Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2004084 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14070 : 03 Ocak 2023, 16:24:48 »
Zalgiristeki Evans ise zir bence.Adamlar playoff mücadelesi veriyor.Rakibimiz.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14071 : 03 Ocak 2023, 16:47:18 »
George Papagiannis haberi doğru ise bu gelecek sezon için yapılacak bir hamledir. Ben buradan İtoudis'in gelecek sezon için büyük planları olduğunu ve bu konuda yönetim ile uzlaşı içerisinde olduklarını anlarım

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14072 : 03 Ocak 2023, 16:54:30 »
Booker, Jekiri, Edwards ve Antetokoumpo seneye olmaz büyük ihtimal. Bana kalsa Hayes'den de çıkardım ya. Bjelica'nın da durumuna göre hareket etmek lazım. Neyi var neyi yok hala belli değil. 7.aya girdik adamdan hala ses yok. Fenerbahce basketbol tarihinin kazığı olma yolunda gidiyor adam.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14073 : 03 Ocak 2023, 17:01:22 »
Booker, Jekiri, Edwards ve Antetokoumpo seneye olmaz büyük ihtimal. Bana kalsa Hayes'den de çıkardım ya. Bjelica'nın da durumuna göre hareket etmek lazım. Neyi var neyi yok hala belli değil. 7.aya girdik adamdan hala ses yok. Fenerbahce basketbol tarihinin kazığı olma yolunda gidiyor adam.
Booker bitiyor zaten.Hayes iyi adam biraz düşüş oldu toparlar.A süperstar değil ama her eve lazım oyuncu.Bence disiplinlide.Diğer sporcularda hemfikirim.Booker iyi oynadığı dönem oldu yinede
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2023, 17:01:58 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #14074 : 03 Ocak 2023, 18:03:23 »
Hayes su anki haliyle hiç bir evde duramaz.Kapi dışarı edilir. Nasıl bir yorgunluksa çözemedim. Sezonun daha yarısı gelmedi. 10 maçtır hayes yorgun. Üstelik doğru dürüst süre de almıyor maçlarda. Onun ki bence yorgunluk degil. Zamanla farkına varır herkes.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14075 : 03 Ocak 2023, 18:08:47 »
Pierre kaç hafta sakatken lig avrupa full oynadı.Sistem içinde kaldığında neler yaptığını gıödük.Hayesten maç kurtarmasını bekleyen yok.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2023, 18:09:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14076 : 04 Ocak 2023, 04:20:24 »
Dorsey olmayacaksa Keenan Evans çıkışta, tercihimiz o olmalı.
ACİLEN YETENEKLİ KISAYA İHTİYACIMIZ VAR ! Calathes sakatlanırsa yerine oynayacak adam da yok.
Vallaha sizin kadar teknik olarak bakamasamda Bende senin gibi düşünüyordum, Serbest olmasından dolayı Dorsey düşünülüyormuş ama çokda bekleme niyeti yok bizimkilerin ki olmazsa ilk planda Smith düşünülüyormuş, BBL’de 9 maçta ortalama 21.6 dakika süre alırken 12.8 sayı, yüzde 47.7 3sayı, 2.6 ribaund, 3.2 asist, 1.3 top çalma ve Euroleague’de 13 maçta ortalama 23.8 dakika sahada kalırken 12.5 sayı, yüzde 36.7 3sayı, 3.5 ribaund, 1.6 asist ile katkı vermiş. Peki sormazlarmı adama elinde Henry gibi opsiyonun varken neden yolladın.Hazır takıma alışmışken, Kendi istediyse ozaman neden Fenerbahçeye karşı oynamak beni üzdü dedi.
Toma gelirsek Keenan Evans zor Zalgiriste oynuyor demiş, Dorsey hariç hepsi şuan oynuyor zaten. Duyduğum doğruysa  Smith içinde Albaya bonservis ödeyecekmiş, 300 bin Euro bandı düşünülüyormuş Zalgirisede öderler herhalde
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2023, 04:33:03 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #14077 : 04 Ocak 2023, 08:56:55 »
....Deli gibi kısa ihtiyacımız varken, uzun rotasyonuna Kostas eklenmişken Papagiannis de nerden çıktı. Papa'yı alma ihtimalimiz ufukta varsa Kostas'a neden girildi, farklı tipte oyuncular olmasına rağmen üstelik.
......

Papagiannis in kontrati bu sene bitiyor. Sene bitmeden ilgi baslamis, konusmaya baslamislar ki normali bu. Imza (olursa) gelecek sezon gelir ancak.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14078 : 04 Ocak 2023, 09:14:40 »
Zalgiris playoff takımı ve 4ĺü final evlerinde olacak.Dahada kuvvetleneceklermiş söyleniyor  devlet yardımı gündeme.gelmis.Konu mecliste olacak deniyor.Bu takımlar oralarda milli takım gibi sahipleniliyor.Hal böyleyken oyuncu alamayız ordan.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2023, 09:40:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14079 : 04 Ocak 2023, 10:23:14 »
Sormamız gereken soru şu neden biz Evans Howard Chris Jones gibi oyuncuları bulamıyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14080 : 04 Ocak 2023, 11:24:50 »
Sormamız gereken soru şu neden biz Evans Howard Chris Jones gibi oyuncuları bulamıyoruz.

Udoh? Pierre? Nunnaly?

Sorun su; hep final 4 hedefi olan bir takimiz. Surekli deneme yapamiyoruz. Bu sene attigimiz Edwards zari gibi zarlar, atarsin tutar turmaz... 4-5 oyuncu denersin biri tutar vs ... Bizim gecen senelerde zar atma luksumuz yoktu, gelenlerinde hata yapma luksu yok, bu nedenle kolay kolay tutmaz bizde o model.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14081 : 04 Ocak 2023, 15:25:28 »
Udoh? Pierre? Nunnaly?

Sorun su; hep final 4 hedefi olan bir takimiz. Surekli deneme yapamiyoruz. Bu sene attigimiz Edwards zari gibi zarlar, atarsin tutar turmaz... 4-5 oyuncu denersin biri tutar vs ... Bizim gecen senelerde zar atma luksumuz yoktu, gelenlerinde hata yapma luksu yok, bu nedenle kolay kolay tutmaz bizde o model.
İkinizin yazdıklarına katılıyorum da dikkatimi çeken okuduğum bir yerdeki yazıda yazılanlar burdada yazıldı .Itoudis'in esas planı , Euroleaguede başarılı olmayı önümüzdeki sene,bu senede en az zararla gideyim diyemi düşünüyor.Bir arkadaş yazmıştı biraz açabilirmi acaba?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #14082 : 04 Ocak 2023, 15:27:26 »
İkinizin yazdıklarına katılıyorum da dikkatimi çeken okuduğum bir yerdeki yazıda yazılanlar burdada yazıldı .Itoudis'in esas planı , Euroleaguede başarılı olmayı önümüzdeki sene,bu senede en az zararla gideyim diyemi düşünüyor.Bir arkadaş yazmıştı biraz açabilirmi acaba?
Abi kusura bakma da birisi onunuzdeki sene yazınca saç tellerime kadar ağrılar giriyor başıma. Bu ancak vizyonsuzluktur. Baska bir şey degil. Daha koskoca bir sezon duruyor önümüzde.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14083 : 04 Ocak 2023, 15:46:41 »

Aslinda hoca gelirken anlatilan konu su idi;
-Bu sene hedef bir iskelet kurmak ve aksayan yerleri seneye tamalayarak kupayi hedeflemek (Obra zamani gibi)

Burada plani bozan muthis bir baslangic yapmamiz oldu. Simdi oyle bir noktadayiz ki; iskelet de kendini gosterdi, eksikler de.
Dogal olarak simdi seyirci, seneyi neden bekliyoruz yapalim takviyeli bu sene zorlayalim kupayi diyor.

Seneye yonetimin avantaji; pahalli booker kontratindan cikabilmek olacak. O para ile iki takviye icin yer acilacaktir. Aslinda ek 2-3 milyonluk bir butce ile cidden bu sene de talip olunabilir o kupaya...Sanki yonetim de ikna olmus gibi cunki Dorsey icin teklif cok comert; bekleyip gorecegiz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #14084 : 04 Ocak 2023, 15:53:16 »
Mesaj anlaşılmıştır ,Teşekkürler