Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 389350 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #4440 : 26 Mayıs 2024, 23:37:26 »
Biz böyle ortada maç izlememiştik 2018 finalinde.Burda Pana lehine çok düdük çıktı Tavaresede ucuz fauller çıktı.O Panalı oyuncunun sakatlandım numarası kendini aldatmaya yönelikti bence.Real yapılanmaya gideceği için güç şu şu an 2 Yunan ekibinde.Real Barca 3-4 sene ara verebilir olur bunlar.Biz ne yapacağız bakalım.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4441 : 26 Mayıs 2024, 23:38:13 »
Etrafına Calathes, Neto ve Pierre filan koymazsan kimse teneke bağlamaz.
bağlarız merak etme

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4442 : 26 Mayıs 2024, 23:40:13 »
kendi durumundan çok başkalarının başarılarına kafayı takan tom hanks bizim taraftarın geldiği durumu özetliyor. allah yardım etsin bize.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4443 : 26 Mayıs 2024, 23:45:49 »
O olacak refleks ben spor ahlakı iş ahlakı olmayan insanların başarı olmasını istemiyorum ve kahır oluyorum çok Pana şampiyonluğu gördük ama bu üzdü.Bu her taraftarda var.Baskette yokları oynayan Galatasaray sosyal medyada Cuma günü şov yaptı.

Nihayetinde Türk takımı değil.Oğlunada gıcık oldum.Ali Beyin oğlunu göstereceklerine tepkii bunada gösterseler.Sen Türk çoçuğusun.E babası rezil bir karekter olunca eğittiği çoçuk ona benzer yazık.Sevinde bu kadar yapma.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2024, 23:48:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4444 : 27 Mayıs 2024, 00:50:47 »
Yıl içi çok şanslı anları oldu bu bir mucize.Yani gelip çat şampiyon olmak.Hemde yıllar sonra.Obra bile ikinci senesinde oldu.Bu kadar unutkan olmayalım.Yarıda bile eleniyordu.Efes ile aldığıil şampiyonlukta Real eliyordu.Eskeza Maccabi maçı.Evet iyi koç ancak muazzam sportif şans faktörleride yanında adamın.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4445 : 27 Mayıs 2024, 01:10:06 »
Yıl içi çok şanslı anları oldu bu bir mucize.Yani gelip çat şampiyon olmak.Hemde yıllar sonra.Obra bile ikinci senesinde oldu.Bu kadar unutkan olmayalım.Yarıda bile eleniyordu.Efes ile aldığıil şampiyonlukta Real eliyordu.Eskeza Maccabi maçı.Evet iyi koç ancak muazzam sportif şans faktörleride yanında adamın.
Ne anlatiyorsun ya. Adam son 5 yılda 4 kez final oynayip 3 kez şampiyon olmuş. Şans mans diyip duruyorsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4446 : 27 Mayıs 2024, 01:18:17 »
İlhan Bey yılı düşünün son dakikada dakikalarda kaç maçı kaybetme aşamasına geldi aldı.Yeni kadronun ilk 2 bitirmesi mucize ve şanstır.

Maccabi 4üncü maçta eskeza yine ipten döndüler Maccabi hatalarıyla.

İlk şampiyonluğa yürüdükleri sene seriyi 2-0 öndeyken veriyordu.Simon kurtardı.Bunlar sportif baldır iyi koç ama klasik Galatasaray balıda yadsınamaz.Neyse artık biz kendi işimizede bakacağız.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4447 : 27 Mayıs 2024, 07:18:11 »
Etrafına Calathes, Neto ve Pierre filan koymazsan kimse teneke bağlamaz.
Çok doğru. Sen doğru adamları bir araya getirip görev dağılımını da düzgün yaparsan o adam yıldız olur ama vasatların arasına koyup takımın lideri, kurtarıcısı dersen 2 ay sonra teneke bağlayıp göndermeye bakarsın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4448 : 27 Mayıs 2024, 08:12:04 »
Bu şampiyonluk tam peri masalı şampiyonluğudur.Panalılara bu takım şampiyon olacak bakın görürsünüz deselerdi hadi oradan derlerdi.Hele yeni kurulan bir takım oldukları düşünülürse.Bundan sportif şans diyorum.Adam Guyı yolluyor avrupaya ilk kez gelen Nunn fırtına estiriyor falan.

Panalılar sabaha kadar uyumamışlardır.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4449 : 27 Mayıs 2024, 08:16:18 »
Sıfırdan kadro kurup ilk sene şampiyon olmak müthiş bir başarı. Kimler ne bütçeleri çarçur ediyor. Konu bütçe değil beceri bence.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4450 : 27 Mayıs 2024, 08:21:40 »
Sıfırdan kadro kurup ilk sene şampiyon olmak müthiş bir başarı. Kimler ne bütçeleri çarçur ediyor. Konu bütçe değil beceri bence.
Doğru.Lessort gibi 2inci sınıf bir pivot başımıza Şhaq kesildi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4451 : 27 Mayıs 2024, 08:50:48 »
Doğru takviyelerle gelecek dönem avrupa basketbolunu domine eder pana. Adamlarin başkanı basketbol hastasi. Ergin kimi isterse alır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4452 : 27 Mayıs 2024, 09:07:49 »
Doğru takviyelerle gelecek dönem avrupa basketbolunu domine eder pana. Adamlarin başkanı basketbol hastasi. Ergin kimi isterse alır.
Bizde açız.We are in.İçerdeyiz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4453 : 27 Mayıs 2024, 09:10:50 »
Birde şu şampiyonluğu bize karşı Galatasaray başında aldığını düşünün büyük travma olur.Ergin hariç başkanlarını yardımcı antrenörlerini istatikçilerini masörlerinin başta Kostas olmak üzere tüm oyuncularını kutluyorum ve önümüzdeki sezona bakıyoruz.Taraftarlarıda doyasıya kutlasınlar.

Geliyoruz.Cumanın rövanşını çok pis alacağız hemde bu tip ortamda bu hınç sportif kinle yaşıyorum kıracağız bu şansızlığı.Cuma günkü 51-50 iken Panalı oyuncuların yüzüne bakın dediğimi anlarsınız dün baskı yoktu rahatlardı.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2024, 09:23:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #4454 : 27 Mayıs 2024, 09:38:37 »
Abi ne kafa ütüledin kaç gündür ya. ATAMANSPOR diye bir kulüp var da 100 yıllık camia onunla yarışıyor sanki. Panathinaikos ile yarışıyor bu kulüp Euroleague'de, Ataman ile değil.

Ki ben senelerdir söylüyorum, Ataman çok iyi koç. Bu şişkonun yaptıklarını Saras'lar, Obra'lar nasıl görüp de yapamıyor, onu da anlamış değilim. Yetenekli kısa, dışarıdan şut atan 4 numara, içeriyi domine eden atletik pivot. Mensah Bonsu, Patrick Young, Bryant Dunston, Lessort. Micic, Larkin, Simon, Babua; Sloukas, Nunn, Grant, Vildoza; Zoran Erceg, Pleiss, M'Baye, Sertaç, Clyburn. Her yerde aynısını yaptı bu adam.

Biz de hala daha 25 yıldır Guduric. DAYŞOAVN PİEERRE. Bolmaro. Bilmem ne.

Rezil herifler.