Gönderen Konu: Fenerbahçe / Kadınlar Türkiye Kupası (2017-18)  (Okunma sayısı 6446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Şaka olmayabilir.Şuan müthiş gerginlik var Fenerbahçe 3-4 de bölünmüş durumda. Twitter de herkes birbirine girmiş ve sözler havada uçuşuyor burdada Ali Koç'un taraftarıda adamıda değilim ama bu şube bundan kötü zaten olamaz.

Hakan Yaman ; M.A.A. la olan anlaşma Voleybol içinmiydi.Nerde?hiçbir sponsorluk atılımı görmedik.Transferde gelişmede yok bu konuda bilgi verebilirmisiniz. Zaten cenazede Selim Koşif'i görsem siz bu takımı ne hale getirdiniz diye soracaktım .

Abi o arkadaş bence de ironi yapıyor. Yoksa senin sözlerine katılmayacak kimse yok burda. Bir zamanların güzelim şubesi bundan daha kötü durumda olamaz, kesinlikle haklısın.

O değil de, maşallah dediğim oyuncu bir sonraki maç batırıyor. Sottana'nın 1 senelik pizzası benden demiştim, unutsun pizzayı.

Gördünüz di mi, Vaughn Paris karşısında nasıl da ezildi. Paris bizde olsa valla çok fark ederdi. Kadın hiçbir yere sığmıyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Abi o arkadaş bence de ironi yapıyor. Yoksa senin sözlerine katılmayacak kimse yok burda. Bir zamanların güzelim şubesi bundan daha kötü durumda olamaz, kesinlikle haklısın.

O değil de, maşallah dediğim oyuncu bir sonraki maç batırıyor. Sottana'nın 1 senelik pizzası benden demiştim, unutsun pizzayı.

Gördünüz di mi, Vaughn Paris karşısında nasıl da ezildi. Paris bizde olsa valla çok fark ederdi. Kadın hiçbir yere sığmıyor.

Sottana konusunda herkes sevindi ama hiç bir zaman işte bizim aradığımız oyuncu bu diyemedim tabi kötüde diyemedim.
Fenerbahçe'de dikkatimi çeken bir konu bir maçta skorel olan oyuncular varken Sottana,Dabovic,Ayşe,Plum.Bir maçta 19 da 0 üçlük arasında uçurum var. Hocanın bunu çözmesi lazım. Hakemin kötüolduğu ve rakibin sert savunma yaptığı an bizim atışlarda o derece düşüyor.MCBride hemen hemen her maçta bir standardı var.Sizce iniş çıkışlar sadece oyuncuların kendisinemi baglıdır.Örneğin Dabovic bir maçta 24 sayı atarken bir maçta 0 sayı gerçekten hep bizimi bulur diyorum.''maşallah dediğim oyuncu bir sonraki maç batırıyor. Sottana'nın 1 senelik pizzası benden demiştim, unutsun pizzayı.'' çok güzel özetlemişin işte bu tüm oyuncular için geçerli.
Bu gün maçın var önünde iki seçenek var ya havan iyi olacak yada kötü olacak. ozaman hep yenmeyi düşünmek lazım ha olduda maç kötü geçti ya kurban olarak seçilirsin yada yada ders çıkarırsın.Ozamanda oyuncular ders çıkaracakki önümüzdeki maçta iyi olsun.Ama biz hiçbir zaman ders çıkaramadık.Biz çocukken bir hatamız olursa tek ayak üstünde durdururlardı şimdi ise sana ceza antremandan sonra 50 kez potaya başarılı atış yapacaksın dense ne olurdu acaba.örneğin Esra'ya Tuğçe'ye.Madem senin oyuncun ozaman kazanmakda hocanın görevi elinde iki seçenek var ya oyuncuyu bençte süs olarak oturtacak yada maçta katkı alacak.Bogdanovic'in geldiği ve gittiği zamandaki farkın ders niteliğinde olması gerekiyor.
Vaughn aslında kötü oyuncu değil ama o kalıba göre yırtıcı değil.Cüssesi ondan güçsüz biri bile Ribauntlarda eziyor.Boş potaya bile 3-4 kez atamıyor.Çok kolay pes ediyor.Bu güne kadar bir kez yerde yatıp mücadele ettiğini gördüm.Vesely'deki hırsı kimsede göremiyorum.Olcay'ın gitmesini istemememin nedenide buydu.

« Son Düzenleme: 24 Şubat 2018, 09:58:05 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
takımın oyunu vs herşey bir yana abdli oyuncu olmadan oynamamız yada aldığımız abdli oyuncuların avrupalılara tercih edilecek kalitede olmayışları rezaletin en büyüğü

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadınlar Türkiye Kupası (2017-18)
« Yanıtla #33 : 25 Şubat 2018, 13:53:44 »

PTT Kadınlar Türkiye Kupası

25 Şubat Pazar - Bugün

15.00 Yakın Doğu Üniversitesi - Hatay Büyükşehir Belediyespor     Tivibu Spor
FENERBAHÇE

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadınlar Türkiye Kupası (2017-18)
« Yanıtla #34 : 25 Şubat 2018, 18:43:00 »
Abdelkader'in 30 sayısı yetmedi.
Yakın Doğu, geçen sezondan bu yana alabileceği 5 kupanın hepsini aldı.Euroleague Kupası'nı da alırlarsa şaşırmayacağım.
Zafer Kalaycıoğlu çıktığı 12 Türkiye Kupası finalinin hepsini kazandı.