Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2019-20 Sezonu  (Okunma sayısı 82353 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
Takımda başka bir problem var gibi.Eski oyuncularda anlam veremediğim bir boşvermişlik var.
Datome,Dixon,Ahmet,Melih çok kötü durumdalar.
Şu ana kadar  pota altımız kötü ,iyi bir dış alan savunucusu yok ,hırs yok, şut istikrarı yok..Sadece Decolonun  hücum gücüne bakan bir takım var.
Vesely,Decolo,Sloukas,Williams gibi kaliteli isimler var ancak bütçenin doğru harcanmadığını ve takım kimyasının uyumsuz olduğunu düşünüyorum.
Bence transfer döneminde Aaron Harrison ve Pierria Henry isimleri geçerken Westermanın alınması , Datome ile sözleşme uzatılması gereksiz hamlelerdi.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2019, 23:49:21 Gönderen: ayhançınar »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Elimizden gelen tek şey bu takıma daha da çok destek olmak olacak bu noktadan sonra, başka takımımız yok, dünyanın en iyi koçu bizde, batırdıkları gibi toparlayacak olanlar onlar.

Staff'a bir şekilde İbrahim Kutluay gelsin, Fenerbahçe nedir, Fenerbahçelilik nedir, düşmanları nedir anlatsın, anlatan yok kesinlikle. efes, gs maçlarına domalık çıkan takım görmek istemiyorum, kimsenin zerre kredisi yok o noktada artık. O maçlara yenmek için değil, rezil etmek için zarar vermek için çıkmamız lazım.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Takımdaşlık kalmamış, önceden bir oyuncu yere düşse tüm oyuncular onu kaldırmak için giderdi şimdi kimse kılını kıpırdatmıyor. Bir de eskiler yenileri kabullenmemiş gibi, Melih-Datome-Ahmet gevşek gevşek sahada dolanıyor başka da bir şey yapmıyor.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Takımdaşlık kalmamış, önceden bir oyuncu yere düşse tüm oyuncular onu kaldırmak için giderdi şimdi kimse kılını kıpırdatmıyor.

Bu benim de dikkatimi çekti Obradovic belli süre benchten bile kalkmadı birisine karşı protesto var ama nedir çözemedik içerden de bir bilgi gelmiyor.

• Üye
Bu benim de dikkatimi çekti Obradovic belli süre benchten bile kalkmadı birisine karşı protesto var ama nedir çözemedik içerden de bir bilgi gelmiyor.
Bobby kenara gelirken Obradovic'te artistlik yapıyor. Kostas-Datome özellikle De Colo'nun gelişini kabullenmemiş bu net. Ayrıca sene başından beri parkede Ahmet-Datome-Melih acayip derecede lakayt, boşvermiş ve gevşek bir şekilde oynuyorlar.Takımın kendine gelmesi için muhakkak kadro dışı şart. Gönlümden geçen isimler Datome-Ahmet. Bu ikili kadro dışı kalırsa takım siyah ile beyaz gibi değişecektir.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ne kadro dışısı, kadro dışı kalacak ne terbiyesizlik yaptı bu adamlar, şaşkınlıkla okuyorum.

• Üye
Ne kadro dışısı, kadro dışı kalacak ne terbiyesizlik yaptı bu adamlar, şaşkınlıkla okuyorum.
Sahada gevşek gevşek gezmeleri, yenilgi karşısında reaksiyon vermemeleri,umursamazlıkta Oğuz Savaş-Semih Erden ile yarışmaları ve gözlemlediğim kadarıyla De Colo'nun liderliğini kabullenmek istememeleri.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2019, 09:09:07 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötekdir."

Kadro dışı falan çok afaki ve erken söylemler şu an, önce uygulanacak çözüm denemeleri var.

Takımın karakterli adamlardan oluştuğunu biliyoruz, ama bir mutsuzluk ve ayrışma var gibi.

En önemli nokta, koçun kafasından ne geçiyor? Bir an önce koçla sözleşme uzatılmalı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Klasik Fenerbahçe taraftarı..

Bir taraf, yılarca futbolda Aykutu, Azizi destekleyen zihniyet. Setler oyurmadı, takım beraber antrmena yapmadı... Hiç gerçekçi değil bana göre. Takım dün basketbola başlayan 12 kişiden oluşmuyor ki. Geçen sene Finalde Efes ile oynayan takımdan Guduric-Melli gitti, onların yerlerine De Colo-Willams geldi, Kalinic-Datome-Vesely-Lovern döndü. Son 2 sene en yüksek yüzdeyle 3lük atan takım sadece setler oturmadığı için mi bu kadar boş şut kaçırıyor ? Real Madrid maçı dışında kabul edebileceğim bir yenilgi yok benim. Bu Milano, Kızılyıldız, Galatasaray, hepsi bizi yenebilir, hepsi de doğal sonuçlar olurdu ama böyle oyunlarla yenilince kabul etmek mümkün değil. Galatasaray kim ki son çeyrek de 18-4 yapıyorlar ? Kızılyıldız kim sadece 60 küsür sayı atabiliyorsun ?

Diğer taraf, heman asalım, keselim. kadro dışı bırakılacak isim seçmeler...
bir kaç sene önce tatil günlerinde berk tatil yaparken datome ve udoh gelip salonda çalışıyor, datome çok profesyonel, bugün kadro dışı bırakalım...

Ben buradakilerin yarısı kadar basketbolu bilmem (yada belki de yarısından fazla biliyorumdur) ama bildiğim şeyler de var. Mesela antremanlarda ne olduğu, neler konuşulduğunu kimse bilmiyor, yada neden henry yerine westermanın alındığını

Ben de giderek umudumu yitiriyorum, hem bu sene için hemde gelecek yıllar için zira Eylül de başlayan hazırlık maçlarından beri (ki bu sene hazırlık maçları bile geçen senelere göre biraz dahafif oldu sanki) kötü oynuyoruz, De Colo nun insanlıktan çıktığı Baskonia ligdeki 4 tane zayıf takımı yenmemiz dışında devamlı kaybediyoruz.

Herkes fikstür falan diyor ama bence bu zor fikstür bizin için avantaj olacak eğer takım düzelecekse. Zira bu dönemde kolay maçların bile çoğunu kaybederdik eminim. En azından zor maçlar çıksın aradan.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötekdir."

Hocam, bu sözü buraya taşımışsın ama sence doğru bir söz mü bu ?
Dayak/ceza neyin çözümü olabilir ?
Belki konu ile de alakası yok ama çocuk yetişrtirmede, eğtimde sık başvuruluyor bu söze ama bence literatürümüzdeki birçok atasözümüz gibi saçma, anlamsız, yanlış bir söz.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
Hocam, bu sözü buraya taşımışsın ama sence doğru bir söz mü bu ?
Dayak/ceza neyin çözümü olabilir ?
Belki konu ile de alakası yok ama çocuk yetişrtirmede, eğtimde sık başvuruluyor bu söze ama bence literatürümüzdeki birçok atasözümüz gibi saçma, anlamsız, yanlış bir söz.
Kadro dışı bırakma başvurulacak en son ve en kötü çare, önce diğer çözümler denenmeli anlamında.
Bu arada bu bir atasözü değil...

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
Koçun maç sonu açıklamalarını hiç bir yerde duydunuz ya da okudunuz mu?
Resmi sitede yok.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Kadro dışı bırakma başvurulacak en son ve en kötü çare, önce diğer çözümler denenmeli anlamında.
Bu arada bu bir atasözü değil...

Atasözü demek istemedim ama cümle biraz karışık olmuş, öyle de anlaşılıyor.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
Bu kadar senelik yatırımdan,emekten sonra bütçe küçülmesi,eskiye dönme gibi durumların yaşanmasına gönlüm el vermez. Bu yatırım devam edecek ve biz hem ligde hem Avrupa'da zirveye oynamaya devam edeceğiz. Şahsen takımımızın zirveye oynaması,en üst seviyede rekabet etmesi bana zevkle maç izlettirmesi benim için yeterlidir.  Daha ne olsun yani ?

Ancak zaten yapılan yatırıma karşı olan,Fenerbahçe'nin bir spor kulübü olduğunu unutup sadece kendi egoları için basketbol şubemize ilk fırsatta bel altı vuran,şube kapansa göbek atacak olan insanları konuşturmak Gs'lileri  konuşturmaktan daha beter bir durum.

Benim de herkes gibi naçizane tespitlerim var(doymuşluk,disiplinsilik vs) ancak söylenen söylendi zaten. Takımımız bir an önce kendisine gelmeli. Hem kendilerine hem taraftara ayıp ediyorlar.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2019, 11:43:21 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Koc bize basketbolda cag atlatan adam. O gittikten sonra final four gediklisi olarak devam ettirebilecek bir hoca ve yapi goremiyorum. Hatta efesin gecen seneki ve bu sene simdiye kadar ki basarisinda da kendisine bir pay veriyorum

Bu sene simdiye kadar basarisiz sene sonuna kadar devam etse bile koca da dogal olarak yazilir ama onumuzdeki yil ve yillarda mumkum oldugunca kendisi ile devam etmeliyiz