Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe Futbol Altyapı Başlığı

<< < (2/7) > >>

Özcan Özdemir:
Coca Cola Gelişim Ligi'nde U17 ve U19 takımlarımız Trabzonspor takımlarını deplasmanda 2-0 yendi.

Bülent:
ali karakaş ‏@akrksmng 17 sa.

Dun oynanan G s U19 ile U19 Milli macimizda sakatlanan kardesim @RecepNiyazz gecmisler olsun.mubarek gun acil sifalar nasip etsim rabbim.

Transfer Merkezi ⚽ ‏@TransferMerkez 1 sa.

Sezonu Bucaspor'da geçiren Fenerbahçe'nin genç yıldızı @RecepNiyazz, U19 Milli'de geçirdiği sakatlık nedeniyle 2 ay sahalardan uzak kalacak.

Hakan Yaman:
Alt yapıdan niye oyuncu çıkmıyor diyoruz ya... Sebebini şu haberde görün. İşte alt¨yapıyı yönetenler konuya bu kadar duyarsız, bu kadar ilgi noksanı... Yeni sezon için yapılan kural değişikliğinden bile haberleri yok. Ahbap çavuş ilişkisiyle görev verilirse olacağı budur.

http://odatv.com/n.php?n=fenerbahceye-hukmen-yenilgi-soku-0109141200

akarship:

--- Alıntı yapılan: Hakan Yaman - 06 Eylül 2014, 11:17:33 ---Alt yapıdan niye oyuncu çıkmıyor diyoruz ya... Sebebini şu haberde görün. İşte alt¨yapıyı yönetenler konuya bu kadar duyarsız, bu kadar ilgi noksanı... Yeni sezon için yapılan kural değişikliğinden bile haberleri yok. Ahbap çavuş ilişkisiyle görev verilirse olacağı budur.

http://odatv.com/n.php?n=fenerbahceye-hukmen-yenilgi-soku-0109141200

--- Alıntı sonu ---

Burada kuralı değiştirenlerde de artniyet var, eskiden daha fazla oyuncuya süre vermek bir de zorunlu iken neden değiştirmişler merak ettim ben. Yani 5 oyuncu değiştirme hakkı deniyor ya, sen 4 tane değiştirsen hükmen mağlup oluyordun. Ben şahsen hiçbir takıma bu konuda bilgi verildiğini zannetmiyorum.

Anka:
2016-2017 Sezonu U21 Ligi Süper Kupa müsabakasında Boluspor’u 3-0 Fenerbahçe U21 Takımımız şampiyon oldu.

U21 Süper Lig Grubu'nu ilk sırada tamamlayan Fenerbahçemiz ile U21 1. Lig Grubu'nu lider olarak tamamlayan Boluspor bugün İnegöl Stadyumu'nda karşılaştı.  İlk yarıyı 27.dakikada Oğuzkaan Güçtekin’in golüyle 1-0 önde tamamlayan Fenerbahçe U21 Takımımız, 74. ve 80.dakikalarda Ahmethan Köse’nin golleriyle farkı 3’e çıkardı.

Boluspor’da 66.dakikada Doğukan, 72.dakikada da Diyar kırmızı kartla oyun dışında kalan oyuncular oldular.

Oğuzkaan ve Ahmethan’ın golleriyle Boluspor’u 3-0 mağlup eden Fenerbahçemiz, 2016-2017 sezonu U21 Ligi'nde Süper Kupa’nın sahibi oldu.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git