Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Kupa Volley Maçları  (Okunma sayısı 9969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Lloyd'un sakatlanması büyük şanssızlık oldu...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Kupa Volley Maçları
« Yanıtla #31 : 25 Aralık 2017, 13:44:32 »

KUPA VOLEY BAYANLAR - FİNAL

Eczacıbaşı VitrA 0-3 VakıfBank   
(22-25, 18-25, 30-32)

Eczacıbaşıbasi: Ognjenovic 2, Larson 16, Cansu Kilicli 5, Boskovic 21, Ismailoglu 7, Arici 3, Akoz (L); Onal 1, Baladin 1, Adams 0, Dilik 0. Ant: Motta.

Vakifbank: Aydemir 1, G. Kirdar 11, Rasic 13, Sloetjes 16, Zhu Ting 24, Akman 3, Orge (L); Robinson 1, Gurkaynak 0.  Ant: G. Guidetti.

MVP: Zhu Ting.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #32 : 25 Aralık 2017, 17:03:52 »
4 numara almadan olmaz....kolay maclarda olur jerkov la ligde ama;

cl'de, top 6 da, f4 de yada ligde derbilerde ve playofflarda olmaz....

ama anlamıyor sube yonetimi....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #33 : 26 Mart 2019, 09:06:10 »
Vakıfbank'ı yendikten sonra o gazla morali bozuk Eczacı'yı da yeneriz diyordum. İlk seti aldık aha dedim kupa geliyor ama peş peşe üç set verdik. Basketbol erkek, basketbol kadın ve voleybol erkekten sonra kadın voleybolda da kupayı kazanıp dörtlüyü tamamlamamızı çok istemiştim olmadı maalesef.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #34 : 26 Mart 2019, 12:17:21 »
Ne kadar etkiledi bilemem ama Terziç'in yaptığı bir itirazı aşırı derecede uzatması ve arkadan kırmızı kart yeyip 1 puan gittikten sonra ritm kaybettik.
Eda, hocaya uzatma bu kadar diye o kadar söyledi, hoca öfkesine yenik düştü.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #35 : 26 Mart 2019, 13:08:53 »
Bu Melis kara kaşına kara gözüne mi oynuyor bu takımda? Böyle rezil bir libero olamaz. Merve çok mu iyi? Belki hayır ama dene kardeşim maç içinde zaten bok gibi manşet geliyor. 3.setti sanırım Vargas servis atacakken o noktada risk almamak için yumuşak servis için Sıla'yı alanın hocalığına sıçayım. Bir ace 1 iyi servisle belki de skor eşitlenecekti. Risk al be kardeşim ben o kararı verenin hocanın diplomasına sıçayım.
Maçı Larsson aldı bence manşet hücum savunma her anlamda tutkal görevi gördü. Şöyle tecrübeli bir smaçörümüz olsa herşey çok daha farklı olurdu. Logan Tom Sokolova Nati Larsson tarzı falan

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #36 : 26 Mart 2019, 13:10:29 »
Çok istemiştim bu kupayı. Kim zillisi mal mal sevindikçe çıldırdım. Tecrübe maçı kaybettirdi bize malesef

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #37 : 26 Mart 2019, 13:49:38 »
Melis'in bu spordan para kazanmasi inanilmaz birsey ona sabreden bir onceki gun iyi oynayan Merve'nin oyuna alinmamasi daha inanilmaz olani
Melis'in yetenegi bu onu elestiremiyorum ama onu oyundan almayan Terzic takimi sabote etti

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #38 : 26 Mart 2019, 15:56:53 »
"Elindeki libero Merve ile (hoş Merve'de iyi değil ama Melis bu konuda ayrı bir seviye) iyi kötü bir Vakıf maçı kazanmışsın. İkinci maça ne diye Melis'le başladın. Hadi ona neyse diyelim. Peki Melis bu kadar rezaletken niye değiştirmezsin ?" benzeri yorumları farklı platformlarda çok sık görmeye başladım.

Melis'le devam etmesinin 2 sebebi olabilir.

1-Antrenörümüz gerizekalı.
2-Antrenörümüz burnundan kıl aldırmayan,inatçı,at gözlüklü ve kibirli biri.

Bence Terzic gerizekalı değil. Melis'in voleybolla alakası olmayan biri olduğunu oda görüyor. Cevap maalesef 2. şık. Maalesef diyorum çünkü 2.şıktaki nitelikler gerizekalı olmasından daha tehlikeli.

Yatsın kalksın Eczacıbaşı'nın CL den elendiğine dua etsin.

Fenerbahçe gelecek sezon büyük olasılıkla Dünyada ki en güçlü iki kadrodan biri olacak (bunda Larson ve Zhu'nun ayrılışlarının rolü büyük) Terzic umarım takımı sabote etmez.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2019, 16:06:18 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #39 : 26 Mart 2019, 18:54:49 »
"Elindeki libero Merve ile (hoş Merve'de iyi değil ama Melis bu konuda ayrı bir seviye) iyi kötü bir Vakıf maçı kazanmışsın. İkinci maça ne diye Melis'le başladın. Hadi ona neyse diyelim. Peki Melis bu kadar rezaletken niye değiştirmezsin ?" benzeri yorumları farklı platformlarda çok sık görmeye başladım.

Melis'le devam etmesinin 2 sebebi olabilir.

1-Antrenörümüz gerizekalı.
2-Antrenörümüz burnundan kıl aldırmayan,inatçı,at gözlüklü ve kibirli biri.

Bence Terzic gerizekalı değil. Melis'in voleybolla alakası olmayan biri olduğunu oda görüyor. Cevap maalesef 2. şık. Maalesef diyorum çünkü 2.şıktaki nitelikler gerizekalı olmasından daha tehlikeli.

Yatsın kalksın Eczacıbaşı'nın CL den elendiğine dua etsin.

Fenerbahçe gelecek sezon büyük olasılıkla Dünyada ki en güçlü iki kadrodan biri olacak (bunda Larson ve Zhu'nun ayrılışlarının rolü büyük) Terzic umarım takımı sabote etmez.
Peki Vargas'ı set sonu servis atacakken dışarı almasına ne diyorsunuz?

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #40 : 26 Mart 2019, 19:40:50 »
Peki Vargas'ı set sonu servis atacakken dışarı almasına ne diyorsunuz?

Senden farklı düşünmüyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #41 : 27 Mart 2019, 00:36:12 »
Gs kadar zorlayamıyoruz bu eczacıyı, ilginç bir durum. bu kadar kolay teslim olmamızı anlayamadım. Kimin kupa alması üzdü beni, Hoş en boktan kupayı aldı. Dünya kulüpler ve şampiyonlar liginde yediği tokatlar yeter ona.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #42 : 27 Mart 2019, 18:48:21 »
Gs kadar zorlayamıyoruz bu eczacıyı, ilginç bir durum. bu kadar kolay teslim olmamızı anlayamadım. Kimin kupa alması üzdü beni, Hoş en boktan kupayı aldı. Dünya kulüpler ve şampiyonlar liginde yediği tokatlar yeter ona.

Sırf bu yüzden GSyi tuttum yarıfinalde Eczacı maçında ki kupayı alalbilme ihtimalimiz olur diye. Ama olmadı..
« Son Düzenleme: 27 Mart 2019, 18:49:08 Gönderen: Murat »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #43 : 27 Mart 2019, 19:55:19 »
Sırf bu yüzden GSyi tuttum yarıfinalde Eczacı maçında ki kupayı alalbilme ihtimalimiz olur diye. Ama olmadı..

Gs çıksa çok rahat şampiyonduk. İki yıl önce tanrıların bir lütfu ile ligde vakıfı elemişlerdi ve finalde 3 maçı da 3-0 kazanmıştık. O sene de vakıfı eleyemeselerdi şampiyon zor olurduk. Bizim eczacıya psikolojimiz tutmuyor herşeyden önce.