Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1998330 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Beko-Barcelona | Euroleague 30. Hafta
« Yanıtla #16020 : 21 Mart 2024, 01:18:18 »
Ama hep dedim Dimitris İtudis varken bu takımdan umudum yok diye  bir hoca değişikliği bizi nerelere götürdü
Bayan voleyboldaki italyani da kovsaydik yol yakınken şu an finaldeydik

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko:88 Barcelona:74 | Euroleague 30. Hafta
« Yanıtla #16021 : 21 Mart 2024, 09:38:12 »
Barcelona başkani Joan Laporta: Mert Hakan Yandaş, maç boyunca gülmüş karşılaşmayı elleri cebinde izlemiştir. Simdi bir bordo mavili Barcelona taraftari sahaya atlasa Fenerbahçeliler de eşşek sudan gelinceye kadar onu dövse biz ailesine ne diyecegiz 

:D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #16022 : 21 Mart 2024, 11:06:05 »
Keenan Evans'ın paylaşımı:

"Fenerbahçe son dönemlerde farklı bir seviyede oynuyor... Aman Tanrım!"

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #16023 : 21 Mart 2024, 11:28:02 »
Yinede dikkat.Ayaklar yere basmalı.Play-inden yırttık bitiminde normal sezonun daha iyi hazırlık dönemi olacak.Play-in oynayacak ekiplere başarılar.Çekirdekleri alıp izleyelim. :) :D ;D

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #16024 : 22 Mart 2024, 22:15:50 »
Ya biz FB Koleji takımına Okay Djamgouz'ü almışız? Daha geçenlerde Google'da videolarını falan taramıştım, sessiz sedasız transfer etmişiz. Tekrar baktım hiçbir yerde haber bulamadım. Ne ara nasıl geldi, Kanada doğumlu olduğu için yolunun NCAA sonrası bile Türkiye'ye düşeceğini hiç tahmin etmezdim.

Bu çocuk için 2-3 yıl önce bi hayli iyi konuşuyorlardı. Bildiğim kadarıyla kardeşi daha da yetenekli.

edit : Soyadını Camgöz diye yazınca buldum haberleri:) 6 martta duyurulmuş, inşallah sıçrama yapıp A Takım seviyesine gelir. 1.96 boyunda 23 yaşında ve 1-2 oynuyor, dış şutu da iyi.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2024, 22:22:07 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #16025 : 23 Mart 2024, 13:12:40 »
Ya biz FB Koleji takımına Okay Djamgouz'ü almışız? Daha geçenlerde Google'da videolarını falan taramıştım, sessiz sedasız transfer etmişiz. Tekrar baktım hiçbir yerde haber bulamadım. Ne ara nasıl geldi, Kanada doğumlu olduğu için yolunun NCAA sonrası bile Türkiye'ye düşeceğini hiç tahmin etmezdim.

Bu çocuk için 2-3 yıl önce bi hayli iyi konuşuyorlardı. Bildiğim kadarıyla kardeşi daha da yetenekli.

edit : Soyadını Camgöz diye yazınca buldum haberleri:) 6 martta duyurulmuş, inşallah sıçrama yapıp A Takım seviyesine gelir. 1.96 boyunda 23 yaşında ve 1-2 oynuyor, dış şutu da iyi.
23 yaşında elemanın ne işi varmış ya kolej takımında? Enteresan.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16026 : 23 Mart 2024, 14:41:03 »
Şu takıma Allah aşkına adam akıllı bir 5 numara bulsunlar artık. Udoh gideli 7 sene oldu hala bulacaz. Papa - Madar yerine katkı verecek iki oyuncu olsa kupa gelme ihtimali daha fazla olacaktı belki de .

Çevrimdışı baydar07

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @BaydarUur
« Yanıtla #16027 : 24 Mart 2024, 13:17:12 »
Herkese selamlar. Yazın hareketli bir transfer dönemi olucak şimdiden heyecanla bekliyorum

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #16028 : 26 Mart 2024, 17:57:53 »
Evans seneye Olimpiakosta.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #16029 : 28 Mart 2024, 14:06:49 »
Teknik ekibe yeni bir gs'li daha katılıyor diyorlar. Medyada aktif çalışan biriymiş, Yağız'ın haberi.

Yannier ekibi topluyor sanırım  :D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #16030 : 28 Mart 2024, 14:28:40 »
Teknik ekibe yeni bir gs'li daha katılıyor diyorlar. Medyada aktif çalışan biriymiş, Yağız'ın haberi.

Yannier ekibi topluyor sanırım  :D
hem de euroleague yayıncı kuruluşta çalışıyomuş. %90 uğur ozan, baya büyük saras hayranı diye biliyorum ki geldiğinden beri baya maçı sertaç derya yanında izlerken görmüştük deplasmanlarda.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16031 : 28 Mart 2024, 14:44:55 »
Uos ve İbrahim Kutluay ın gelecek sezon yapılanması için şubeye destek verdiği önerilerde bulunduğu, uos ın da gelecek sezon resmi görev alacağı aslında 1.5-2 aylık bi mevzu. Yagoyu severim iyi işlerde çıkarıyo ama sırf uos ile arası kötü diye Fenerbahçe gs li biriyle görüşüyo diye haber yapması tamamen insanları kışkırtmak için yaptığı kötü niyetli bi haber. Gs li biri konusunda bu kadar hassassa neden derya hakkında en küçük bir twitin yok diye sorarlar adama...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

• Üye
« Yanıtla #16032 : 28 Mart 2024, 14:48:32 »
hem de euroleague yayıncı kuruluşta çalışıyomuş. %90 uğur ozan, baya büyük saras hayranı diye biliyorum ki geldiğinden beri baya maçı sertaç derya yanında izlerken görmüştük deplasmanlarda.

Muhtemelen evet, çoğu kimse UOS olduğu tahmininde bulunuyor.

• Üye
« Yanıtla #16033 : 28 Mart 2024, 14:52:03 »
Uos ve İbrahim Kutluay ın gelecek sezon yapılanması için şubeye destek verdiği önerilerde bulunduğu, uos ın da gelecek sezon resmi görev alacağı aslında 1.5-2 aylık bi mevzu. Yagoyu severim iyi işlerde çıkarıyo ama sırf uos ile arası kötü diye Fenerbahçe gs li biriyle görüşüyo diye haber yapması tamamen insanları kışkırtmak için yaptığı kötü niyetli bi haber. Gs li biri konusunda bu kadar hassassa neden derya hakkında en küçük bir twitin yok diye sorarlar adama...

Yağız karakter olarak benim pek tuttuğum biri değil açıkçası, bundan ötürü yapmamıştır diyemem. Fakat aralarının kötü olduğu kesin mi uos ile? Neyi paylaşamamışlar acaba?

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16034 : 28 Mart 2024, 14:55:41 »
Yağız karakter olarak benim pek tuttuğum biri değil açıkçası, bundan ötürü yapmamıştır diyemem. Fakat aralarının kötü olduğu kesin mi uos ile? Neyi paylaşamamışlar acaba?

Zamanında bi konuda sosyal medyada atışmışlardı bayağı ciddi şekilde, konuyu hatırlamıyorum ama bayağı biribirlerine salladıklarını hatırlıyorum
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...