Gönderen Konu: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Süper Lig (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 76388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Süper Lig (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #360 : 17 Mayıs 2017, 20:44:42 »
sene 2017 olmuş hala akıllanmıyor sunuz ?
Allah ıslah etsin sizleri :)

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #361 : 17 Mayıs 2017, 21:16:56 »
kazanacağımızı düşünüyordum o yüzden seyretmedim ama trajik olmuş

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #362 : 17 Mayıs 2017, 21:24:54 »

Cem,

Takımın adı Fenerbahçe olunca irademiz dışında takip ediyoruz işte. Zaten bu hafta biliyosun şehir dışındayım. Gecemi zehir ettiler burda. Moral sıfır oldu. İnsanların yanından çıkıp odama kapandım. Takip etmemek, hiç bakmamak lazım ama yapamıyoruz. kapatsalar da kurtulsak. O da yok. Her sene rezilliklere yeni bir halka ekliyorlar. Quigley sezonun en kötü maçını oynuyor. Dünyanın en iyi 5 oyuncusundan birisi 2de sıfır atıyor. Ne lanetli bir şubedir bu. Sırf zarar insana.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #363 : 17 Mayıs 2017, 21:29:12 »
Başarısızlıklarıyla mimlenmiş şubeden başarısız bir sezon daha !
Şube yönetimi, idari ekip ve oyuncular tam bir temizlik yaşamadıkça bu rezillikler devam edecek gibi
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #364 : 17 Mayıs 2017, 21:35:14 »

Amin abi  :D elde değil şu an futbol takımıyla birlikte çildirttilar ama takip etmeden de olmuyor.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #365 : 17 Mayıs 2017, 21:41:58 »
Looser lığıyla futbol takımıyla yarışıyor.
Diğer branşlara bulastirmasalar bari
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #366 : 17 Mayıs 2017, 21:58:50 »
Parker çizgiye geldiğinde 2 sini de atmazsa şaşırmayın dedim beraber izlediğim dostlarıma.

Tekrarını izleyebilen olursa daha net görür.
0 konsantrasyon, yüzünde alaycı mı desem aptalca mı desem çözemediğim bir tebessüm..

Defolup gitsin diyeceğim ama bizim olağan üstü yöneticilerimiz bu akşam veya yarın sözleşmeni uzatırlarsa hiç şaşırmayacağım..
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #367 : 17 Mayıs 2017, 21:59:52 »
Abi kararlı olup takip etmeyeceksiniz yoksa böyle hüsran devam eder
İzlemeye bi başladın mı sarı lacivert renk tutkusu hastalık gibi bırakmıyor ama şu bayan basketbolu izlemek de 3 senedir ne bileyim kendinize göz göre göre eziyet ediyorsunuz

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #368 : 17 Mayıs 2017, 22:04:25 »
İzlemeye bi başladın mı sarı lacivert renk tutkusu hastalık gibi bırakmıyor ama şu bayan basketbolu izlemek de 3 senedir ne bileyim kendinize göz göre göre eziyet ediyorsunuz
Abi deseler misket oynuyor fener senelerdir kaybetmiş te olsa insan duramıyor işte izlemeden

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #369 : 17 Mayıs 2017, 22:06:56 »
]Hacı yeminle dayanamıyoruz. 
Izleme sebebimizin Kadın basketbolla alakası yok.
Fenerbahçe sevdasıyla alakalı bir durum.
Yani taş fırlatma ya da ne bileyim sidik yarıştırma falan bile olsa takip ediyoruz işte..
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #370 : 17 Mayıs 2017, 23:02:14 »
Ben izlemiyorum bizim Fenerbahçe sevgimiz az mı şimdi? :) Siz kendinize eziyet etmeyi seviyorsunuz ve bunu kendinize itiraf etmekten çekiniyorsunuz ;)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #371 : 17 Mayıs 2017, 23:23:29 »
Ben izlemiyorum bizim Fenerbahçe sevgimiz az mı şimdi? :) Siz kendinize eziyet etmeyi seviyorsunuz ve bunu kendinize itiraf etmekten çekiniyorsunuz ;)

Yine mi kaybetmişler Cem? )))

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #372 : 18 Mayıs 2017, 00:46:49 »
Parker çizgiye geldiğinde 2 sini de atmazsa şaşırmayın dedim beraber izlediğim dostlarıma.

Tekrarını izleyebilen olursa daha net görür.
0 konsantrasyon, yüzünde alaycı mı desem aptalca mı desem çözemediğim bir tebessüm..

Defolup gitsin diyeceğim ama bizim olağan üstü yöneticilerimiz bu akşam veya yarın sözleşmeni uzatırlarsa hiç şaşırmayacağım..

Aynen öyle. O kadar laubali attı ki. biri hızlı diğeri yavaş. Hani çemberin iki yanına çarpar dışarı çıkar, şanssızlık deriz. Öyle bir şey de yok. Maç sonları rebound için özellikle kaçırmak için atılan fauller vardır. İki topu da öyle attı. Sanki kaçırmak için atmış gibi. Ayrıca 4.maçtan sonra da yazmıştım. Hocanın 10 saniye de olsa farketmez. Öyle rezil değişiklikleri var ki. En kritik yerde Corayı sokmak nedir. Maçta ne zaman seri yakalayıp öne geçsek saçma sapan rotasyonlara gidiyor. Gide gide de zaten verdi şampiyonluğu. 
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 00:47:31 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #373 : 18 Mayıs 2017, 01:08:02 »
Zafer kalaycıoğluna deseler ki maçın son anları ve rakip 5 sayı önde öyle bir senaryo yaz ki maçı kazanın  yemin ederim en fazla bu senaryoyu yazabilirdi. Sen 3 hücumdan boş dön üst üste topu potaya Atama sonra üç sayılık atışta eşek gibi saçma faul yap boş dön kolay bir sayı ye ve son saniyede 2de 0 at yuh yani derler adama

Çevrimdışı fbismail

• Üye
« Yanıtla #374 : 18 Mayıs 2017, 01:29:09 »
nereden başlasam gerçekten bilmiyorum. 2003 yılından beri bu şubeyi izliyorum. izlediğim en yeteneksiz kadro. bizim seviyemizde bir takımda oynayacak sadece 6 oyuncu var. onların da dört tanesi pota altı oyuncusu (gruda, lavender, parker, verameyenka). takımda top taşıyan sadece 2 oyuncu var (birsel ve quigley)

ayşe, pelin ve esra diye 3 oyuncu aldılar bu sene. üçü de birbirinden kötü. ne güvenebileceğin atışları var ne de oyun zekaları. olmadık yerde faul yaparlar (bugün ayşe o 3 sayılık atışa faul yaptığında sadece sessizce baktım, üzüntüden bir şey söyleyemedim. oyunda 5 saniye kaldın be kardeşim.)

böyle oyuncular bu mesleği nasıl yapıyorlar anlamıyorum. galatasaraylı göksenin bunlardan çok daha zeki ve yetenekli. bu kadar hata yapmıyor. bizim pelin ile ayşe her içeri girdiğinde acaba atışı mı girmeyecek yoksa pas hatası yapacak diye düşünüyorum. haklarında bir türlü olumlu düşünemiyorum.