Gönderen Konu: Fenerbahçe / Erkek Voleybol Avrupa Kupası Maçları (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 12476 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Haklısın da sevgili Yılmaz taraftarı nereden bulacağız?Bu takım her maçını GS hariç 50-100 seyirciye oynadı.O salonda bu sayıda seyirci çürük dişler gibi gözüküyor.O yüzden seyirci baskısını unut derim.

Ancak finalde olur zaten bu gidisle...
ama bu da yarı final macı..iyi bir reklam yapılsa kulup tarafından neden olmasın..

ama soyle kritik maclarda taraftarda agzını tutmalı...avrupa finali oynayacaksın belki sonunda kupa var konsantrasyon bozmanın anlamı yok..

sapla samanı ayırmak lazım...

• Üye
bu arada macı fbtv verecekmis..cok sevindim bu habere...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Geçen hafta eczacı maçında elemanın biri elden dağıtıyordu biletleri. Trentino maçında da maç öncesi kapıda dağıtırlar mı. Gelcez ama Avcılar tarafından geliyoruz bilet bulamazsak kötü olur.

• Üye
ADAÖLAR BİZE BİR BOY BUYUK GELDİ BEKLEDİGİMİZ GİBİ....
bakalım ikinci macta su 3.set oynadıgımız oyunu oynarsak belki bir ihtimal macı altın sete gotururuz..ama cok iyi servis ve az hata lazım tum mac...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
İlk tur maçları dahil hiç bir maç bu kadar rahat kazanmadı Trentino. Üstelik bu bir yarı final maçı. Son set de biz mi direnç gösterdik, gelen seyircilere biraz heyecan yaşatmak için onlar mı biraz gevşedi, orası muamma. Öyle yada böyle bizden iyi takım olduklarında herkes maçtan önce de hemfikirdi zaten ama bu kadar dirençsiz ve teslim olmuş bir oyun beklemiyordum. Lise talebeleri ile büyük adamların maçı gibiydi. 
« Son Düzenleme: 29 Mart 2017, 09:36:24 Gönderen: iloturo »

• Üye
Pajenk belki de kupayı auta attı.  Bomboş vur o topu içeri artık arkadaş.

• Üye
Kolay giden seti 29-27 aldık zar zor 2-1 ondeyiz. İnşallah bu seti de alır altın set oynarız. Taraftar olarak bu takımı çok yalnız bırakıyoruz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Maalesef iki takım arasındaki en büyük fark servisler. Genelde ben hep iyi yabancı takımlardan çok daha kötü ve yumuşak servis attığımızı düşünüyorum. Hele de İbrahim'in ve Quesque'nin servisleri bayan takımından daha etkisiz. Quesque servis atıyor hep aynı yere ve inanılmaz yumuşak Adam manşet bile almıyor servisi parmak pas ile karşılıyor. Maç 2-2 olduk elendik ama bu takımla gurur duyuyorum helal olsun gerçekten az önce yazdıklarım ise elenmemizin ana sebebini söylemek istememdi

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Canları sağolsun.Geçen sene olduğu gibi bu sene de çok düşük bütçeyle mücadele ediyoruz.Gerçekten formanın hakkını veriyorlar.Türkiye Kupası'nı kazandılar,CEV Cup'ta yarı final oynadılar,ligde de şansımızı gayet yüksek görüyorum,ama hak ettiği ilgiyi görmediler.

• Üye
bu takım sneye dogru 1-2 takviye ile 1 yerli ve 1 yabancı yetecektir cok iyi yerlere gelir bence...

• Üye
trentino tours'u dalga gecme modunda 3-0 yenmis...

yani su turu gecsek kupa bizimdi...yazık oldu..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
trentino tours'u dalga gecme modunda 3-0 yenmis...

yani su turu gecsek kupa bizimdi...yazık oldu..

İkinci maç pek de dalga geçemediler. Tours aldı kupayı.

• Üye
buyuk surpriz oldu...hemde cok buyuk...mal trentino...

ama taraftar destegi iste..atmosfer..

bizim macta da atmosefer olsa bizde gecebilirdik trentino'yu..