Gönderen Konu: Nicolo Melli  (Okunma sayısı 29102 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Nicolo Melli
« Yanıtla #120 : 16 Temmuz 2019, 21:41:47 »
Helal olsun helal olsun vede helal olsun.

Umarım yolumuz kesişir akdenizliyiz bizde anlasıyoruz onlarla.İspanyol fransız italyan.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #121 : 16 Temmuz 2019, 22:08:45 »
Geçmiş olsun, helal olsun adama.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #122 : 16 Temmuz 2019, 22:46:34 »
Büyük karakterdi, her şey için çok teşekkür ederiz. Şampiyonlukla veda edebilsek daha güzel olurdu ama olsun.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #123 : 21 Temmuz 2019, 21:44:42 »
Dünya evine girmiş. Takımın ağır abileri ve teknik heyet de düğüne katılmış.

Melli benim için her zaman Fenerbahçe ailesinin parçası olacak bir oyuncu.

Bu arada Sinan da düğündeydi. Bu senede kalıyor diyebiliriz sanırım.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #124 : 22 Temmuz 2019, 10:34:24 »
Büyük oyuncu büyük karakterdibe nedense bogdan yada nemanja'nin aldığı övgüyü almadı yada saygıyı görmedi diye düşünüyorum ama çok büyük karakter çok büyük oyuncuydu.Hep finaldeki reale karşı olan oyunuyla hatırlayacağım kendisini keşke o gün yanına bir tane daha adam koyabilseydik oda mvp olup kupayı getirseydi bize ama maalesef her zaman istediğimiz olmuyor.Fazlasıyla hor(aklıma başka bir kelime gelmediği için yazıyorum normalde çok sevdiğim bir kelime değildir)kullanıldı sakatlıklar yüzünden ama hiç şikayet eden bir halini tavrını görmedik.Yolu açık olsun melli inşallah yollarımız bir gün yine kesişir de seni çubukluyla tekrar görürüz

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #125 : 23 Temmuz 2019, 09:17:18 »
Büyük oyuncu büyük karakterdibe nedense bogdan yada nemanja'nin aldığı övgüyü almadı yada saygıyı görmedi diye düşünüyorum ama çok büyük karakter çok büyük oyuncuydu.Hep finaldeki reale karşı olan oyunuyla hatırlayacağım kendisini keşke o gün yanına bir tane daha adam koyabilseydik oda mvp olup kupayı getirseydi bize ama maalesef her zaman istediğimiz olmuyor.Fazlasıyla hor(aklıma başka bir kelime gelmediği için yazıyorum normalde çok sevdiğim bir kelime değildir)kullanıldı sakatlıklar yüzünden ama hiç şikayet eden bir halini tavrını görmedik.Yolu açık olsun melli inşallah yollarımız bir gün yine kesişir de seni çubukluyla tekrar görürüz

Melli'yi Bogdan ve Bjelica seviyesine sokmak fazla abartı olur. İyi bir takım oyuncusuydu zaman zaman ciddi katkı da verdi ama bana göre bizdeki total 2 senelik performansı beklenenin altındaydı. Özellikle o boşken atmadığı üçlükler bizi pek çok defa bozdu. Pek çok maçta hücumda sorumluluk almaktan kaçındı. Fedakarlığına takım oyuncusu olmasına laf edemeyiz, takımda 10 sene kalsın isteyeceğiniz türden bir oyuncu ama Bogdan Bjelica falan çok başka adamlar. Şu anda gelseler ikisi de pozisyonunun en iyi oyuncusu olurlar. Mirotic falan hikaye Bjelica'nın yanında.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #126 : 23 Temmuz 2019, 15:35:04 »
Aynı anlama gelen iki deyim vardır. Teşbihte hata olmaz ise: "İti an, çomağı hazırla" / "İyi insan, lafının üstüne gelir" Sizin yorumunuzda biraz bundan var gibi!

Yani...

Kimine göre buz adam, kimine göre meymenetsiz surat!  Adam gülmüyordu, belki de ondandır :)

Melli de tam zıttı, gülünce güneşler açan optimist...  ;D

Kim demisti hatilamiyorum .... biri foruma yazmisti "guldugunu gordum" diye .... pek inanamamistim
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....