Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 42715 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #15 : 31 Ekim 2019, 19:21:33 »
Keşke Aziz Yıldırım'ın, ''Futbolu sen, amatör şubeleri ben yöneteyim.'' teklifini kabul etseydi. Üzülerek söylüyorum ki, amatör şubeler açısından diyorum bunu, Aziz Yıldırım'ı mumla arayacak bir döneme gireceğiz. Umarım hatasından döner.

Korktuğumuz başımıza gelmek üzere mi? :(

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #16 : 31 Ekim 2019, 19:23:52 »
Korktuğumuz başımıza gelmek üzere mi? :(

Abi hani bir laf vardır, ''İkinci adamlar daima birinci adamları yönetirler.'' diye. Bence Ali Koç'un çevresini değiştirmesi lazım, en azından basketbol şubesiyle yeniden Ozan Balaban ilgilenmeli.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 19:24:07 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #17 : 31 Ekim 2019, 20:23:58 »
Semih Özsoy yine durduğu yerde durmuyor, değil mi?
Aziz Yıldırım döneminde de, "başkanımıza teşekkür" diye başlardı her konuşmasına... Hoş, yine yaranamadı ya... Aziz Başkanın bir bildiği varmış.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #18 : 31 Ekim 2019, 23:57:19 »
(ROK mode on)

Başkan sana sesleniyorum. Obradoviç ile yeteri kadar ilgilenmediğinin sinyallerini alıyor taraftar. Sanırım Hoca'nın büyüklüğünün farkında değilsin. Apaçi futbol taraftarlarının galeyanına geliyorsun. Gelme.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #19 : 01 Kasım 2019, 00:08:40 »
(ROK mode on)

Başkan sana sesleniyorum. Obradoviç ile yeteri kadar ilgilenmediğinin sinyallerini alıyor taraftar. Sanırım Hoca'nın büyüklüğünün farkında değilsin. Apaçi futbol taraftarlarının galeyanına geliyorsun. Gelme.

Yeniler seni belki pek bilmeyebilir ama eskiler ne kadar derin bir adam olduğunu iyi bilirler. Bir yandan da bana mesajlar geliyor, ''Acaba Besim'in bildiği bir şey mi var, Serdar Ali Çelikler'i yönetim içinden biri mi konuşturuyor, bunları cevaplayabilir mi?'' diye..

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #20 : 01 Kasım 2019, 02:08:56 »
Yeniler seni belki pek bilmeyebilir ama eskiler ne kadar derin bir adam olduğunu iyi bilirler. Bir yandan da bana mesajlar geliyor, ''Acaba Besim'in bildiği bir şey mi var, Serdar Ali Çelikler'i yönetim içinden biri mi konuşturuyor, bunları cevaplayabilir mi?'' diye..

Allah seni ne etmesin! Gece gece haykırdım, çoluk çocuk uyandı az daha.

Senelerdir Lale Devri yaşadığımız için yazılarda derinliği bir kenara bırakıp rehavetin yol açtığı bir havayla kendimizi goy goya verdik; zaman zaman troll çizgisinde gittik. Ama Fetret Devri'ne girdiğimiz şu günlerde artık her anlamda geri dönüş gerekiyor.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2019, 21:20:58 »
Bu kadar nüfuzu olduğu hâlde aşırı pasif kalması yüzünden zarar görüyoruz. Yahu öncekinin bir gücü yoktu ama bazen saçma şeyler söylese de çıkıp konuşuyordu. Sen ne konuşuyorsun ne gücünü kullanıp lobi yapıyorsun. Her hafta rakip ceza sahasında toplara şaplak atılıyor ama ne hakemler penaltı veriyor ne de vardaki pislikler uyarıyor. Diğer tarafta malum takım yanlış taçta bile ortalığı karıştırıyor, arkada gizli görüşmelerle operasyon yapıyor. O Rize'li hanzo kadar bile takımını koruyamıyorsan ne yapacaksın daha?

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #22 : 21 Aralık 2019, 18:02:56 »
Fenerbahçe tarihinin en basiretsiz başkanı olma yolunda ilerliyor.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #23 : 21 Aralık 2019, 20:43:13 »
Fenerbahçe tarihinin en basiretsiz başkanı olma yolunda ilerliyor.
Kemal hocam, sen ne düşünüyorsun sitedeki açıklama hakkında ? Samimi, doğru bir açıklama mı sence ? Senin herhangi bir duyumun yada bilgin var mı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #24 : 21 Aralık 2019, 22:38:06 »
Önce Obradovic'e sözleşme yapacak, sonra devre arası futbol takımının eksiklerini tamamlayacak. Bu iki koşulu gerçekleştirirse ciddi bir adım atmış olur. Öteki türlüsü Kemal Erdem'in dediği noktaya doğru gider.

Ama hepimiz ne olacağını biliyoruz, değil mi?
Kara deryalarda bir FENERsin!

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #25 : 23 Şubat 2020, 21:13:49 »
Mali yardımlarını da al git.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #26 : 23 Şubat 2020, 21:14:08 »
50 milyon euronu al da başına çal. Defol git şu kulüpten. Senin oluşturduğun yönetim kurulunun da getirdiğin sportif direktörün de yaptığın transferlerin de.....

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #27 : 23 Şubat 2020, 21:53:46 »
Tribünlerle de kavga etmiş, beceremiyorsun, git bir an önce.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #28 : 23 Şubat 2020, 21:59:21 »
Daha neyi becerecek?

21 senedir yaşamadıklarımızı yaşattı.

Geçen sezon da 110 senedir yaşamadıklarımızı yaşamış, ligin ilk devresini küme düşme hattında bitirmiştik.

Ne çok sevinmiştik geldiğinde... Birbirimizi daha fazla incitmeden ayrılalım... Zorlama başkan... Bu gece bize yaşattığın hezimetten sonra ağzınla kuş tutsan benim başkanım olamazsın...

Teknik adam, futbolcu, her kimi sayarsanız sayın... Bu geceyi bize yaşatan tek kişinin bile artık bu kulüpte yeri yok. Malzemeci dahil...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #29 : 23 Şubat 2020, 22:01:57 »
Cocuyu Ali Koc getirdi ama Ersun Yanal'i isteyen taraftardi. Aziz Yildirim donemi sportif acidan cok mu basarliydi da Ali Koc gelince basarisiz oldu.Enkaz bir mali durum, uefa kisitlamalari. Federasyon, hakemler Yildirim Demiroren Nihat Ozdemir fark etmiyor 3 temmizdan sonraki donem devam ediyor.
Su an fenerbahcenin basina Rte yada onun atadigi bir baskan gelmedikce bu oyun da bitmez. Onu da kimin midesi kaldirir