Voleybol > Fenerbahçe Kadın Voleybolu

Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası

(1/1379) > >>

irem:
Fenerbahçe Bayan voleybol takımımız hakkında transfer dedikoduları...

cemagrak:
Neslihan
Neriman

Bu iki isimde sezon sonu boşa çıkıyor.
Yabancı sınırı 3 olduğu müddetçe yerli oyuncunun iyi olmasına mecburuz.
Seda miladını doldurdu , ben zaten yıllardır umutsuzum ama "işte bu maç onun maçı olacak " diye insanlar umutlanmaktan yoruldular. Bırakın ilerlemeyi geri gidiyor...

Ben Neslihan'ı sevmem yaş ve yaşanmışlıklari düşününce eskisi olması zor gibo geliyor.
Neriman'ı ( kesinlikle çapraz için ) kaçırmamak lazım

Bülent:
Pasör çaprazı Neslihan, pasör olarak Özge ile anlaşırsak yerli konusunda rahatlarız.
Üçüncü yabancı tercihini orta hatta yıllardır kanayan yaramız olan manşet alabilen liberoda bile kullanabiliriz.

Smaçör; Kim, Garay
Pasör Çaprazı; Neslihan
Pasör; Özge(zamanında vakıf'ın denediği gibi yedekte Nilay)
Orta; Eda, Bauer
Libero; xxx

erik2929:
Neslihan bize gelirse lig bosa oynanir o kadar iddialiyim, suan ki durumuna bakilirsa Eczacıbaşıdan ayrilacak gibi ...

sener_nureddin:
ben bu konuda her ne kadar neslihan nerimandan daha iyi olsa da cem beye katılarak nerinamı tercih ederdim.(yaş, neslihanın karakteri vb.) eğer neriman gelirse pasörde de yabancı oynatılabilme lüksü olur Turkiye' de. liberoda da benim gözümde tüten ve bir yerlerde FB li diye okuduğum vakifın liberosu Gizem tek tercihim. sedanın miadının dolduğuna hatta geçtiği de artık bir gerçek. bir de transfer konuşulurken yabancı oyuncuların sözleşmeleri kaç yıllık onları da bilmek lazım. bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git