Gönderen Konu: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Süper Lig (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 76216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Süper Lig (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #15 : 31 Ekim 2016, 10:36:10 »
Benim bu konuda sahsi fikrim su yonde...

sezon basında hata yapıldı esasen..

ilk basta bonner'la anlasıldıkta sonra her ne olduysa vazgecildi ve stricklen ile 3 aylıgına anlasıldı...stricklen listede belki 8-10. tercih olan oyuncu idi...
yani zaten bu hatunu ocak'ta degsitirmeyi goz onune aldılar..(belki de bonner kimse ile anlasmadıgından belli ki ocak ayında bize gelir..gerci anlasma bozulmasının sebebi baska deniyor ya neyse)

neyse sozun ozu su...
madem ocak'ta yıldız bir amerikalı alma gibi bir dusunce var ki stricklen ile 3 aylıgına bu yuzden anlasıldı; sube yonetimi neden gidip stricklen yerine bir eu oyuncu almadı...kaldı ki stricklen'e 3 aylıgına verilecek paraya cok rahat sezon sonuna kadar eu bir 2-3 numar aile anlasılırdı...

boylelikle top8-f4 ve lig play off zamanı da gerekirse faydalanacagın bir eu oyuncun daha olur skor problemin azalırdı...bunu su anlamda soyluyorum ligde ne olur ki ocak ayına kadar 3 eu ve 1 abd li ile oynasan..zaten eu'lardan bir tanesi (allie) senin yıldız amerikalı oyuncu gibi ve amerikalı...

bu yapılan hatayı bir turlu kafam almıyor...

ama stricklen'in sakatlıgı fırsat bilip bence kontratından ucuz yollu cıkabilirsek hala bu hamle yapılabilir...

anete gibi skor gucu yuksek allie'ye yardımcı bir sutor getirip ligi allie-anete-gruda-lavender + vera (uzunlardan 2 tanesi oynar) cok rahat devam ettirebiliriz ocaga kadar...ocak ayında da istedigimiz yıldız amerikalıyı getirirsek zaten cok alternatifli bir kadro kurarız..

yani stricklen'in sakatlıgından dolayı degisim olacaksa simdi gene sacma sapan bir maerikalı ile anlasılmasın diyorum...ocak ayına kadar beklensin amerikalı icin..(bu vakit yıldız oyuncuyu hemen getireceksen problem yok)...o vakte kadar sezon sonuna kadar oynayabilecek bir eu 2-3 numara bulunsun...

su an bakınca buna en yakın aday anete gibi duruyor...tabii kariyerine ara vermediyse..bildigim kadarıyla su an bosta...

bu arada yıldız amerikalı eger almaycaksak bonner yada maya gibi;

bildigim kadarıyla shenise johnson da bosta...dusunulebilir..ustelik turkiye'de de oynadı 2 yıl...ve bence kotu oyuncu degil kesnilikle coleman ve stricklen'dne daha faydalı olur..2-3 oynar...

bu arada herkes karima christmas yada aerial powers olsun diyor ama karima kore'de; powers cinde..cıkartabiliyorsan oradan cıkar...belki karima cıkar ama powers cok zor..
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2016, 10:59:06 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16 : 31 Ekim 2016, 14:48:36 »
Stricklen muhtemelen 30.tercih falan olurdu bana göre, hatta tercih listesine dahi girmezdi.
Esasında EU statüsünde oynattığımız 3 oyuncu da bence gayet iyi. Quigley, Vera ve Gruda.
İki sene önceki gibi bunlarına yanına Angel + Tina koysaydık şu an eurolaguede favoriydik.

Bir şeyler hep eksik oluyor. Ya kıta dışı muazzam isimler oluyor, avrupalılar vasat, yada tam tersi.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #17 : 31 Ekim 2016, 17:52:38 »
Şu takıma Maya gelse EL şampiyonluğu için Eka ile şanslar %50-50 olurdu ama şuan Kursk bile bizden daha iyi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18 : 01 Kasım 2016, 17:59:58 »
Strick'in sakatligiyla ilgili var mı haber.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #19 : 03 Kasım 2016, 00:37:14 »
Stricklen muhtemelen 30.tercih falan olurdu bana göre, hatta tercih listesine dahi girmezdi.
Esasında EU statüsünde oynattığımız 3 oyuncu da bence gayet iyi. Quigley, Vera ve Gruda.
İki sene önceki gibi bunlarına yanına Angel + Tina koysaydık şu an eurolaguede favoriydik.

Bir şeyler hep eksik oluyor. Ya kıta dışı muazzam isimler oluyor, avrupalılar vasat, yada tam tersi.

Kısa ve Öz güzel özetlemişin.Dediğin gibi bu takımda özellikle İsfendiyar döneminden bu güne hep bir şeyler eksik oldu.Eski Takım kadrolarına bakınca Yabancıların yanısıra çokda iyi Yerli oyuncularımızda vardı.
Stricklen’in rahatsızlığı geçmiş Fransız takımı BLMA'ya karşı 16 sayıyla fenada oynamadı.
Elimizdeki kadroya Quigley ayarında skorer oyuncu ve devşirme olarakda Sanders'i alabilsek süper olurduk

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #20 : 03 Kasım 2016, 09:17:37 »
İlk kez dün akşam izledim takımı.
Bu zamana kadar genelde Stricklen hakkında olumsuz görüşlere şahit oluyordum.  Ama ben o kadar da kötü bulmadım (Belki dün akşama mahsustur)

skor atmasından ziyade yardımlaşması dikkatimi çekti. Bir çok sporcuda olduğu gibi saklanmak veya topa sahip olan arkadaşını izlemek yok. Sürekli yardıma gidiyor ve sıkışılan anlarda top alış verişi yaparak hem takım arkadaşını hem de  oyunu rahatlatıyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2016, 09:35:52 »
İlk kez dün akşam izledim takımı.
Bu zamana kadar genelde Stricklen hakkında olumsuz görüşlere şahit oluyordum.  Ama ben o kadar da kötü bulmadım (Belki dün akşama mahsustur)

skor atmasından ziyade yardımlaşması dikkatimi çekti. Bir çok sporcuda olduğu gibi saklanmak veya topa sahip olan arkadaşını izlemek yok. Sürekli yardıma gidiyor ve sıkışılan anlarda top alış verişi yaparak hem takım arkadaşını hem de  oyunu rahatlatıyor.
Abi, Stricklen'ın kıta dışı kontenjanından tercih edildiği göz önünde bulundurulursa tek kelimeyle berbatt.
Deliciliği yok, şutu güvenilir değil, takıma level atlatacak, maç kazandırıcak oyuncu hiç değil. Yerli olsa kimse tek kelime etmez ama hem yabancı, üstelikte kıta dışı kontenjanından olunca kimse memnun olmuyor. 
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #22 : 03 Kasım 2016, 09:59:55 »
Abi, Stricklen'ın kıta dışı kontenjanından tercih edildiği göz önünde bulundurulursa tek kelimeyle berbatt.
Deliciliği yok, şutu güvenilir değil, takıma level atlatacak, maç kazandırıcak oyuncu hiç değil. Yerli olsa kimse tek kelime etmez ama hem yabancı, üstelikte kıta dışı kontenjanından olunca kimse memnun olmuyor.

Kıta dışı kontenjanı düşünülünce kesinlikle haklısınız.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #23 : 06 Kasım 2016, 16:14:06 »
Canik Belediye maçında bu kadar zorlanacagımızı tahmin etmezdim.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #24 : 06 Kasım 2016, 16:39:29 »
Stricklen bu maçta herşeyiyle takimi ayakta tuttu.Gruda ve Quigley hayal kirikligiydi.Hakemlerinde hoş görūşūyle hirçın savunma yapılınca bizim takıma geçen sezon oldugu gibi  zorlaniyoruz. 59-74 maç sonucu. Bu maçıda kazasiz atlattik.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #25 : 06 Kasım 2016, 17:18:52 »
10-0'lık seri ile 4. periyotun başında yakalandık ama 20-2'lik seri ile son 01.45'e 54-72 önde girip işi bitirdik.
Rakipte 4 yabancı nerdeyse hiç çıkmadan oynarken yerliler sadece 2 sayı bulabildi.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #26 : 13 Kasım 2016, 15:24:05 »
Beşiktaş'la yaptığımız son 20 resmi maçın 17'sini kazandık.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #27 : 13 Kasım 2016, 17:32:08 »
Esra Uralı kim buldu ya ? Bu kadar vasat bir oyuncu görmedim bizim takımımızda.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #28 : 13 Kasım 2016, 18:03:08 »
Besiktas gecen sezon cappie ve uzunu vardi milovanovic miydi ne ikiside gidince takim sadece zellousun eline kalmis.Bu takima karsi cok rahat oynamamiz gerekirken  cok hatayla oynuyoruz. Esra ya laf soyluyoruzda senelerin weremeyankasida hata ustune hata yapti

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #29 : 13 Kasım 2016, 18:38:29 »
Mac sonlara dogru duzene girdi e be ksrdesim genclere yer vermek icin son dakikayimi bekliyelim.birde anliyanadigim genclerin hepsini ayni anda parkeye suruyoruz.Esraya.Peline.Coraya nasil zaman taniyorsak arada bencteki genclerede sure vermek gerekiyor.