Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Yönetim ve Kurumlar Forumu

Parkede Fener'in eski lezzetini geri istiyoruz

(1/2) > >>

sonkale1907:
Basketbol ve voleybol bilgileri üst düzey, yorumları keyifli ve doyurucu olan, hoş sohbet arkadaşların ve yöneticilerin çoğu foruma dahi uğramaz olmuş.

Maç konuları dahi açılmaz olmuş.

Chaunsy Billups, Erdenay Güler, Serdar Şirin, Sisley Volley Tv, Kuga, Eto, Murat Kaya OkanY, Akarship, Anka, Rufat Walter White... Cem Ağrak desen Twitterda fenomen olmuş ama forumda arada iki satır zor yazıyor.. Bir tek Hakan Abi ilgili

Samimi söylüyorum 2013 ve 2014 te tüm branşlardaki maçlarımızın akabinde maç analizlerini gazetelerden değil bu forumdan takip ederdim.

Bir şey yapmalı..

Solamnus:
Forum olarak rehavete girdik heralde :) Kendi adıma ben de çok sık uğrayamıyorum.

Besim:

--- Alıntı yapılan: sonkale1907 - 19 Ekim 2016, 10:17:52 ---Basketbol ve voleybol bilgileri üst düzey, yorumları keyifli ve doyurucu olan, hoş sohbet arkadaşların ve yöneticilerin çoğu foruma dahi uğramaz olmuş.

Maç konuları dahi açılmaz olmuş.

Chaunsy Billups, Erdenay Güler, Serdar Şirin, Sisley Volley Tv, Kuga, Eto, Murat Kaya OkanY, Akarship, Anka, Rufat Walter White... Cem Ağrak desen Twitterda fenomen olmuş ama forumda arada iki satır zor yazıyor.. Bir tek Hakan Abi ilgili

Samimi söylüyorum 2013 ve 2014 te tüm branşlardaki maçlarımızın akabinde maç analizlerini gazetelerden değil bu forumdan takip ederdim.

Bir şey yapmalı..

--- Alıntı sonu ---

Ben de destek veriyorum buna.  Sitenin kuruculari burayi neden oksuz birakti? 

Cem Ağrak:
fenomenlik ne haddimize ya lütfen :(

elimizden geldiğince yazmaya çalışıyorum
en azından basketbol tarafında
Chaunsy Billups, Erdenay Güler, Serdar Şirin

bunlar forumu sattılar :)
murat kaya kafayı yedi twitterda devamlı küfür ediyor
anka ortadan kayboldu ciddi ciddi haber alamıyoruz

ama şahsen daha fazla yorum yapmak için çaba göstereceğim

Solamnus:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 31 Ekim 2016, 12:16:06 ---fenomenlik ne haddimize ya lütfen :(

elimizden geldiğince yazmaya çalışıyorum
en azından basketbol tarafında
Chaunsy Billups, Erdenay Güler, Serdar Şirin

bunlar forumu sattılar :)
murat kaya kafayı yedi twitterda devamlı küfür ediyor
anka ortadan kayboldu ciddi ciddi haber alamıyoruz

ama şahsen daha fazla yorum yapmak için çaba göstereceğim

--- Alıntı sonu ---

Murat Kaya nın gelmesi için rahat küfür edebilmesi lazım onu anlıyorum hahah

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa