Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / 2019 Erkekler Kupa Volley  (Okunma sayısı 9015 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / 2019 Erkekler Kupa Volley
« Yanıtla #30 : 17 Mart 2019, 22:19:53 »
Son gönderilen iletilerin tamamının erkek voleybolla ilgili olması yaptıkları işin büyüklüğünün ispatı. Bana Jan De Brandt antrenörlüğünde kadın voleybol şampiyonluğumuzu ve kadın basketde kazandığımız ilk cumhurbaşkanlığı kupamızın keyfini yaşattı tekrar.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #31 : 17 Mart 2019, 22:32:11 »
Tebrikler Serkan eline sağlık :)

Sonu faciayla sonuçlanan denemelerimizde olmadı değil.

Mesela :)

Sırplar en sonunda Brakoceviç'ten bile potansiyelli bir çapraz çıkarmayı başardı. Tijana Boskoviç...
Gerçekten harika bir oyuncu olacak. Avrupada ki gençler arasında pasör çaprazı olarak en beğendiğim 93 lü Natalia Malykh'di. Ama bu 97 ki genç yetenek benim için Malykh'in papucunu daha şimdiden dama atmış durumda. Yıldız oyuncuların Türkiye'ye kaymasıyla , Balkan pazarına yönelen İtalyan kulüplerinin takibindeydi ama kulübü Partizan onu kolay bırakacağa benzemiyor. Yanılmıyorsam bu sezon CL de Vakıfbank'ın grubundalar. Voleybol severlere tavsiyem ; yeni bir yıldız doğuyor ve imkanınız varsa bu doğuşu gidin İstanbul'da canlı izleyin

Ben forumda yazıp duruyorum illa getirecem ya :) Bikaç ay sonra bi gün baktım Cem abi arıyor. "Serkan takım hakkında ne düşünüyorsun,sence kimlere yönelmeliyiz,düşüncelerin neler?" dedi. Bende tabii ki "Boskovic" dedim. Hatta Cem abiye bu ismi Hakan Dinçay'a (o dönem ki şube yöneticimiz-2017 de yaşamını kaybetti) en azından sosyal medya yoluyla fısıldaması tavsiyesinde bulundum. Devamında Cem abi "Serkan bu oyuncu hakkaten dediğin kadar iyi mi?" diye bir soru sormuştu. Yanıtım kısa ve öz olmuştu. "Evet"

https://mobile.twitter.com/CemAgrak/status/594065930667368450?p=v

Bosko büyük ihtimal o sezon ilk yurtdışı transferini yapacaktı. O yüzden doğal olarak bir beklentiye girmiştim. Bir süre sonra beklediğim haber geldi. Bosko beklenen transferini yapmıştı. Ama Fenerbahçe'ye değil.

"Voleybolda geride kalan sezonda CEV Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Şampiyonası kupalarını kazanan Eczacıbaşı VitrA, geleceğe dönük bir transfere imza attı ve 18 yaşındaki Sırp oyuncu Tijana Boskovic'i renklerine bağladı."

ve devamında gelen bu güzel twit...

https://mobile.twitter.com/CemAgrak/status/597144434086682624?p=v

Bu da böyle bir anımdır :) Paylaşayım dedim.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2019, 22:48:56 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #32 : 17 Mart 2019, 23:19:44 »
tebrikler gençler.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #33 : 18 Mart 2019, 00:10:21 »
Hidalgo transferi uygulamamız gereken politikanın göstergesidir. Özellikle voleybolda bir oyuncu bile çok şeyi değiştirebiliyor. Ufak tefek maddi fedakarlıklarla hem bayanlarda hem erkeklerde bu başarılar kalıcı hale getirilebilir.yani bahsettiğim olay şu  4 tane B kalite oyuncu almaktansa 2 A kalite 1 B kalite oyuncu almak daha mantıklı

Çevrimdışı VamosRafa

• Üye
« Yanıtla #34 : 18 Mart 2019, 10:02:51 »

Ben forumda yazıp duruyorum illa getirecem ya :) Bikaç ay sonra bi gün baktım Cem abi arıyor. "Serkan takım hakkında ne düşünüyorsun,sence kimlere yönelmeliyiz,düşüncelerin neler?" dedi. Bende tabii ki "Boskovic" dedim. Hatta Cem abiye bu ismi Hakan Dinçay'a (o dönem ki şube yöneticimiz-2017 de yaşamını kaybetti) en azından sosyal medya yoluyla fısıldaması tavsiyesinde bulundum. Devamında Cem abi "Serkan bu oyuncu hakkaten dediğin kadar iyi mi?" diye bir soru sormuştu. Yanıtım kısa ve öz olmuştu. "Evet"

https://mobile.twitter.com/CemAgrak/status/594065930667368450?p=v

Bosko büyük ihtimal o sezon ilk yurtdışı transferini yapacaktı. O yüzden doğal olarak bir beklentiye girmiştim. Bir süre sonra beklediğim haber geldi. Bosko beklenen transferini yapmıştı. Ama Fenerbahçe'ye değil.

"Voleybolda geride kalan sezonda CEV Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Şampiyonası kupalarını kazanan Eczacıbaşı VitrA, geleceğe dönük bir transfere imza attı ve 18 yaşındaki Sırp oyuncu Tijana Boskovic'i renklerine bağladı."

ve devamında gelen bu güzel twit...

https://mobile.twitter.com/CemAgrak/status/597144434086682624?p=v

Bu da böyle bir anımdır :) Paylaşayım dedim.

Ne gerek vardı bu mesaja şimdi :/

Boskovic’i alabileceğimizi tek bir an bile düşünmemiştim, bizde öyle bir yönetim yok. Terzic’in ısrarı olmasa muhtemelen Vargas’ı da almazdık, ki sakatlıktan ötürü çok fazla taliplisi de yoktu. Öyle bir yönetimimiz var ki vizyon+bütçe yi bir türlü bir araya getiremiyoruz malesef.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #35 : 18 Mart 2019, 10:16:36 »
Ne gerek vardı bu mesaja şimdi :/

Üzüleceğini tahmin etmemiştim :( Bir daha olmayacak.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2019, 11:06:39 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #36 : 18 Mart 2019, 12:39:32 »

Belki alakasız ve gereksiz olacak ama bu konu ile ilgili benim de bir hikayem var.

Yanlış hatırlamıyorsam 2014 yılı olması lazım, bir iş gezisi için yurtdışına gitmiştim. İş gezisinde Eczacıbaşı Holding üst düzey yöneticileri de vardı. Orada Eczacıbaşı ceo'su sn. Erdal bey ile sohbetimizde konu voleybola geldiğinde benim voleybola olan ilgi ve yakınlığıma şaşırmıştı. O sohbet esnasında çok net hatırlıyorum; Boskoviç, Kosheleva ve Thaisa isimlerini söyleyerek onların transferini önermiştim.

Aradan biraz zaman geçti ve bu üç ismin de Eczacıbaşı'na transfer haberleri gelmeye başladı.

Gerçekten transfer listelerinde vardı da mı geldiler, veya benim bir katkım var mı hep düşünmüşümdür :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #37 : 18 Mart 2019, 15:15:37 »
Belki alakasız ve gereksiz olacak ama bu konu ile ilgili benim de bir hikayem var.

Yanlış hatırlamıyorsam 2014 yılı olması lazım, bir iş gezisi için yurtdışına gitmiştim. İş gezisinde Eczacıbaşı Holding üst düzey yöneticileri de vardı. Orada Eczacıbaşı ceo'su sn. Erdal bey ile sohbetimizde konu voleybola geldiğinde benim voleybola olan ilgi ve yakınlığıma şaşırmıştı. O sohbet esnasında çok net hatırlıyorum; Boskoviç, Kosheleva ve Thaisa isimlerini söyleyerek onların transferini önermiştim.

Aradan biraz zaman geçti ve bu üç ismin de Eczacıbaşı'na transfer haberleri gelmeye başladı.

Gerçekten transfer listelerinde vardı da mı geldiler, veya benim bir katkım var mı hep düşünmüşümdür :)
Bende merak ettim şimdi.İlginç güzel bir hatıra.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #38 : 18 Mart 2019, 15:39:21 »
Şampiyonluk için takımı ve emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #39 : 18 Mart 2019, 16:09:25 »
bu tkaım icin kilit nokta 2 tane...

1.si ulas ın yukarıda bahsedilen aradaki akıl tutulmaları...
2.si ise klinkenberg yada ızzet'in herhangi birinin her mac belli duzeyde oynaması..katkı verebilmesi..

bu 2. nokta zaten 1.noktayı da bir nebze rahatlatıyor..

ortalar belli derecede gorevini yapıyor zaten..

cupkovic yerine daha iyi bir smacor olsa cok iyi olacaktı..buna da sukur...

Çevrimdışı VamosRafa

• Üye
« Yanıtla #40 : 18 Mart 2019, 17:27:09 »
Üzüleceğini tahmin etmemiştim :( Bir daha olmayacak.

Yok yahu, yaz sen biz her türlü okuruz :) Gerçekler bunlar yapacak birşey yok. Yeni Boskovic benzeri keşifler bekliyoruz artık, bu sefer ne yapar ne eder aldırırız :)