Gönderen Konu: Derrick Williams  (Okunma sayısı 33870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Derrick Williams
« Yanıtla #30 : 16 Temmuz 2019, 09:02:50 »
efese f4'da en ufak mücadele vermeden maçı verdik, bıçağın altına kafamızı koyduk kurbanlık koyun gibi. tabi ki rezalet.
final serisi 2. maç rezalet değil rezalet ötesiydi.

bu arada sakatlıklar her zaman olacak, evet fazla oldu, ama 5 sakatlık filan geçelim kusura bakma, tyler ve jofri sezonu kapayalı 5 ay olduydu nerdeyse. hedef f4 ve sahaya sağlıklı çıkabilecek barış gibi çomarları bulundurmayacak bir şekilde sahada olmalıydık. yenildiğimiz maçlarda adamlar bizden hep çok daha hırslıydı, senin sakatın varsa adamın (lafın gelişi adam diyorum) yarı bütçesi var, artı sende obra var. cenabetliğin kitabını yazmış bir camia olarak her skandala, her şanssızlığa, her kumpasa hazır olmalıyız. bu sene de sezon kapayacak, sakatlıktan sahaya çıkamayacak oyuncularımız olacak bu arada, ona göre boş beleş adam bu bütçede olmasın artık lütfen diyorum ben kendimce.
Yarı bütçesi mi var ;)
Ağbi 5 ciddi sakatlık yaşamış kadro final four a kaldı ve final serisini yedinci maça kadar taşıdı. Bu şartlarda gelinen noktaya rezalet demek biraz ağır kaçmıyor mu? Normal sezonu rekorla bitiren, euroleague şampiyonunu 19 sayıdan geri gelip yenen, euroleague in gedikli ağır ağbilerini içeride dışarıda yenen bir takımdan bahsediyoruz. Sporda başarı sadece şampiyonluk mudur? Ya da Efes i her maçta yenmek?
Yorma baba nefesini

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 16 Temmuz 2019, 09:14:38 »
EuroLeague'de sezonu şampiyon tamamlayan CSKA Moskova'nın koçu Dimitris Itoudis:  "Sakatlıklar olmasaydı bu sezon EuroLeague'de Fenerbahçe şampiyon olurdu. En büyük favori Fenerbahçe'ydi. Çok travmatik durumlar yaşadılar."

Realist değil bu da bizim gibi yalaka
Eski hocasına jest yapmış
Sadece güzel günlerde yaşamayı bilen insanlar hayat ne güzel size

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #32 : 16 Temmuz 2019, 10:15:48 »
EuroLeague'de sezonu şampiyon tamamlayan CSKA Moskova'nın koçu Dimitris Itoudis:  "Sakatlıklar olmasaydı bu sezon EuroLeague'de Fenerbahçe şampiyon olurdu. En büyük favori Fenerbahçe'ydi. Çok travmatik durumlar yaşadılar."

Realist değil bu da bizim gibi yalaka
Eski hocasına jest yapmış
Sadece güzel günlerde yaşamayı bilen insanlar hayat ne güzel size
Eleştirilerin dozunu ayarlamak lazım kabul.. Hocamız çok iyi kabul.. Yönetim bu ekonomik şartlarda ( özellikle şube gelirleri düşünülünce ) iyi yatırım yapıyor kabul..CSKA koçunun söylediği gibi takım ve taraftar üzerinde ciddi travma yaptı geçen sezon sonu kabul...  Ama şu da yok mu yani;mesela uzunlarda  Ayağı burkulan adam ( iki üç haftaya döner denirken ) sezonu kapattı, diğeri erken döndü diye sakatlığı nüksetti kapattı, 3-4 oynatmaya çalışırken bir diğeri de sakatlandı, bir tanesi yerli olarak hiç süre alamayacak kadar kötü, geriye ahmet ve melli kaldı ki Ahmetin seviye belli ve melli de insan be kardeşim. yani sezon sonunu elle tutulur tek uzunla geçirmek zorunda kalıyorsak bunu eleştirebilir insanlar. Kısalara bakarsak ayrı bir tartışma konusu çıkar Sinanından melihine kadar. şimdi taraftar laf ediyor mu Nandoyu almışsın Slou devam, Leoyu almışsın.. Takımı sevmek ayrı birşey tabi ama biraz milleti anlamak lazım 40 yaşını geçtik amk 35 yıldır bu takım kaybettiği zaman gözlerim doluyor benim.. hanım çoluk çocuk formaları giyip maç izlemeyi bir seramoniye çeviriyoruz biz ve tek uzun Ahmet ve Melli olunca insan daralıyor. Valla 10 yaşında kızıma sakatlık anlatmaktan yoruldum geçen sene. çocuk sordukça soruyor amk, fenere laf kondurmadan açıklama yapmaya çalışıyorum. e şimdi o seneyi silmek istiyor insan beyninden dolayısıyla oda gelsin bu da gelsin yetmez 10. yabancı da gelsin diyoruz. Basketbol uleması falan değilim ben sadece Fenerbahçeden başka Sportif anlamda mutluluk kaynağı olmayan düz bir taraftarım
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #33 : 16 Temmuz 2019, 11:24:02 »
Eleştirilerin dozunu ayarlamak lazım kabul.. Hocamız çok iyi kabul.. Yönetim bu ekonomik şartlarda ( özellikle şube gelirleri düşünülünce ) iyi yatırım yapıyor kabul..CSKA koçunun söylediği gibi takım ve taraftar üzerinde ciddi travma yaptı geçen sezon sonu kabul...  Ama şu da yok mu yani;mesela uzunlarda  Ayağı burkulan adam ( iki üç haftaya döner denirken ) sezonu kapattı, diğeri erken döndü diye sakatlığı nüksetti kapattı, 3-4 oynatmaya çalışırken bir diğeri de sakatlandı, bir tanesi yerli olarak hiç süre alamayacak kadar kötü, geriye ahmet ve melli kaldı ki Ahmetin seviye belli ve melli de insan be kardeşim. yani sezon sonunu elle tutulur tek uzunla geçirmek zorunda kalıyorsak bunu eleştirebilir insanlar. Kısalara bakarsak ayrı bir tartışma konusu çıkar Sinanından melihine kadar. şimdi taraftar laf ediyor mu Nandoyu almışsın Slou devam, Leoyu almışsın.. Takımı sevmek ayrı birşey tabi ama biraz milleti anlamak lazım 40 yaşını geçtik amk 35 yıldır bu takım kaybettiği zaman gözlerim doluyor benim.. hanım çoluk çocuk formaları giyip maç izlemeyi bir seramoniye çeviriyoruz biz ve tek uzun Ahmet ve Melli olunca insan daralıyor. Valla 10 yaşında kızıma sakatlık anlatmaktan yoruldum geçen sene. çocuk sordukça soruyor amk, fenere laf kondurmadan açıklama yapmaya çalışıyorum. e şimdi o seneyi silmek istiyor insan beyninden dolayısıyla oda gelsin bu da gelsin yetmez 10. yabancı da gelsin diyoruz. Basketbol uleması falan değilim ben sadece Fenerbahçeden başka Sportif anlamda mutluluk kaynağı olmayan düz bir taraftarım

Papaloukas bir röportajında şu minvalde bir cümle sarfetmişti:

Başarılı günlerimden çok başarısız günlerimi unutmamaya çalışıyorum ki başarı için istikrar sağlayayım. 2016 finalini unutsaydık 2017 yi kazanamazdık diye düşünüyorum. Geçtiğimiz yıla da o gözle bakmak lazım. Ağbi sen sportif alan demişsin ben sana daha marjinalini yazayım. Bu ülkeye olan aidiyet bağımın son ve tek unsuru Fenerbahçe basketbol. Futbol şubesiyle ilgilenmeyecek derecede. Elbette birtakım şeyler eleştirilecek. Ben sadece utanıyorum, rezalet, yetenek fakiri vesaire gibi ifadeleri anlayamıyorum ve yapılan işler bağlamında çok ama çok ağır buluyorum.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #34 : 16 Temmuz 2019, 11:41:42 »
Tamam abi, eleştiriye lafımız yok da bu takım rezalet gibi ağır kelimeleri hak ediyor mu?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #35 : 16 Temmuz 2019, 13:39:07 »
Üç kuruş için cümle aleme rezil olduğumuz dönemde yediği önünde yemediği arkasında bu şubenin. Geçen seneki sonuçlar tabi ki rezalet. F4 ve final serisi 2. maçı anlatsın bana biri, he diyeyim.

Bizdeki kredileri sonsuz olmasa, en azından bende sonsuz, hepsi de çok karakterli insanlar olmasa, çok daha ağır laflar da edilirdi bence, ki ben kendimden eminim, ederdim.
Ve evet o 10. yabancı da alınacak, gerekirse 11. de hazır olacak arkadaşım. BU kulübün görüp görebileceği EL kupalarını bu ekip sayesinde göreceğiz, millet ayakkabısından, ekmeğinden kısıyorsa o kupalar gelecek arkadaşım. Bir daha bu seviyelerde olmayacağız, farkında değilsiniz sanırım. Ve emmuagodumn gesesine, efesine maç vermeyeceksin, başka maçlar ne yaparsan yap, spordur, yenmek var yenilmek var, ama benim kanıma dokunuyor o dopingci itin, cemaatin, masonun başını öne eğmediği her saniye. O yüzden bana boşa nefes tüketmeyin hakkat.

Sakat olmasaydı şampiyonduk filan lafları boş laflar, sakat olacak, hem de çok olacak, biz Fenerbahçeyiz, gökten tam yağsa bize yaprak yağar, ona göre hazırlıklı olacaksın, 5 kişi de kalsan rakibinden daha hırslı olacaksın, daha akıllı olacaksın yensen de yenilsen de.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #36 : 16 Temmuz 2019, 14:59:56 »
katılmıyorum hocam, herkesi üst üste koyup yeneceksin, sakatlıkları da yeneceksin diye bir dünya yok. Basketbolu değerlendirirken futbol hakkında konuşur gibi yorum yapmayalım, 1 maçta fark yersin, diğerinde farklı kazanırsın, b,r maçta 15 sayıdan dönersin bir maçta rakibin döner. Rakibinden daha hırslı olacaksın demişsin, zaten bu kadar soruna rağmen seriyi son maça taşımış olmamız ne kadar savaştığımızı göstermiyor mu ?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #37 : 16 Temmuz 2019, 16:11:16 »
Eleştirin takımı, eyvallah da rezalet falan gibi kelimeler kullanmayın, kanıma dokunuyor.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #38 : 16 Temmuz 2019, 22:48:17 »
Williams eğer kafasını saha içinde odaklı bir şekilde tutabilirse ve koç ile sıkıntı yapamazsa büyük katkı verecektir.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #39 : 16 Temmuz 2019, 23:30:58 »
Resmi sitemiz aciklamak icin neyi bekliyor acaba. Williams'i acikla sonra Acy'yi almak icin ugrasalim sonrasinda kapatiriz transfer sezonunu. Aslinda bir kisa daha alma imkanimiz olsa fena olmazdi ama su goruntu de gayet yeterli.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #40 : 16 Temmuz 2019, 23:53:00 »
Konuşulan anlaşma 1 yıllık yani belli ki bu kardeşimiz NBA yolcusu olmak istiyor ve son yıllarda avrupada ki en büyük vitrin Fenerbahçe erkek basketbol takımı.

Sırf bundan dolayı bile bence saha dışında herhangi bir sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Benim kendisinden şüphelendiğim konu oyun zekası.. DW top kaybı oranı asist oranından 2 kat fazla olan bir kardeşimiz aynı şekilde savunmada da gayretli olduğu söylenemez blok istatistiği de parlak değil maalesef. Dış şutu istikrarlı sayılmaz ama karadelik değil (%33.3 ile maç başına 3,7 üçlük kullanmış bu sezon) eğer sistemimize uyum sağlarsa zaten doğru şutu bulur ve üstüne daha da ekler bu yüzdenin %54 ile ikilik kullanmış bence gayet güzel bir oran. Şuan elimizde direkt kadroda uzun rotasyonuna yazacağımız 3 isim var vesely joffrey ve DW ( Ahmetin rolü az olur diye düşünüyorum) 2 tanesinin çember koruyuculuğu zaten yokta switch savunmamıza ayak uydurabilirler mi ondan çekiniyorum joffrey bunun ışığını vermedi oynadığı bölümde. Aynı şekilde DW burada ayakları çabuk olsa da ne kadar istekli ve zeki olabilir emin değilim.

2 numaralı pick olmasına rağmen hiçbir zaman yarışmacı bir takımda oynamadı üst seviye mücadele de ne yapar kafasını ne kadar verir çabucak dağılır mı ? NBA de yarışmacı bir takımda değildi Bayern playoff bile yapamadı baktığın zaman adam en üst seviye de kanıtlayamadı henüz kendini oraları oynamak herkesin bildiği gibi zor.

Tabi ki şüphelerin yanında bu takıma atletizm ve patlayıcılık katacağı da kesin skor potansiyeli yüksek zaten.
Hücumda bu kadar takıma çeşitlilik katmışken şu savunma işine de bir yamyam kardeşimizi alsak sanki puzzle tamamlanacak...

Bizim sistemimiz zor bir sistem hem hücümda hem savunma da oyunculardan en doğrularını yapmasını bekliyor obradoviç yani en azından bu yıla kadar öyleydi..

Sanırım oyun planında bazı değişiklikler yapacak koç. .

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #41 : 16 Temmuz 2019, 23:58:28 »
Net bir anlaşma olsa açıklanırdı.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #42 : 17 Temmuz 2019, 00:05:35 »
Net bi anlaşma zaten var. Karamsarlığa gerek yok adam bugün kendi instagramında canlı yayın yapıp kendi bile açıkladı, Fenerbahçeliler çok çılgınsınız, hepinize çok teşekkür ederim güzel bi  sezon bizi bekliyo dedi canlı yayında. Ayrıca her oyuncuda olduğu gibi çeşitli resmi evrak işleri yazışmalar banka vs işlerinden ötürü belli bi gereken süre var. Aynı durum de colo,westermann, berkayda da yaşandı. Normal bi süreç bu hafta içinde açıklanacaktır.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #43 : 17 Temmuz 2019, 00:15:03 »
D-Will transferinde asıl riski Bayern almıştı ve oyuncu iyi çıktı (kabak çıkmadı  ::))

Koç Radonjiç'in Derrick'in profesyonelliğine ve takım kimyasına katkısına övgüleri var.

Yani karakter olarak risk az. Ben Wanamaker tipi sinemaki karakter yerine bu tip ateşli karakteri tercih ederim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 17 Temmuz 2019, 00:15:34 »
Net anlaşma olmasa ben forumda bu konuyu açmam.
Çok takılmayın resmi açıklama kısmına
Sinan kardeşim izah etmiş, kıl püsür prosedür mevzuları yarın eya en geç perşembe açıklama da gelir