Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 372622 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #4035 : 21 Mayıs 2023, 21:53:10 »
allah çok büyük sloukas efendi

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4036 : 21 Mayıs 2023, 21:54:08 »
Aynı pozisyon hemen hemen atamadı Kostas ve 11inci kez şampiyon oldular.Alma Fenerbahçenin ahını çıkar aheste aheste.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4037 : 21 Mayıs 2023, 21:56:38 »
Çok sukur. O kadar sevindim ki, Fenerbahçe'yi bırakıp da daha çok sampiyonluk kazanmak icin gidenlere, son saniyede 7-8 tane adım atıp da mucize galibiyet sonrası ve seri boyunca yavsak yavsak açıklama yapanlara, Yunan yorumcu gibi maç anlatanlara hepsine girdi.
Hiç sevmediğim takimi desteklettiler bana. İyi de oldu. Sonuna kadar hakettiler. Yavsak Yunanlılara da ayrıca sevindim. Son topu kaçırana da ayrıca sevindim. Kısacası bu akşam epey sevindim.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 21:58:36 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4038 : 21 Mayıs 2023, 21:59:27 »
Çok sukur. O kadar sevindim ki, Fenerbahçe'yi bırakıp da daha çok sampiyonluk kazanmak icin gidenlere, son saniyede 7-8 tane adım atıp da mucize galibiyet sonrası ve seri boyunca yavsak yavsak açıklama yapanlara, Yunan yorumcu gibi maç anlatanlara hepsine girdi.
Hiç sevmediğim takimi desteklettiler bana. İyi de oldu. Sonuna kadar hakettiler. Yavsak Yunanlılara da ayrıca sevindim. Son topu kaçırana da ayrıca sevindim. Kısacası bu akşam epey sevindim.
Ama Vesely az farklı yani sporcunun yeni hedef koymasına pek kızmamak lazım.Sloukas evet.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #4039 : 21 Mayıs 2023, 21:59:55 »
Buralarda umarım seneye biz oluruz da kimse şampiyonluk kazanmak için bizden gitmez. Madrid'in ahı gitmiş vahı kalmış ama adamlar şampiyon oldular. Berbat bir ligdi ve son 4 takım arasına dahi kalamadık.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4040 : 21 Mayıs 2023, 22:00:54 »
Trtden baktım.İngilizce izleyeceğim.Saran yok çoğu yerde eksiklil platform üyesiyim.Göz sağlığıda önemli.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4041 : 21 Mayıs 2023, 22:02:38 »
Final çok güzel maç oldu.Rodrıguezunes Re..Rodriguez o dışa çıkardığı pas yılın asisti.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #4042 : 21 Mayıs 2023, 22:13:45 »
Son topta kostasi bulacaklarına adım gibi emindim, kaçırdığına acayip sevindim. Real Madride bizim gibi stepsli ballı gotlu bir basket atmak kolay değil tabi ki adamların DNAsin da yok bizim gibi böyle basketler yemek..

Neyse bence geçen yılki finale göre 100 kat kaliteli bir maç oldu. Bizi elerken gotleri arsa çıkan vs bence haksız şekilde partizani eleyen Real Madrid. Taraf tutamadığim bir maç olmuştu.

İyi yapılanma şart artık f4 çok uzağımizda değil 10 yıl önce final oynayan 5 oyuncu vardı bugün saha da .. özledik buraları

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4043 : 21 Mayıs 2023, 22:23:10 »
O maçta geçsek ne olurdu bilinmez.Ama Oli maçları Ataşehirde alevli oynanacak kolay kolay çıkartmayız seneye.Hala Real kadrosuna malum kelime kullanıyorlar.Akıl yaşta değil baştadır.A yapılanacaklar orası ayrı.Doğa kanunu.Causeurde diğer maçta tutan adam oldu oda veteran belalımız.O 2018 finalinde Tavares ile yıkmıştı bizi.Ben Rodrıguezin çıkardığı o enfes zerafet dolu asisteyim.Beyinle oynuyor sakal.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 22:24:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4044 : 21 Mayıs 2023, 22:30:37 »
walkup final four’u toplam 46 dakika süre alıp 0 sayıyla bitirmiş.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4045 : 21 Mayıs 2023, 23:33:45 »
Euroleague için utanç gecesi. Öte taraftan çakallıkla harmanlanmış zeka kazandı...
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 23:38:22 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4046 : 21 Mayıs 2023, 23:43:36 »
Euroleague için utanç gecesi. Öte taraftan çakallıkla harmanlanmış zeka kazandı...

Maç çok güzeldi.Tongaya düşmeyecekti Punter.Yabusele men olmayı haketti özür dilemiş.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 23:44:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4047 : 21 Mayıs 2023, 23:49:59 »
Bizim kazandığımız seneden itibaren EL sürekli irtifa kaybetti, kaybediyor.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4048 : 22 Mayıs 2023, 00:32:50 »
Maç çok güzeldi.Tongaya düşmeyecekti Punter.Yabusele men olmayı haketti özür dilemiş.

Ağbi anladık Real Madrid'e ayrı bir sempatin var da, şu yılki rezilliği söylemek Real Madrid'in büyüklüğüne halel getirmez. Herifler zaten büyük. Bugün de kanıtladılar bir kez daha. Ceza almayan Hezonja, Musa vesaire ne olacak? Yabusele'nin en az 1 yıl men edilmesi lazım. Herif ölse ne olacak orada? Bundan sonra birileri daha teşebbüs  etse bu türden bir hayvanlığa ne olacak? Öyle ya, nasıl olsa 3 maç cezası.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2023, 00:33:37 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4049 : 22 Mayıs 2023, 00:43:00 »
Ağbi anladık Real Madrid'e ayrı bir sempatin var da, şu yılki rezilliği söylemek Real Madrid'in büyüklüğüne halel getirmez. Herifler zaten büyük. Bugün de kanıtladılar bir kez daha. Ceza almayan Hezonja, Musa vesaire ne olacak? Yabusele'nin en az 1 yıl men edilmesi lazım. Herif ölse ne olacak orada? Bundan sonra birileri daha teşebbüs  etse bu türden bir hayvanlığa ne olacak? Öyle ya, nasıl olsa 3 maç cezası.
Punter ile lesortun cezası ne olacak? Anladık partizani seviyorsunuz,  obraya hala sevginiz büyük de valla sıkıldım artık. Bizden gidenlerin bizi sikmek için ellerinden geleni yaptıkları bir ortamda ben zerre üzülmüyorum. Haketmedikleri halde wild card alıp inanilmaz desteklerle buralara kadar geldiler. Yenilmeselerdi sahalarinda 2 mac, 18 sayidan vermeselerdi son maçı. Obra, vesely, sloukas ardı ardina sıraya dizdi adamlar. Hic de uzulmedim şahsen.