Gönderen Konu: Fenerbahçe - Hatay| Cumhurbaşkanlığı Kupası  (Okunma sayısı 9026 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: Fenerbahçe - Hatay| Cumhurbaşkanlığı Kupası
« Yanıtla #30 : 19 Ekim 2016, 10:25:51 »
ilki faul degildi kesinlikle..o faul ise butun amc bize calınmayan dudukler neydi acaba merak ediyorum...resmen aldılar macı verdiler diger tarafa...
Sana hiç katılmıyorum Yılmaz Abi, İkincisi net faul, ilki verilebilirdi, hakemde verdi.

Hakeme gelene kadar 7-8 tane  boş turnike atamadık. Hiç olmadık yerlerde saçma sapan fauller yapıp rakibi çizgiye getirdik.

En önemlisi rakip Snytsina gibi kaliteli bir şutörü bulup buluşturmuş, biz kalkmışız Shekinna Stricklen denen kazmayı getirmişiz hemde kıta dışı kontenjanından..

Hakemlik bir şey yoktu..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #31 : 19 Ekim 2016, 10:49:25 »
ikincisi faul...ama ilki oyle bir amcta calınacak faul degil..
o faul ise allie'ye cizgide yapılan fualun dik alası..hele vera'nın son kacırdıgı bos pota altında, resmen eline vurdular...

bu arada oyuncu kotu gunund eolur kacırır...o hakemi ilgilendirmez...gordugunu calacaksın...cifte standard yapmayacaksın..

rakibin 20 ft atmıssa, sen ancak 4 tane atmıssan (kaldı ki 2 tanesi sportmenlik dısı yuzunden) bu ist ebir hata vardır...

haa desen ki hatay bizden cok iyi takım, o yuzden durduramadık da faul yaptık anlarım...oyle bir durumda yok..

denk takımlar arasında bu kadar faul farkı olmaz....

bize 21 faul calmıslar, rakibe 14...olacak is degil....neden mi...cunku bunun karsılıgı ft atsıları 20 ye karsı 4(hatta 2)
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2016, 10:50:20 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #32 : 20 Ekim 2016, 21:40:45 »
Akşam yemeği saatiydi. Kanalları gezerken TRT Spor'da rastladım. Henüz başlamıştı. Üç beş dakikasını seyrettim. Kadın basketbolunun niçin dünyanın en gereksiz takım sporlarından birisi olduğuna bir kere daha şahit oldum. Oğluma dedim ki;

"-Hemen değiştir şu kanalı, basketbol aşkına değiştir; az buçuk bir basket keyfimiz var, onu da bitirmelerine müsaade etme. Bundan sonra adı sanı ne olursa olsun, kadın basketbol maçları bu evde +18 yayınlar gibi 'sakıncalı' muamelesi görecek, asla izlenmesine izin verilmeyecektir."

Değiştirdik kanalı. Maçın kaybedildiğini daha şimdi forumda görüyorum. O derece tın durumu. Gereksiz bir spor dalı... Amatörce yapılıp kadınlarımızın sporu sevmesi ve spor yapması için çok faydalı; mahallelerde oynansın filan... Okul takımları olsun. Ama lig, para... Basketbola ihanet. Zaten sadece şekilde basketbolu hatırlatan bir "şey". Kurallar aynı ama basketbol değil işte...
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2016, 21:41:56 Gönderen: Hakan Yaman »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 21 Ekim 2016, 17:44:57 »
Hatay'ı tebrik ediyorum.Tutulacak 2 adam vardı Horst,Sintsina tutamadık.
Macta sanssızdık da kac tane turnike,sut girip cıktı.Kotu oldu sonucta kupa kaybettik.Gecen sene EL alamayınca o kızgınlıkla kapansın da dedim.
Ama kim ne derse desin en basarılı subelerimizden 15 senenin 3-4 senesi dısında Ligi domine ettik.F4 her sene oynuyoruz.
Pelin Bilgic gibi bizi 10 sene goturecek guard aldık.Belki Coleman,Stricklen gibi oyuncular yerine bir Ogwunike,Moore alsak onu da alacagız.
Stricklen de bence bir Coleman degil ondan cok daha iyi bir oyuncu gibi geldi.Bekleyip gorecegiz.Gruda,Lavander olsa zaten kupayı da vermezdik.
Her ne kadar Fanatik GS li de olsa Ayse Cora da iyi bir oyuncu , Q yerine 40 yasına gelmeden 31-32 oldu Sanders'i de alsak guzel olacak.

Ben takımdan umutluyum.Pelinli,Coralı,Grudalı takımı sevdim.Allie Quigley,Chantel Lavander ile de istikrarlı bir kadromuz var.Her sene 5 yabancı gidip 5 tane gelmiyor.Guzel olacak.Yine kupalarla seneyi kapatacagız.