Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2292138 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18135 : 08 Temmuz 2024, 22:49:47 »
Harbi dimi?
Furkan ile Avrupa'nın içinden geçer dışından çıkarız.

pierre’den çok daha iyi bi yedek olur hayes’e.

mamu gelsin artık bari.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18136 : 08 Temmuz 2024, 23:01:36 »
pierre’den çok daha iyi bi yedek olur hayes’e.

mamu gelsin artık bari.
Cediden bir bok olmaz. Takimin mevcut düzeninin anasını beller. Gitsin efese orayı bellesin.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #18137 : 08 Temmuz 2024, 23:13:36 »
Cediden bir bok olmaz. Takimin mevcut düzeninin anasını beller. Gitsin efese orayı bellesin.

nba yıldızı gibi takılmaz diyemem.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18138 : 09 Temmuz 2024, 01:26:03 »
Ben bu omer faruk muabbetini anlayamadim tam evet bende isterim euroleague icin degerli bir uzun olur buna suphe yok ama domine eder kucagina alir ligi gibi yorumlar gordum fakat omer oyle ozellikleri olan bir oyuncu degil ne hucum repartuari buna uygun nede savunma ozellikleri.
Evet bende begeniyorum cok dengeli bir oyuncu ama her ozelligi 10 uzerinden 7 seklinde bana kalirsa guzel katki verir ama domine edebilecegini felan dusunmuyorum.

furkan hakkinda yorumlarim ise bence basketbol oynamaya pek niyetli degil ve fizigi ve temposunu yetersiz goruyorum.

bana belki laf ediceksiniz fakat aralarinda ki en verimli adamin cedi olucagini dusunuyorum cunku cedi hem sert bir oyuncu iyi savunmaci avrupa icin yeterince atlet hucum yonunden ise potaya iyi gidiyor skor
potansiyeli yuksek.Sadece tavirlari ve tripleri soru isareti bir de ana yildiz bu cocuga oturmuyor cok degerli bir parca olabilir.4 numarada avrupada baya baya fark yaratir benim fikrimce.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #18139 : 09 Temmuz 2024, 02:42:28 »
Ben bu omer faruk muabbetini anlayamadim tam evet bende isterim euroleague icin degerli bir uzun olur buna suphe yok ama domine eder kucagina alir ligi gibi yorumlar gordum fakat omer oyle ozellikleri olan bir oyuncu degil ne hucum repartuari buna uygun nede savunma ozellikleri.
Evet bende begeniyorum cok dengeli bir oyuncu ama her ozelligi 10 uzerinden 7 seklinde bana kalirsa guzel katki verir ama domine edebilecegini felan dusunmuyorum.

furkan hakkinda yorumlarim ise bence basketbol oynamaya pek niyetli degil ve fizigi ve temposunu yetersiz goruyorum.

bana belki laf ediceksiniz fakat aralarinda ki en verimli adamin cedi olucagini dusunuyorum cunku cedi hem sert bir oyuncu iyi savunmaci avrupa icin yeterince atlet hucum yonunden ise potaya iyi gidiyor skor
potansiyeli yuksek.Sadece tavirlari ve tripleri soru isareti bir de ana yildiz bu cocuga oturmuyor cok degerli bir parca olabilir.4 numarada avrupada baya baya fark yaratir benim fikrimce.

Domine de eder, kucağında da hoplatır.

Bir kere ribaund kralı olur, hemen her maçta da double double yapar. NBA'de süre aldığı maçları izlersen o fiziğine, o kalıbına ne Tavares ne de Fall dur diyebilir. Çember savunma konusunda da çok iyi durumda, Tavares kadar blok da yapar. Kalıbına göre ayaklarını yavaş sanma, Avrupa'da kısa karşısında da rahatça kalır. Yetmezmiş gibi Ömer'in dış şutu da var, gâyet güvenli bir şekilde şut kullanıyor, özgüveni yüksek.

Kesin kontrat yakalar ama yok Avrupa'ya yolu düşerse ve gidip almazsak çok büyük eşeklik etmiş oluruz. Üstelik de Türk.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: Moda
« Yanıtla #18140 : 09 Temmuz 2024, 02:47:13 »
cedi ve furkandan bi halt olmaz artik. Furkan belki bizle bi hava yakalarsa o da kucuk bi belki :)
Omer Faruk nbada bi halt edemez, gelsin biz adam edelim.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #18141 : 09 Temmuz 2024, 08:22:38 »
Bakın gayet güzel iki arkadaş net teyitleştirmeden konuşmuyorlar ilerlemeleri.
Kaç tane kolpalarını buraya taşıdın, sonra tersi çıktı, bi kelam etmedin. Hala teyitli bilgi falan diye zırvalıyorsun. Acayip adamsın gerçekten, onların nezdinde sen de yalan söylemiş oluyorsun ama bunu fark edecek halin de yok abi senin.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #18142 : 09 Temmuz 2024, 09:51:50 »
Hall'u almayıp şu takımı kursaydık kaç para tutardı? EL'nin en büyük adayı olur muyduk?

Micic-Wilbekin-Erten
Baldwin-Guduric-Melih
Cedi-Colson-Tarık
Nigel-Pierre-Metecan
Ö.Faruk-Melli-Sertaç

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18143 : 09 Temmuz 2024, 10:08:22 »
Hall'u almayıp şu takımı kursaydık kaç para tutardı? EL'nin en büyük adayı olur muyduk?

Micic-Wilbekin-Erten
Baldwin-Guduric-Melih
Cedi-Colson-Tarık
Nigel-Pierre-Metecan
Ö.Faruk-Melli-Sertaç

Ömer faruku saymıyorum ama cedi+micic paketi bile Minimum 6 milyon euro üstü olurdu, kerim rahmi anca koç holding binasının tepesine çıkıp baba bu parayı ver yoksa kendimi atarım demesiyle olurdu heralde o bütçeler. Şuan ki bütçeye bile sürekli ağlıyolar zarar ediyoruz diye :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18144 : 09 Temmuz 2024, 10:10:08 »
Fournier , Mamu gibi kafa bir adam lazım bu takıma.
1 ve 5 numaralar büyük sıkıntı ve tepedeki 4-5 takimin en kötüsü şu an.
Seneye yine yunan takımlarından sırayla dayak yer otururuz yerimize..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #18145 : 09 Temmuz 2024, 10:18:31 »
5de Panada  ekstra hamle yapmadı 1 evet.Olide 5 çok kuvvetlenmedi 1 evet.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #18146 : 09 Temmuz 2024, 15:44:56 »
Papa resmi olarak ayrıldığına göre yeni uzunun açıklanması yakındır.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #18147 : 09 Temmuz 2024, 16:03:19 »
Baldwin-Guduric-Zagars-Erten-Ömer Ege
Wilbekin-Hall-Melih-Ekrem
Colson-Tarık-Yiğit
Hayes-Pierre-Metecan
X-Melli-Sertaç

Pivotu da aldık mı bu şekilde kapatırız transferi. Belki Zagars yerine bir sürpriz olur mu diyorum ama Fenerbahçe kurumsal hafızasından şaşmayıp her zaman bir yeri eksik bırakır ve guard almayız.

Pivota muhakkak Poirier ayarında birisini almamız lazım.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2024, 16:32:32 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #18148 : 09 Temmuz 2024, 16:11:01 »
Noua ile de yolların ayrıldığı açıklandı.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #18149 : 09 Temmuz 2024, 16:13:46 »
Calathes'in gitmesine en çok üzülenlerden biriydim. Ne yalan söyleyeyim kritik dönemde gösterdiği karakter ve verdiği katı bağlamında da Papa'dan razı idim. Dün Yunanistan'ın elemeleri geçerek olimpiyatta oynamaya hak kazandığını okudum. Gördüğüm kadarıyla her ikisi de ciddi katkı vermiş. Yazacağım mevzu bir varsayım üzerine kurulu ama geçmiş tecrübeler çekincemin olabilirliği hususunda pek iyi şeyler göstermiyor. Şu an için iyi ki ikisi de gitmiş diyorum artık. Yeni dünya düzeninde profesyonel spor gönüllü bir kölelik artık. Kulüptü, Avrupa şampiyonasıydı, Dünya şampiyonasıydı, olimpiyattı buna can dayanmıyor artık ki voleybol kadın milli takımımızda art arda meydana gelen sakatlıklar bu olgunun ciddi bir göstergesi. Çok doğal olarak her iki oyuncu da gerek olimpiyat öncesi hazırlık kampında gerekse olimpiyat maçlarında canlarını dişlerine takacaklar. Sloukas'tan tutunda Datome'sine, Kalinic'inden Bogdanovic'ine bu tür süreçlerden pili bitmiş olarak döndüklerine defalarca şahit olduk. Örnekler çoğaltılabilir. Ya da sezonun bir yerinde ciddi sakatlıklar patlak verdi. Biz hep şanssızlık-bahtsızlık falan olarak addettik ama çoğunun temel sebebi zorlu takvimdi kanaatimce. Calathes'in yaşını da göz önünde bulundurursak özellikle sezon başına yansıyacaktır enerjisizlik. Daha önce de yazdığım üzere varsayım üzerine kurulu bu yorumum ama ben hayırlısı oldu diye düşünüyorum.