Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 372449 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Euroleague Basketbolu (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #45 : 06 Ekim 2017, 12:37:56 »
Kutay benim kastettiğim Ituodis dönemi. Ortalama 40m bütçeyle başarılı mı sence CSKA?

Benim nacizane fikrim bu ana kadar basarili oldugu yonunde ama biraz karmasik bir mesele oldugunun da farkindayim.  Bir taraftan o kadar cok butceye sahip olmak her zaman F4'a cikmayi kendiliginden mumkun kilmali diyebiliriz.  O yandan, F4 maclarinda artik gunluk performanslarin etkisi one cikiyor.  Yani paranin hukmu azaliyor.  CSKA, belki hakem hatasi ile kazandi ama bunlar da oyunun bir parcasi niteliginde.  Zaten o sezon cok iyi oynadilar.  Bizim final macindaki performans gunluk olabilecek mucizevi bir performansti.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #46 : 06 Ekim 2017, 14:53:04 »
1.Fener
2.CSKA
3.Olympiakos
4.Madrid
5.Khimki
6.Panathinaikos
7.Barcelona
8.Baskonia***
9.Valencia***
10.Efes
11.Maccabi
12.Zalgiris
13.Milano
14.Brose
15.Kızılyıldız
16.Malaga

karar veremedim...8-9 tam net degil bende...
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2017, 14:54:45 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #47 : 06 Ekim 2017, 20:11:53 »
Benim nacizane fikrim bu ana kadar basarili oldugu yonunde ama biraz karmasik bir mesele oldugunun da farkindayim.  Bir taraftan o kadar cok butceye sahip olmak her zaman F4'a cikmayi kendiliginden mumkun kilmali diyebiliriz.  O yandan, F4 maclarinda artik gunluk performanslarin etkisi one cikiyor.  Yani paranin hukmu azaliyor.  CSKA, belki hakem hatasi ile kazandi ama bunlar da oyunun bir parcasi niteliginde.  Zaten o sezon cok iyi oynadilar.  Bizim final macindaki performans gunluk olabilecek mucizevi bir performansti.
40m Euro demek illa şampiyonluk demek değil, ben de onu kastetmiyorum abi. Mesele bu 40m harcanırken muazzam gard rotasyonları kurulurken pota altının hep sırıtması, kısaca o bütçenin çok da iyi harcanmamasıydı.

Bu arada bu bütçe olayları hep tartışmalıdır ama sapla samanı karıştırmamak lazım: CSKA gibi oturmuş kültürü olan takımların ciddi bütçelerle olması gereken başarısına bakmak ayrı bir şey, bir sponsor sayesinde ciddi bütçelerle toplama takım kuran bir kulübün beklentilerine bakmak ayrı.

Bana göre CSKA bütçesine kıyasla başarısızdır zira elindeki kadro o bütçeyle çok iyi şekillendirilebilecekken yapılamamıştır.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #48 : 11 Ekim 2017, 19:02:16 »
Justin Doellman-Anadolu Efes diyorlar.

Bol bol üçlük atar artık. Hadi bakalım A.Efes hayırlı top paylaşımları, nasıl becereceksen:)

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #49 : 13 Ekim 2017, 00:14:02 »
Pierre Jackson, 27 sayı 7 ribaund 9 asist ve 41 verimlilik puanı ile oynamış. Son çeyrekte skor bir ara 65-65'ti ama sonra ne olduysa Maccabi 17 sayı fark atmış Brose'ye. Tabi tonla Bein Sports kanalı olduğu hâlde bu maçın yayınlanmaması da ayrı sorun. Normalde 8 maçın da yayınlanması gerekir de bizde ancak yarısı oluyor, bu sezon Trt Spor'da da maç yayınlanmayacak gibi.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2017, 00:24:09 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #50 : 13 Ekim 2017, 00:15:13 »
Brose, son çeyrekte 4 sayı öndeyken 4-27'lik bir seriyle aldı maçı Maccabi.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #51 : 13 Ekim 2017, 00:20:23 »
Luka Doncic 27s 4r 4a

Çocuğa bak ya.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #52 : 14 Ekim 2017, 09:18:16 »
Barca gövde gösterisi ile başladı. Görünen o ki bu sene Barca'nın da katılımı ile daha çekişmeli bir ilk 8 mücadelesi olacak. Her galibiyetin mağlubiyetin önemi büyük.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #53 : 14 Ekim 2017, 11:43:26 »
Bence bu sene Panathinakos çok zayıf.

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #54 : 14 Ekim 2017, 16:09:17 »
Barca gövde gösterisi ile başladı. Görünen o ki bu sene Barca'nın da katılımı ile daha çekişmeli bir ilk 8 mücadelesi olacak. Her galibiyetin mağlubiyetin önemi büyük.
Seraphin fark yaratıyor sadece. Huertel ve moerman ilk 5 başlıyor. Top 8 de filan seviyeleri yetmez bence.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #55 : 20 Ekim 2017, 23:22:31 »
İlk haftanın fırtına takımı Barca Belgrad'ta çarpılırken Oly Atinada bizim geçen hafta son topta yenildiğimiz Malagayı idrar zoruyla yenebildi.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #56 : 25 Ekim 2017, 17:35:53 »
Bugünün Programı:

20:00  Cska Moskova - Panathinaikos Superfoods // Bein Sports Max 1
20:45  Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes // Bein Sports 3 - Bein Sports Haber (Şifesiz)
21:30  Baskonia - Valencia Basket
22:00  Unicaja Malaga - Brose Bamberg
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 04 Kasım 2017, 09:24:09 »
Bundan sonra 3maç sıçtılar sonra dün yine garip bir savunma ile Olympiacos'u rencide ettiler. Tahmin etmesi çok zor takım vallaha

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 04 Kasım 2017, 09:24:54 »
Efes konusunda yanıldığımı itiraf etmek istiyorum
Bu kadar kötü ve rezil bir durumda olacaklarını düşünmemiştim, ilk 8 yaparlar diye düşünüyordum

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #59 : 04 Kasım 2017, 09:40:14 »
Bundan sonra 3maç sıçtılar sonra dün yine garip bir savunma ile Olympiacos'u rencide ettiler. Tahmin etmesi çok zor takım vallaha

Bana göre Baskonia hep bu tarife uyardı. Hocasıyla beraber bir gen transferi var sanki😊