Gönderen Konu: Monaco:1 Fenerbahçe Beko:1 | Euroleague Play Off Serisi  (Okunma sayısı 3578 defa)

iHTiYaRDeRKi, Semazen, Samet_GFB, friend-chip ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Ynt: Monaco:1 Fenerbahçe Beko:1 | Euroleague Play Off Serisi
« Yanıtla #165 : 30 Nisan 2024, 22:53:09 »
ikinci maci cok bos beles verdik, karacaahmette bir ev sahibi avantajimiz da yok, yine de 2 maci da alip maccabi ve reali tokata bogup alacagiz bu sene kupamizi.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #166 : 30 Nisan 2024, 23:43:23 »
Motley olmadan nasıl olacak bu iş? İnşallah olur bir şekilde.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2024, 23:43:38 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #167 : 30 Nisan 2024, 23:52:49 »
motley oynar onlardada john brown yok sanirim tum seri boyunca cok buyuk avantaj hele ki motley saglikli olursa ibre tamamen bize doner.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #168 : Bugün, 13:20:11 »
1.30 - 2.33 ile favoriyiz.
1.27-2.44 olmuş

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #169 : Bugün, 13:24:00 »
FERNANDO ROCHA
DAMIR JAVOR
EMILIO PEREZ

ŞEREFSİZ LİTESİ AÇIKLANDI

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #170 : Bugün, 15:04:03 »
ŞEREFSİZ LİTESİ AÇIKLANDI

Euroleague şaşırtmıyor. Dün akşamki Olympiakos-Barcelona maçının son bölümünde çıkan düdük de gösterdi ki kararlılar kafalarındaki 4 takımı çıkarmaya. Bu arada pozisyonun faul olmadığını falan ima etmiyorum, ben hala kararsızım. Aynı düdük bizim lehimize çıkar mıydı? Ya da aynı düdük Barcelona deplasmanında Olympiakos lehine çıkar mıydı? Mevzu bu...

Bu rezil organizasyon -bilenler bilir- 1996 finalindeki rezil karardan dolayı, basketboldaki Yunan ve Sırp lobisini yıkmak için kuruldu. Başarılı da oldular. Ama bokunu da çıkardılar. Bu sefer ibre İspanyolların ve Rusların lehine döndü. Olan da her zamanki gibi bize oldu. 2016 finalinde alenen, 2018 finalinde ise ince ince doğradılar. Obradovic ve öğrencileri Real Madrid ya da CSKA forması ile çıksalardı sahaya, 5 yıllık süreçte 3 euroleague şampiyonluğu vardı o takımın. Yıllardır takip ediyorum, kritik maçlar dahilinde lehimize çıkan sadece ve sadece bir düdük biliyorum. O da yarı finalde Laboral Kutxa maçının uzatmasında Udoh'un süre bittikten sonra attığı 2 sayılık basket...

Hülasa bu lobisizlikle nereye kadar gidebiliriz? Bir şekilde geçtik turu diyelim, bu sefer Almanya'da doğrayacaklar. Bir şans RM ile Barcelona'nın yarı finalde eşleşiyor olması...

Barcelona, CSKA ya da Real Madrid gibi ağır abiler karşısında olan biteni anlayabiliyor insan da, peki Monaco karşısında "Neden" sorusunu sormadan da edemiyor. Kanaatimce 3 temmuzda üstümüze yapıştırılan "şikeci" damgası ile ilgili bu antipati de. Gençlik yıllarımda Marsilya şike ithamı ile karşı karşıya kalmıştı ve o süreçten itibaren hiç de iyi gözle bakmamıştım Marsilya'ya... Bir kulübün geleceği ancak böyle çalınabilirdi, başardılar...

Organizasyon ısrarla izleme beni diyor, ben de inatla oturuyorum ekran başına. Fenerbahçelilik...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #171 : Bugün, 19:36:23 »
Motley gene yok diğer tarafta J.Brown yok

Gökhan German: “Sakatlığı süren Johnathan Motley, Monaco ile İstanbul'da oynanacak her iki maçta da forma giyemeyecek.“
« Son Düzenleme: Bugün, 19:39:23 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #172 : Bugün, 19:52:56 »
salak salak isler en kritik yerlerde en kritik adam yok allahtan john brownda yok oda cok onemli eksik.