Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 72182 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
3-1 alabilirdik. Eczacı neden hediye etsin. 4.sette Natalia 23-22 iken dışarı vurmasa belki de maçı orada alacaktık. Aynı mantıkla biz de onlara hediye ettik o zaman. Vakıf maçı ne olur bilmem ama Vakıf'ı bunlardan çok daha rahat ezdik. Kimin kimi affetmeyeceği belli olmaz.

Natalia müthiş bir şekilde adapte oldu takıma. Eda inanılmaz formda. Koshalevayı bir ara blok manyağı yaptı. Bu bütçe ve kısıtlı kadro ile bunları yapabilmek bile başarı.

Bu sene hem erkek hem de kadin takimlari beni inanilmaz bicimde sasirtti.  Daha her sey icin erken ama bu kadar beklentisiz bir sezonda su ana kadar yaptiklari bile cok buyuk basari...

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Bu sene hem erkek hem de kadin takimlari beni inanilmaz bicimde sasirtti.  Daha her sey icin erken ama bu kadar beklentisiz bir sezonda su ana kadar yaptiklari bile cok buyuk basari...
Özellikle de erkek takımı.Şimdi bu takımı desteklemek için futbol takımının derbi maçına rağmen Ataşehir'e salona gideceğim.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Turkmen

• Üye
  • Yer: Turkmenistan
Özellikle de erkek takımı.Şimdi bu takımı desteklemek için futbol takımının derbi maçına rağmen Ataşehir'e salona gideceğim.

Abi ne diyebilirim ki sana. Ayagina saglik. Ben -de isterdim gitmeyi ama maalesef chok uzagim.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Abi ne diyebilirim ki sana. Ayagina saglik. Ben -de isterdim gitmeyi ama maalesef chok uzagim.
Gitmeme değdi,olağanüstü bir maçtı.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY

Aynen öyle. İşin garip tarafı zaman geçtikçe daha da iyi oynamaya başlıyoruz. Bakalım sonu nereye kadar varacak.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Aynen öyle. İşin garip tarafı zaman geçtikçe daha da iyi oynamaya başlıyoruz. Bakalım sonu nereye kadar varacak.

Devami gelirse, kadro goz onune alindiginda, Logan Tom, Fabiana, Sokolova'li efsane takimdan cok daha buyuk bir basari elde etmis olacaklar...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
bence bu takıma seneye 3 takviye lazım...1 tanesi bu sene olsa super olur..upgrade diyelim..

su takıma bu sene yerli bir kalburustu blok tutup, azıcık duzgn pas atabilen bir pasor gelse bu sauvnma ile iyi is cıkartacagız...ama olmazsa seneye gamze mesela gs'dne kopartılabilse...

seneye ise maret yerine miha gibi bir manset alıp savunma bilen capraz-smacor almalıyız..

seneye diger bir degisiklik ise seyma yerine biraz daha iyi bir yerli smacor...gozde yılmaz mesela...harcadılar kızı orada...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Pasöre Özge'yi alsak ya seneye. Vakıf inşallah zhu nun kontratindan çıkar ve biz alırız.  Natalia manşetli çapraz,  Zhu Ting'de manşetsiz 4 oynar yardırırız ortalığı.

Bu sene içinde keşke miha olsaydı takımda ciddi fark yaratırdı

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
Zhu Ting bizim için hayal

beni şaşırtan şey Melis ve Merveyi beraber kullanmayı kel nasıl karar verdi şaşırtıcı gerçekten.

ayrıca Baharı da kullanmaya başlayacak mı form tutması da önemli tabiki yerli pasöre geçiş yapmayız başka hoca bile gelse o yüzden Bahar transferi iyi oldu

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
Halkbank maçında 2 set boyunca oyuncuları eleştiren ama kendisi uyuyan, Eda'yı kullanmayı ancak 3. sette aklına getiren antrenörün benim gözümde sokaktan geçen bir insandan farkı yoktur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
Aziz Yıldırım gibi bu kelde kulübün tapusunu almış önümüzdeki sene de devam ediyormuş sözleşmesi yazık

• Üye
Aziz Yıldırım gibi bu kelde kulübün tapusunu almış önümüzdeki sene de devam ediyormuş sözleşmesi yazık

Bu sene son değil miydi. Ömürlük imzaladılar herhalde.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Bugünkü Vakıf maçı kupa maçının tesadüf olup olmadığı açısından iyi bir gösterge olacak.

• Üye
Natalia kupadaki etkili servislerine devam ediyor.  İlk set 8-4 öndeyiz.

• Üye
16-12 öndeyiz. Yalnız şu Balkestein'i kim bulup getirdi merak ediyorum. Her hücumda blok yiyor. Plase at bari mübarek.