Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadınlar Basketbol Süper Ligi / 2018-19 Sezonu  (Okunma sayısı 42195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
İlk devreden maçı koparıp rahat bir galibiyet aldık G.Saray karşısında:77-60
Vera çok iyi oynadı.

Çevrimdışı franz392

• Üye
Mesele sadece maddi değil ki. Biz erkek basketbol dışındaki şubelerde de hemen olmasa da biraz profesyonelleşme adımları bekliyorduk ama Didem'i başkanın locasında görünce boşuna umutlandığımı düşündüm.

Yalnız Volkan, Alper, Dirar, İsmail gibi tiplerin milyonlarca euroluk maaşları rahat ödensin diye de branş falan küçültülmez.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
Hartley ligde eu olarak mı oynuyor yoksa kıtadışı mı. Kıtadışıysa bir daha eu oynayamaz ligde ve kitadisi alirsak dışarda kalır.

hmetin

• Ziyaretçi
Bence EU oynuyor.Fransa vatandası olarak ama FIBA kuralları geregi EL de EU olması icin MT oynaması gerekiyor ondan dolayı oynatmıyoruz diye dusunuyorum.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Hartley ligde eu olarak mı oynuyor yoksa kıtadışı mı. Kıtadışıysa bir daha eu oynayamaz ligde ve kitadisi alirsak dışarda kalır.

Benim bildiğim Stokes ve Hartley kıta dışı sınırlamasına takılıyorlar.
Ayın 17 disinde Milli maçlar var Stokes Türk Milli takımda oynadığı an Devşirme Hartley'de Fransız Milli takımında oynadığı an  EU oluyor biliyorum. Ben hala derimki bize Sottana ve Esra yerine bir uzun Türk ve bir skorer yabancı almamız şart. Hind Ben Abdelkader veya MC Bride'yi alsak çok yol alırdık
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2018, 23:51:37 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi’ni ağırlıyor. Tivibu Spor’dan canlı olarak veriliyor.
ilk yarı  sonucu 47-18
1P: 27 - 11, 2P: 47 - 18

Benim anlamadığım Maçta 20 sayı fark yapıyorsun oynamıyanlara zaman versene.Bütün hocalar bunu yapıyor.Gençler sivrilmek istese nasıl kendini gösterecek.Maçın bitmesine 2 dakika kaldımı yer veriller.

81-46 Maç sonucu

« Son Düzenleme: 10 Kasım 2018, 17:34:44 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Bu subenin basina gelenler futbol takimini geciyor her seferinde skandal mi talihsizlik mi bilemedim

hmetin

• Ziyaretçi
FIBA 8 oyuncuya hangi gerekce ile izin vermiyormus?Bu 8 kisi kim?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Beşiktaş, 58-52 öndeydi 61-77 kazandık. Beşiktaş maçın son 11 dakikasında 3 sayı atabildi.Kadın basketbolda bunlarla yaptığımız son 26 maçın 21'ini kazandık.

Beşiktaş'ta Mitchell(1995) ilk devrede sakatlandı ve ciddi gibi görünüyordu(kalçada kırık şüphesi).Geçmiş olsun, büyük kayıp. Ligin sayı kralıydı( 26.7 sayı) ve 20'den aşağı attığı maç yoktu.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
 Maçı yorumlayan kişinin sürekli olarak Tuğçeyi övmesi cidden çok sinir bozucu.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2018, 16:56:09 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi

Fenerbahçe-Bellona Kayseri Basketbol  89-63 maçını kazanan Potanın Kraliçeleri, 10. galibiyetine imza attı.

Kelsey Plum kaydettiği 22 sayıyla Takımımızın en skoreri olurken; Anastasiya Verameyenka 16, Birsel Vardarlı Demirmen 12, Tuğçe Canıtez de 11 sayıyla çift hanelere çıktılar

Benim anlamadığım takım hala tam oturmuş değil.Bir maçta Hartley 30 lü sayılara çıkarken bu maçta ilk sayısı son 6. dakikada geldi.
Zandalasini neden aldık biz ya demiştim geçen maçta döktürdü.İstikrar sağlıyamazmıyız?Bazende hepsinin aynı anda kötü olduğunu düşünürsek mutlaka hermaçta istikrarlı maçı kurtaracak biri Maya Moore,Delle Donne gibi oyuncuları alamazsakda en azından Abdelkader gibi Mc Bride gibi  oyuncu bulundurmak zorundayız. 

Beşiktaş'ta Mitchell(1995) ilk devrede sakatlandı ve ciddi gibi görünüyordu(kalçada kırık şüphesi).Geçmiş olsun, büyük kayıp. Ligin sayı kralıydı( 26.7 sayı) ve 20'den aşağı attığı maç yoktu.

Stokes'inde sakatlık geçirdiği hatta ameliyet olma durumu olduğunu böyle bir durumda haftalarca takımda olamıyacağını söyleniyor. Stokesde Ribauntlarda öpey işimizede yarıyordu.
Maçı yorumlayan kişinin sürekli olarak Tuğçeyi övmesi cidden çok sinir bozucu.

Kayseri maçı içinmi dedin bilmem ama Son 2-3 maçtır Tuğçe aşağı Tuğçe yukarı.Yine Esra içinde geçerli Maçı yorumluyanlar öve öve bitiremiyorlar

5 Ocakda Çukurova Basketle oynuyor bakalım sert rakipler karşısında ne yapacağımızı göreceğiz,

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
stokes mu sakat yoksa vaughn mu?

Çevrimdışı Murat

• Üye
stokes mu sakat yoksa vaughn mu?

Benim bildiğim ikiside. Kiah Stokes’un Sakatlığı daha ciddi diye biliyorum. Kia Vaughn sanki gelen ilk maçta oynayabilecek.
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2018, 18:16:58 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Çukurova:47
Fenerbahçe:24

Daha 3.çeyreğin başında çekti fişi Çukurova

Çevrimdışı Murat

• Üye
5 Ocakda Çukurova Basketle oynuyor bakalım sert rakipler karşısında ne yapacağımızı göreceğiz,

Hiç bir halt yapamıyor bizimkiler. Sorunun cevabı negatif olmuş oldu.