Gönderen Konu: Birsel Vardarlı  (Okunma sayısı 2878 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Birsel Vardarlı
« : 07 Temmuz 2017, 20:45:44 »
Bu kadar başarısız ve loser olup, adı takım içi fitneyle bu kadar çok anıldıktan sonra hâlâ kontratı yenilenebildiğine göre, Didem Akın kadar konuşulması gereken bir isim olduğunu düşünüyorum. Son üç sezonundan habersizim. Ben bıraktığımda öyleydi. Kimi yorumlarda rastladığım kadarıyla yine şubenin kan emicisi rolüne devam ediyor sanırım.

Didem'le ilişkilerinden başlayarak, bu -BENCE- gereksiz şubeyle ilgilenenlerin konuşup tartışması gerektiği bir isim olduğu kanaatindeyim. Böylece biz de bilgilenmiş oluruz.

Ne verdi? Ne aldı? Şöhretiyle katkısı paralel mi? Turnike atmasını öğrenmiş mi? Hâlâ koçlara ve yabancı oyunculara dönük lobi faaliyetleri yürütüyor mu? Bilenler anlatırsa sevinirim.

Çevrimdışı VamosRafa

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Birsel Vardarlı
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2017, 00:03:36 »
Oyunculuğu ve diğer şeyler hakkında yorum yapasım yok ama hayatımda takım sporlarında gördüğüm en kötü kaptan sanırım. Kendisini çok suçlayamıyorum bu konuda, Birsel son birkaç seneye kadar röpartaj verdiği adamların yüzüne bile bakamayan , o derece çekingen, mesafeli bir kadın. Kaptan yapmak kimin aklına geldi bilmiyorum ama ya Birsel'i tanımıyor, ya bu işi bilmiyor.Geçenlerde biryerde yeni bir röportajını gördüm de en azından artık iyi diyaloglar kurabiliyor, geliştirmiş kendini biraz.

Diğer yandan takımın geri kalanı ile, heleki yabancılarla maçlar ve antrenmanlar dışında biraraya gelmediğine neredeyse eminim. Takım sporlarında saha dışındaki bu tür organizasyonlar en az saha içi kadar önem arz ediyor. Malesef orda da sınıfta kalıyor kendisi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2017, 08:30:27 »
Udoh gideceğine sen gideydin be pasaklı kontes.

Senin gibi "arkadan vuran" hainleri beslemekten kulübün imanı gevredi.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2017, 21:06:20 »
Kaçırdığı boş turnikelere ve yaptığı saçma top kayıplarına alıştık zaten de artık topu bile getiremiyor, tam rezillik.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2017, 00:25:04 »
Didem Akın, Birsel Vardarlı ve Anastasiya Verameyenka bu takımdan uzaklaştırılması gereken en önemli ruhsuz loser kişilerdir.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2018, 20:19:15 »
Birsel Vardarlı Fenerbahçe formasıyla 9.Türkiye Şampiyonluğu´nu yaşayarak toplu branşlarda en çok Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Fenerbahçeli sporcu oldu