Gönderen Konu: Jason Thompson  (Okunma sayısı 60793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Jason Thompson
« Yanıtla #150 : 18 Kasım 2017, 10:11:07 »
Yok yok, ben olayı anladım. Bizim taraftar için mutlaka kötü bir durum, kişi, şey vardır. Eminim ki bu takım oynadığı her maçı kazanacak olsa "şu şu oyunculardan dolayı zor kazandık" denir; her maçı farklı alsa "3. çeyrek 5-0'lık seri yedik" denir, her maçı 30'a yatırsak "rakip daha çok ribaunt aldı" denir ve bu argümanlar uyarınca da mutlaka bir ya da birkaç günah keçisi belirlenir.

Bugünkü maça bakarsak bu JT bir ısınırırsa cidden durdurulmaz bir hücum silahı olacak ve ciddi ribaunt katkısı verecek. Birçok kişi için de bir başka özür dilenecek oyuncu olacak. Ama tabii, genel davranış kalıbı olarak JT'den özür dilenecek, hemen ardından başka bir günah keçisi bulunacak, falan filan... Sıkıldım ben artık ya...
bizim gibi fosil kafa sıvacılar için en güzel iş maçlar oynanırken forumdan uzak durmak ki ben öyle yapıyorum
yoksa forumu kapatırım :)
ama böyle daha iyi ;)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #151 : 18 Kasım 2017, 10:31:18 »
bizim gibi fosil kafa sıvacılar için en güzel iş maçlar oynanırken forumdan uzak durmak ki ben öyle yapıyorum
yoksa forumu kapatırım :)
ama böyle daha iyi ;)
Ah şu insanlar bir görebilseler sıvacılığın ne kadar da ruhu rahatlatan, cildi güzelleştiren, kepeği önleyen bir şey olduğunu.

Ama maçlar sırasında ben de girmiyorum foruma, o ayrı.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #152 : 19 Kasım 2017, 15:06:24 »
Bugüne kadarki maçlarda kendisine çalınan her düdüğe aşırı eleştirel ve birazda alaycı bir gülümsemeyle itiraz ediyordu. Sanırım bu konuda bir uyarı almış olacak ki son CSKA maçında faullere hiç itiraz etmedi. Hatta parmağını havaya kaldırarak hakemleri onayladı. Bu işler işte böyle yürür, hakemlerle inatlaşmaya hiç gerek yok. Çok çok ucuz bir düdük olmadığı sürece kaldırırsın parmağını onaylarsın hakemi, sonraki pozisyonlar için sertlik anlamında biraz daha tolerans kazanırsın kendine. Çok yerinde bir uyarı olmuş ve umarım kendisi de böyle davranmaya devam eder.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #153 : 19 Kasım 2017, 19:58:36 »
Eskişehir maçında koçtan ilk ciddi fırçayı da yedi, kırmızı suratla  tanıştı.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #154 : 19 Kasım 2017, 21:50:56 »
Eskişehir maçında bir ciddiyetsizlik sezdim. CSKA maçı nerde, Eskişehir maçı nerede... Zaten pamuk ipliğine bağlı performanslar izliyoruz, her türlü sakarlığına katlanırım da ciddiyetsizlik beni bozar abi!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : 20 Kasım 2017, 08:54:40 »
Es-es maçında çalınan üçüncü faulü yani ikinci hücum faulü çok çok çok net bir şekilde savunma faulü. Hatta savunma faulü nasıl olur bilmeyenler için uygulamalı bir örnek olur. O kadar net ki hakemlikten nasibini biraz almış birisinin süzememesine imkan yok. Bizim hakemlerin kendisi süzme olduğu için hücum faul çaldılar.

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #156 : 20 Kasım 2017, 10:04:42 »
Koçun affetmedigi konulardan biri de perdeden sonra kısanın rahatça üçlük atması, Thompson elini bile kaldırmadı.. Haliyle fırçayı yedi..

Son 2-3 senede 3lük savunmasını acayip bir seviyeye cektik.. Gou hickmanın oldugu sene baya 3 lük yiyen bir takımdık..

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #157 : 29 Kasım 2017, 13:02:16 »
porselen dükkanındaki fil gibi tabiri kullanıldı maçta. Az gülmedim ama baya düzeltti kendini. ben gelecek yıl guduric ve thompson ın yılı olacak diyorum.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #158 : 29 Kasım 2017, 13:27:52 »
ben gelecek yıl guduric ve thompson ın yılı olacak diyorum.
Thompson'ın gelecek yıl bizimle olacağı şüpheli, sözleşmesi1 yıllık diye biliyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #159 : 01 Aralık 2017, 08:29:48 »
Eurolegue in oyuncu sayfasında yeni bir detay dikkatimi çekti, istatistiklerin arasına "Rankings" eklenmiş, ilk 25 e girdiği istatistikler gösteriliyor. Kendisine ait bilgiler şöyle :

Regular Season
#1 in Fouls Commited (32)
#1 in Games Played (9)
#4 in Blocks (10)
#6 in Defensive Rebounds (37)
#16 in Total Rebounds (47)

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #160 : 20 Aralık 2017, 13:49:44 »
Oyunculuk anlamında değil de, başka bir açıdan bakarsak...
Tamamen egzajere ederek söylüyorum;

*Udoh geldiğinde beklenti 1/10 du. Giderken verdiği 9/10... Ortalaması 1/2 eder.
*Thompson geldiğinde beklenti 9/10 du. Şu an verdiği 1/10... Ortalaması 1/2 ediyor.

Udoh' a sevgimden olsa gerek, ortalamada Udoh kadar ediyor. Matematiksel olarak mutlu olmam lazım :)

Biraz kıpırdansa, acayip şeyler olacak ortalamının üstüne çıkacak da ne büyük eşikmiş, atlayamadı gitti. Yine de şubata kadar sabır ve desteğe devam.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #161 : 20 Aralık 2017, 14:08:33 »
adamın problemi saha icinde hucumda nerede duracagını tam bilmiyor...
savunmada ise cok sey yapmak istiyor ama biraz ayarsız...en onemli nokta burası...savunma yapsın reb toplasın zaten takım cicind eyer bulacaktır..
isin aslı thompson'ın sadece sauvnma yapması yeterli su asamada bence...hucumda cok silah var zaten..
oturacaktır zamanla..

kalina'nın oturması 6 ay surdu..keza nunnally'nin neredeyse 1 yıl...
udoh ta aynı sekilde ilk 3 ay vasattı...

adam geleli 3 ay oldu..biraz uzayabilir surec..subat ayını beklemek lazım...1-2 ay daha bakalım..

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : 20 Aralık 2017, 15:47:37 »
Keşke karşımıza Zisis'te olduğu gibi bir piyango çıksa da yol verip yerine düzgün bir uzun alsak. Şubata kadar süre verelim tamam da olmayacak gibi sanki Baya da zaman geçti , 13 maç geride kaldı hala 3-5 sayı 3-5 ribaund 3-4 faul yapıp maçı tamamlıyor. Ofansif anlamda katkı verir diye umduk orada da fıs çıktı, orta mesafeden %50 ile atacak da bir işe yarayacak. Savunmada zaten zaman zaman yaptığı bloklar dışında zayıf halka. Nereden tutsak elimizde kalıyor. Avrupa'nın en iyi uzunun yerine getirdiğimiz adamdan Stimac kadar katkı alamıyoruz.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #163 : 20 Aralık 2017, 16:29:53 »
Keşke karşımıza Zisis'te olduğu gibi bir piyango çıksa da yol verip yerine düzgün bir uzun alsak. Şubata kadar süre verelim tamam da olmayacak gibi sanki Baya da zaman geçti , 13 maç geride kaldı hala 3-5 sayı 3-5 ribaund 3-4 faul yapıp maçı tamamlıyor. Ofansif anlamda katkı verir diye umduk orada da fıs çıktı, orta mesafeden %50 ile atacak da bir işe yarayacak. Savunmada zaten zaman zaman yaptığı bloklar dışında zayıf halka. Nereden tutsak elimizde kalıyor. Avrupa'nın en iyi uzunun yerine getirdiğimiz adamdan Stimac kadar katkı alamıyoruz.

Takım Allahtan iyi gidiyor, aksi olsa Jason'ı vuracak duvar bulamazdık!
Şu an takımdaki herkesten az kredisi var gibi görünüyor Jason' ın. Halbu ki, herkesten fazla krediye ihtiyacı var.

Son 7-8 maçtır dikkat ediyorum; içeride-dışarıda / yerel lig-euroleague maçların hemen hepsinde, Jason hata yaptığında arkadaşları hemen sahip çıkıyor. Melih hemen yanında bitiyor, Vesely moral vermeye çalışıyor, Datome sırtını sıvazlıyor. Takım bu kadar sahiplenmişken, taraftarın da biraz kredi vermesi lazım gelir bence.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #164 : 20 Aralık 2017, 17:41:14 »
Taraftar kredi verse de vermese de çok önemi yok ya şu anda cidden kötü performans sergiliyor
öyle böyle seneyi onunla geçireceğiz diye düşünüyorum
sezon ortası ayrılık vs gibi bir ihtimal bence imkansız pek hocanın tarzı değil tabi belli olmaz bu işler ama ben pek ihtimal vermiyorum