Gönderen Konu: Ahmet Düverioğlu  (Okunma sayısı 48705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Ahmet Düverioğlu
« Yanıtla #150 : 09 Haziran 2022, 10:31:41 »
Eğer yerine Furkan gelirse bir şey demem ama onun dışında saçmalık olur. 2 yıldır avrupayı domine eden efes karşısında şampiyonluk şansımız varsa sadece burada itin götüne sokulan yerlilerimiz sayesindedir.
Metecan hariç bütün yerlilerimizi beğeniyorum. Metecan da son maçlarda gayet iyi oynuyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #151 : 09 Haziran 2022, 12:01:14 »
Eğer yerine Furkan gelirse bir şey demem ama onun dışında saçmalık olur. 2 yıldır avrupayı domine eden efes karşısında şampiyonluk şansımız varsa sadece burada itin götüne sokulan yerlilerimiz sayesindedir.

Kendi de ayrilmak istiyor galiba. Erdem Can  ile devam edecek... Ama dedigin gibi, Furkan gelmeli... Salaklik olur diger turlusu.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #152 : 09 Haziran 2022, 12:54:22 »
Ahmet’e iyi diyenler Vesely’ye gitsin diyor  ;D ;D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #153 : 09 Haziran 2022, 13:03:26 »

Oyle biri mi var?
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2022, 13:03:36 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #154 : 09 Haziran 2022, 13:11:48 »
abi bu vesely hesaplaşması daha ne kadar sürecek bari adamın resmi olarak gitmesini bekleseydik :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #155 : 09 Haziran 2022, 13:41:41 »
İsin gücün sirinlik. Yerli olarak kontenjan dolduran, yedek oturan, agirlikli ligde değerlendireceğin ve muhtemelen veselynin 5'te 1i maaş alan bir adam ile veselynin durumunu bir tutmayi 3 yaşında çocuk bile yapmaz. Sen yapıyorsun :) yok sana laf anlatan da kabahat, Tom hanksin gözünü seveyim. Kıymetini bilmek lazım Tom'un.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #156 : 09 Haziran 2022, 14:18:28 »

[/quote]
abi bu vesely hesaplaşması daha ne kadar sürecek bari adamın resmi olarak gitmesini bekleseydik :)
Efe’cim keşke gitmese. Diğer taraftan hesaplaşma falan yok. Benim öyle bir karakterim yok zaten. Hesaplaşsam ne olacak. Takılıyorum sadece.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2022, 14:19:09 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #157 : 09 Haziran 2022, 14:25:16 »
İsin gücün sirinlik. Yerli olarak kontenjan dolduran, yedek oturan, agirlikli ligde değerlendireceğin ve muhtemelen veselynin 5'te 1i maaş alan bir adam ile veselynin durumunu bir tutmayi 3 yaşında çocuk bile yapmaz. Sen yapıyorsun :) yok sana laf anlatan da kabahat, Tom hanksin gözünü seveyim. Kıymetini bilmek lazım Tom'un.
Ben sana çocuk falan desem ortalığı ayağa kaldırırsın muhtemelen. Benim seninki gibi minnoş ve kırılgan bir egom olmadığı için üzerinde durmayacağım.

Ama saygısızsın. Onu söyleyebilirim.

Ayrıca alıntıladığın şeyi yazarken seni kastetmedim. Her şeyi bireyselleştiriyor ve üzerine alınıyorsun.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #158 : 09 Haziran 2022, 14:26:09 »
Ahmet’i çok beğenmem ama Türk olarak oynatacağın ender oyunculardan birisini de böyle harcamak olmaz.
Umarım takımda kalır ama kalmazsa da emeğine ve mücadelesine sağlık.Bence karakterli ve savaşan bir oyuncuydu.

Militunov en az 4 ay olmayacağı için(Fenerbahçe cenabetliği) iyi bir Türk pivot bulmamız gerek.Piyasada var ml böyle birisi?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #159 : 09 Haziran 2022, 15:33:51 »
Ne alakası var abi ? Vesely nin yerini doldurcak 10 pivot sayabilirsin ama Ahmet’in yerini dolduracak 10 pivot yok.
Vesely yi bile antipatik hale getirdiniz gözümde. Bizim verdiğimiz paraya başka takıma gidiyorsa keyfi bilir, yolu açık olsun. Sanki Vesely her şeymiş gibi abartıyorsunuz. Vesely olmadan hiçbir şey olmuyor, o gidince bireceğiz sanki..

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #160 : 09 Haziran 2022, 15:52:25 »
Vesely nin yerini doldurcak 10 pivot sayabilirsin ama Ahmet’in yerini dolduracak 10 pivot yok.
İlk okuduğumda bunu ironi olarak yazdığını sandım  :D Antipatik hale gelmesin yahu. Öyle bir duygu yaratmak istemem. Sevdiğin birini kaybedince üzülür/söylenir, insan öyle düşün. Diğer yandan onun gibisini (yetenek ve oyuna katkı açısından) bulamayız gerçekten. Bu da benim düşüncem. Zaman gösterecek…

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #161 : 09 Haziran 2022, 16:45:11 »
İlk okuduğumda bunu ironi olarak yazdığını sandım  :D Antipatik hale gelmesin yahu. Öyle bir duygu yaratmak istemem. Sevdiğin birini kaybedince üzülür/söylenir, insan öyle düşün. Diğer yandan onun gibisini (yetenek ve oyuna katkı açısından) bulamayız gerçekten. Bu da benim düşüncem. Zaman gösterecek…
Ahmet yerli olduğu için öyle yazdığımı belirteyim bir kere daha :)
Aziz Yıldırımın bu huyunu seviyordum, hiçbir şeyi Fenerbahçeden üstün görmüyordu. Bizim verdiğimiz paraya başka takıma gidenin yolu açık olsun.
Onun gibisini bulmaya neden bu kadar takıldık onu da anlamıyorum. Barcelona da yok, son iki yılın şampiyonu efeste yok, Milano ve Olympiakos ta yok ama genede f4 yapıyorlar, şampiyon oluyorlar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #162 : 09 Haziran 2022, 16:52:27 »
Aziz Yıldırımın bu huyunu seviyordum, hiçbir şeyi Fenerbahçeden üstün görmüyordu. Bizim verdiğimiz paraya başka takıma gidenin yolu açık olsun.
Onun gibisini bulmaya neden bu kadar takıldık onu da anlamıyorum. Barcelona da yok, son iki yılın şampiyonu efeste yok, Milano ve Olympiakos ta yok ama genede f4 yapıyorlar, şampiyon oluyorlar.
Hay ağzına sağlık ya. Son 10 yılda f4 yapan ve şampiyon olan takımların sadece 1 tanesinde Vesely vardı, diğerlerinde yoktu. Demekki Vesely olmadan da F4 yapılabiliyor, hatta şampiyon olunabiliyor.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #163 : 09 Haziran 2022, 18:50:05 »
Aziz Başkan, kendini Fenerbahçe’den üstün gördüğü için kimse onunla yarışamazdı  ;D Bizim verdiğimiz paraya başka takıma gitmişse bu yönetimin ciddi hatası bence. Zaten ayrılma nedenleri için bir takım söylentiler var. Zamanla her şey açığa çıkar. Ben takımın güçlü kalmasını istiyorum. Vesely’nin gitmesi ile güç kaybettiğimizi düşünüyorum. Senin düşüncene de saygı duyuyorum. Olay bundan ibaret.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #164 : 09 Haziran 2022, 20:20:53 »
Aziz Başkan, kendini Fenerbahçe’den üstün gördüğü için kimse onunla yarışamazdı  ;D Bizim verdiğimiz paraya başka takıma gitmişse bu yönetimin ciddi hatası bence. Zaten ayrılma nedenleri için bir takım söylentiler var. Zamanla her şey açığa çıkar. Ben takımın güçlü kalmasını istiyorum. Vesely’nin gitmesi ile güç kaybettiğimizi düşünüyorum. Senin düşüncene de saygı duyuyorum. Olay bundan ibaret.
Abi, yerine gelenlere bakmadan buna karar veremeyiz ki.