atsa saglam disimi kiracam.3 milyonluk adamdan bahsediyoruz her mac eksi yaziyor.Ahmet i övüyorsun oynat bari.ilk hatasinda aninda disari aliyorsun

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #118 : 15 Şubat 2017, 22:45:47 »
Daçka ve bu maç kazanacağımızı düşündüğümüz maçlardı ve ekstra moral bozdu, üzüldük. Ama Oly maçında takımı çok farklı bekliyorum, ikili averajı da alırız, koç yıkar ortalığı 1 hafta boyunca, gram disiplinsizlik olmaz o maç takımda..
Daçka maçından sonra aynısını bu maç için de düşünebilirdik.

Oyuncuların böyle düşünme şansı yok ama Türkiye kupası gidebilir. Gitsin. Ama asıl üzücü olan sahadaki durum, fiiliyat. Sloukas o kadar, o kadar kötü oynuyor ki bir süredir... Geldiğinden beri en istikrarlı(!) oyunu. Vesely zaten Allahlık. Udoh yetişmeye çalışıyor bloğa çıkıyor hop hücum ribaundu veriyoruz. Şu anki takım yapımız rakibe 15-20 fazla hücum fırsatı veremez. Verirse ekstra atmadığımız her maç sonuç bu olur. Ribaundlar neyse, ya top kayıpları? Düşük asist sayısı? Dixon yaşı gereği tüm sezon aynı ayarda oynayamıyor ki zaten asla tam anlamıyla takımı oynatan bir guard olmadı. Sloukas'ı yazdım sadece inşallah toparlar diyebiliyorum. Bogdan şu anda tüm oyun kurma görevini üstlenmiş durumda, ki o da (doğal olarak) bir noktada yetmiyor. Neyse çok uzattık, Heurtel denen zibidi ile Honeycutt apaçisine maç verdik, inşallah bu bir dönüm noktası olur ve geçen yılki ciddiyet geri gelir. Yoksa playoff'ta "sürpriz" bir şekilde eleniriz, sonra elimiz belimizde İstanbul'da final four izleriz.

Koça eleştiri yapmaya haddim yok ama Daçka maçı ve bu maç bazı ısrarları gerçekten çok acayipti.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #119 : 15 Şubat 2017, 22:47:30 »
Integral Forex Türkiye Kupası’nda Anadolu Efes, Fenerbahçe’yi mağlup edip yarı finale çıkarken maç sonunda Fenerbahçe koçu Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic: ”Herkese iyi akşamlar Anadolu Efes’i tebrik ediyorum galibiyet için. Kesinlikle kazanmayı onlar hak ettiler. Bizden daha fazla mücadele ettiler ve kazandılar. Aslında maçın sonucu ikinci yarıdan belliydi. Hücum ve savunma açısından kötü oynadık. Eleme maçı gibi oynamadık. Bazen böyle olabiliyor. Önümüzdeki Euroleague ve Türkiye Şampiyonluğu gibi çok önemli hedeflerimiz var. Oyuncularımız çok yorgun onları biraz dinlendirmem gerekiyor. Ondan sonra bizi bekleyen her şey için hazırlanmaya başlayacağız. Onlar adına çok üzgünüz kaybettiğimiz için. Ama eminim onlarda biliyordur ki biz sezon sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz. Hücum ribaundlarında büyük üstünlük kurdular. Hepimizin bildiği gibi böyle olduğunda maçı kaybedersiniz.”

Koçun açıklamalara bakınca sanki kupa için feda demiş gibi zaten. Takımın yorgunluğu dinlenme ihtiyacı olması daha buyuk hedeflerden bahsetmesi falan.
Tabiki kimse bilerek maç kaybetmez ama hedefler konusunda seçici davranmış olabilir. Yine de Fenerbahçe nin her maglubiyeti üzüdür can sıkıcıdır hele bi de mücadele etmediiğimiz için kaybedince