Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1992807 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13830 : 09 Aralık 2022, 01:11:24 »
peki biz edwards yerine onuralp booker yerine sertaç alsak nasıl olur?
Bunlar yerli değilmi?Onlar kalsın ,yinede alsak olmuyormu?Bilgi anlamında soruyorum.Rotasyon süper olur.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #13831 : 09 Aralık 2022, 01:34:00 »
Bunlar yerli değilmi?Onlar kalsın ,yinede alsak olmuyormu?Bilgi anlamında soruyorum.Rotasyon süper olur.

Kalırlarsa rotasyon aşırı şişer, kimseye sıra gelmez ve herkes istediği süreleri alamaz. Bu yüzden birileri gidecek ki birileri gelebilsin.

Onuralp şu an Türkiye Liginin starı ve ligin çok üstünde, üstelik de yerli. Bence sene sonunda NBA'den kontrat kovalayabilir, olmazsa da Euroleague takımlarından birisine gidecektir. Alabilirsek hârika olur. Ayrıca Sertaç Şanlı, Ercan Osmani ve Sadık Kabaca gibi kovalamamız gereken adamlar var. Eldeki Samet Geyik yerine şu 3 uzundan birisi bile çok fark ettirirdi.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #13832 : 12 Aralık 2022, 20:57:16 »
Ara dönemde kisami uzunmu bakacağız şimdi, motley 2 ay yok desek mutlaka uzun gerekir, sadece calathes ile playoff yapabilirmiyiz

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #13833 : 12 Aralık 2022, 21:00:49 »
Ben onuralp i istemiyorum. Filaşlar önünde oynayan bir oyuncu. 2 si altyapı dan tanıyanlar çok kolay bi kişiligi olmadıgını söylüyorlar. Sertaç ve veteran bi 10 15 dık bi oyun kurucu,  Bookerdan çıkıp net bi 4 numarayla siklet atlarız.Çok büyük paralar vermeden gene f4 u zorlayan takım oluruz. Calathes varken campazzo hayali kurmayalım. Ciddi takım dengelerini bozar. Bende bozarsa bozsun diyorum ama aklı başında yönetici suan campazzo kumarı oynamaz. Yıllık maliyeti 3m u bulacak.

Bu bütçelerle anca rekabetçi f4 u zorlayan bi takım oluruz. Böle dogru basket oynayan kademe kademe bu bütçelerle yükselen takımdan ben keyif alıyorum. Böle yönetsinler yeter.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #13834 : 14 Aralık 2022, 11:40:27 »
Hocanın isteğiyle Kostas Antetokounmpo ile ilgileniyormuş
Bilen tanıyan varmı?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13835 : 14 Aralık 2022, 11:44:51 »
Hoca daha önce istediği oyuncular boştayken neden başka başka isimler istiyormuş acaba. Cidden merak ediyorum.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #13836 : 14 Aralık 2022, 11:47:31 »
son yıllarda takımı eksik kuruyoruz, hem gard eksik hem 4 numara. takımda bir kişi sakatlanınca sayı düştüğü için otomatikman yük diğerlerine biniyor, bu da sakatlıkları peşpeşe getiriyor. çünkü aşırı yorulan vücut bir yerden sıkıntı çıkarıyor veya vücut koordinasyonunu kaybediyor, ters bir hareketle sakatlıklar oluyor ya da kendini koruyamıyor her neyse yorgunluk sakatlık riskini arttırıyor. fenerbahçe de son 4-5 sene de bu böyle maalesef. ona rağmen "sezon içine hamle yaparız"  denilerek takım tamamlanmıyor. ama şimdiye kadar da son 7-8 senede zisis hariç ( guduriç bildiğimiz bir adam dı) tutan olmadı, hatta hepsi çöp oğlu çöptü. mesela olimpiakos real vs.. bunlar mal mı? doldrumuşlar her mevkiye adamı? sezon içine hamle bırakmıyorlar. olimpiakosun bütçesi bizden düşük diye biliyorum. gardlar sloukas, canaan, walkup, larentakis, lountzis, mckisic, pivotlar, tarık black, fall, bolomboy, uzun forvetler alec peters, vezenkov, sürüsüne bereket.
sezon başında calathesin yanına biz vildozayı alamazmıydık hadi onu geçtim daha düz bir adam alsaydık, 4 numaraya adam iki kişi alırken biz hep bir kişi alıyoruz, garibim melli de ne çekmişti, sakatlanmadı ama adam basketbol soğudu her maç 30 dakika oynayarak . aynısı hayes için geçerli. adam bırakın bana izin verin dinleneyim vücudum bitti diyor, yani vücut dili öyle görünüyor. sakatlar kısa sürede  dönmezse yeni sakatlıklara hazır olun. bu sefer gidip gene salakça bir transfer yapıp tüm sezonu bok edeceğiz diye ödüm kopuyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #13837 : 14 Aralık 2022, 13:02:32 »
son yıllarda takımı eksik kuruyoruz, hem gard eksik hem 4 numara. takımda bir kişi sakatlanınca sayı düştüğü için otomatikman yük diğerlerine biniyor, bu da sakatlıkları peşpeşe getiriyor. çünkü aşırı yorulan vücut bir yerden sıkıntı çıkarıyor veya vücut koordinasyonunu kaybediyor, ters bir hareketle sakatlıklar oluyor ya da kendini koruyamıyor her neyse yorgunluk sakatlık riskini arttırıyor. fenerbahçe de son 4-5 sene de bu böyle maalesef. ona rağmen "sezon içine hamle yaparız"  denilerek takım tamamlanmıyor. ama şimdiye kadar da son 7-8 senede zisis hariç ( guduriç bildiğimiz bir adam dı) tutan olmadı, hatta hepsi çöp oğlu çöptü. mesela olimpiakos real vs.. bunlar mal mı? doldrumuşlar her mevkiye adamı? sezon içine hamle bırakmıyorlar. olimpiakosun bütçesi bizden düşük diye biliyorum. gardlar sloukas, canaan, walkup, larentakis, lountzis, mckisic, pivotlar, tarık black, fall, bolomboy, uzun forvetler alec peters, vezenkov, sürüsüne bereket.
sezon başında calathesin yanına biz vildozayı alamazmıydık hadi onu geçtim daha düz bir adam alsaydık, 4 numaraya adam iki kişi alırken biz hep bir kişi alıyoruz, garibim melli de ne çekmişti, sakatlanmadı ama adam basketbol soğudu her maç 30 dakika oynayarak . aynısı hayes için geçerli. adam bırakın bana izin verin dinleneyim vücudum bitti diyor, yani vücut dili öyle görünüyor. sakatlar kısa sürede  dönmezse yeni sakatlıklara hazır olun. bu sefer gidip gene salakça bir transfer yapıp tüm sezonu bok edeceğiz diye ödüm kopuyor.

İşte benimde anlatmak istediğim bu kıtı kıtına her mevkiye bir kişi yazarsan herhangi sakatlıklarda bocalarsın.Yani burda bazı arkadaşlar rotasyonu çok şişiremezsin demişlerdi.
'' garibim melli de ne çekmişti, sakatlanmadı ama adam basketbol soğudu her maç 30 dakika oynayarak . aynısı hayes için geçerli. adam bırakın bana izin verin dinleneyim vücudum bitti diyor,''  bu yazdıkların gibi düşünüyorum.Öbür Branşları bilemem ama en azından Bekonun sponsorları var diye biliyorum.Hatta Önceden çok tutuluyordu ama Samet'le Tarık yerinede başkaları bakılsa daha iyi olmazmı?
''Hoca daha önce istediği oyuncular boştayken neden başka başka isimler istiyormuş acaba. Cidden merak ediyorum.'' Bende yeni okudum.özellikle  sakatlıklardan sonra hocanın tanıdığı  bu kişiyi almaya çalıştıklarını yazıyordu.

« Son Düzenleme: 14 Aralık 2022, 13:06:06 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #13838 : 14 Aralık 2022, 13:22:14 »
Dorsey, Campazzo, Singleton hepsi boşta ve hepsine de teklif yaptık. Demekki bütçe ayırabiliyoruz. Yok birisi gelirse takımdaki hava bozulur falan hikaye hepsi. Efes yıllardır sene ortası transfer yapıyor. Eğer gerçekten hedefimiz var ve takıma katkı sağlayacak birisini arıyorsak Edwards gibi gelip de uyum sağlayacak, yetişecek, zamanla daha iyi olacak birileri değil, avrupa basketbolunu bilen, ne vereceği belli olan, kaliteli isimler almalıyız.

Yoksa sadece atletizmdeki tavşan görevi yaparız ligde.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13839 : 14 Aralık 2022, 13:42:43 »
Hocanın isteğiyle Kostas Antetokounmpo ile ilgileniyormuş
Bilen tanıyan varmı?

Greek Freak in kardesi. Aslinda sende hatirlarsin bize karsi Pana ve Asvel formalari ile oynadi. Cok atletik ama bir sekilde gittigi takimlarda one cikamiyor. Izlerken hirsi hosuma gitmisti ama sutu mutu one cikmiyordu, eski tip bir 4 numara gibi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13840 : 14 Aralık 2022, 18:44:54 »
Bu vakte kadar seçici olduğunuz için takviye yapamadığımızı düşünüyorum işin sonunda nokta transfer yapılırsa normal sezonda alınan fazladan 1-2 mağlubiyeti çok görmem. Fakat önceki senelerde ki gibi seçici davranıp süreci uzatıp sonra panik transferi yaparsak bozuşuruz...

Calathes ve koç ile çalışma geçmişi olmasından dolayı uzun pozisyonu için Kostas'a sıcak bakabilirim. Ama risk oranı da hiç az değil

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #13841 : 14 Aralık 2022, 22:15:03 »
Greek Freak in kardesi. Aslinda sende hatirlarsin bize karsi Pana ve Asvel formalari ile oynadi. Cok atletik ama bir sekilde gittigi takimlarda one cikamiyor. Izlerken hirsi hosuma gitmisti ama sutu mutu one cikmiyordu, eski tip bir 4 numara gibi.
Bence de düz adam abi yetenek bakımından. Yalnız kısa karşısında çok iyi kalabilecek özelliklere sahip. Bence 5 oynatmak daha mantıklı 4 için yaratıcılık eksik, havuz dar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13842 : 14 Aralık 2022, 23:10:35 »
Bence de düz adam abi yetenek bakımından. Yalnız kısa karşısında çok iyi kalabilecek özelliklere sahip. Bence 5 oynatmak daha mantıklı 4 için yaratıcılık eksik, havuz dar.

abi 5 icinde size farki var ... motley gibi kuvvetli yapili olsa haklisin.

yinede buyuk konusmayayim son sene izlemedim, belki gelistirmistir kendini.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #13843 : 15 Aralık 2022, 12:12:27 »
Jekiri ve Edwards'tan çıkıp Dorsey, Mamukelashvili ve kalan kontenjana da Antetokoumpo yapabilsek.
Sakatlar da iyileştiğinde çok bambaşka bir seviyenin takımı olabiliriz.

Calathes, Wilbekin
Dorsey, Guduriç
Pierre, Antetokoumpo
Hayes, Booker, Motley
Nemanya, Mamukelashvili

Eurolague şampiyonluğu gelebilir bu takıma.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13844 : 15 Aralık 2022, 12:28:40 »
Kim o gürcü oyuncu ilk defa duydum.O takıyla biten çok gürcü var .Milli maçta bakarım ama.Bravo İlhan Bey.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2022, 12:30:48 Gönderen: Tom Hanks »