Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE | Türkiye Kupası / 2019-20 Sezonu  (Okunma sayısı 22070 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE | Türkiye Kupası / 2019-20 Sezonu
« Yanıtla #165 : 17 Şubat 2020, 10:48:45 »
Haberi dün gördüm ve sitenin alan adını yandex sayfamdan anında engelledim. Kıçına güvense kendi imzasıyla yayınlardı. Art niyet şuradan belli ki, hafifçe itmesiyle diyor. Belli ki zamanında çok canımızı yakan emekli orospu çocuğu hakemlerden birisi yazmış. Bir de kendini yere attı diye Vesely'e teknik çalacakmış üstüne. Zamanında 2009 şampiyonluğumuzu Efes'e hediye eden orospu çocuklarının sesi bu haberi yapan ses...

Katılıyorum siz küfürbaz değilsiniz ama çok doluyor insan Horoz döğüşü var Kartal Vesely arasında.Hamilton çok sert itiyor.Kaygan zeminde kafasını çarpabilirdi Vesely reklam panolarına.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2020, 10:49:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #166 : 17 Şubat 2020, 11:19:27 »
Kupalarda günlük performanslar çok önemlidir ve biz Sloukas’ın liderliğinde kupa kazanmayı bekliyoruz. Çelişki var gibi. Yarı final ve finalin ilk periyodunda rezilden öte oynadı. 4 veya 5 top kaybı yaptı. Hocan Obradovic bile olsa liderin Sloukas olursa eşikleri atlayamıyorsun.

Benim gördüğüm temel olarak Sloukas ve vesely f4 tipi peş peşe organizasyonalrda gün aşırı olarak stresi ve yorgunluğu karşılayamadıkları, buna iyice ikna olmuş durumdayım f4 ilk maçlarda oldukça iyi performans gösterirken 1 gün sonra bunu vucudları kaldırmıyor, çift maç haftalarında da oluyor aynı şey, bu  Datome için de geçerli ama o yarı finalde oynamadığı için finali rahat çıkarttı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #167 : 17 Şubat 2020, 14:37:50 »
Haberi dün gördüm ve sitenin alan adını yandex sayfamdan anında engelledim. Kıçına güvense kendi imzasıyla yayınlardı. Art niyet şuradan belli ki, hafifçe itmesiyle diyor. Belli ki zamanında çok canımızı yakan emekli orospu çocuğu hakemlerden birisi yazmış. Bir de kendini yere attı diye Vesely'e teknik çalacakmış üstüne. Zamanında 2009 şampiyonluğumuzu Efes'e hediye eden orospu çocuklarının sesi bu haberi yapan ses...

Hiç küfür etmedim burada, gene etmeyeceğim (çünkü haberi okurken yeteri kadar ettim içimden). Ama yaptıklarının ŞEREFSİZLİK olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.
Kulübün bu haber ile ilgili yasal işlem yaptırması lazım.

"
.....
Başka bir örnek: Oyuncu turnike atarken ona faul yapan oyuncu faulün etkisiz olduğunu düşünüp  arkadan ikinci bir hareketle örneğin kolundan tutmuşsa bu iki hareketin birleştirilmesi ve "bir" sportmenlikdışı faul verilmesi doğrudur. İki hareket de oyunla ilgilidir.

Jan Vesely'nin faulleri: Vesely'nin yaptığı ilk faul, Kartal Özmızrak'ı durdurmak amaçlı olup oyunla ilgilidir. Ancak çalınan faulden sonra yaptığı ikinci faulün oyunla ilgisi yoktur ve ayrı olarak değerlendirilmelidir. Yani bu pozisyonda hakemler önce kişisel faul, sonra sportmenlikdışı faul vermeliydi.

2. Olay yerine gelen Darüşşafaka'dan Jonathan Hamilton Jan Vesely'yi çok sert olmayan şekilde itiyor ve Jan Vesely kendisini yere bırakıyor. Hakemler teknik faule daha yakın olay bu eyleme sportmenlikdışı faul kararı veriyorlar.
"

Vesely nin 2 faul yaptığı falan yok, hareketi milisaniyelere bölüp herbirini ayrı faul olarak değerlendirmeyi sanırım bu arkadaş uygun bir yerindenuydurmuş.
Vesely nin ikinci faulünün oyunla ilgisi yokmuş ama anlaşılan "Olay yerine gelen Darüşşafaka'dan Jonathan Hamilton Jan Vesely'yi çok sert olmayan şekilde" itmesinin oyunla ilgisi varmış...

Boşverin bence, insanın sinirlerini bozmasına değmeyecek mahluklar bunlar..
Ama dediğim gibi, yasal olarak bu zavallılara hadlerini bildirmek lazım (ha yasalar ne kadar işliyor o ayrı tabi...)

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #168 : 17 Şubat 2020, 20:51:53 »

O site bildiğim kadarıyla Necip Kapanlı tendanslı bir site. Obradovic aleyhine kampanya yapan, her fırsatta bel altı vuran, kaynaksız isnatsız Obradovic komisyon alıyor imalarında bulunan insanımsıların sitesi.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #169 : 17 Şubat 2020, 20:56:17 »
Farkındayım ama orada o reaksiyonu vereceğini hissetmiştir diye düşünüyorum.

Bir şekilde aldık ama oynanan oyun hiç Ümit vermiyor.

O reaksiyonu ancak kendisi gibi aklı duran birisi verir. Benzer şeyleri Rudy Fernandez, Reyes gibi çakallar yemez. Bu tür dirty game işine gireceksen Antiç ya da zaman zaman Datome'nin yaptığı gibi gireceksin. Çok büyük riskti. Bu arada Vesely düşmanı falan değilim. Takımın çekirdeği o ve takımın çekirdeğine her an ihtiyacımız var. Bu işlere girmemeli keza yönetemiyor, çok açık...

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #170 : 17 Şubat 2020, 22:09:18 »
https://trendbasket.net/merkez-hakem-kurulu-final-macindaki-son-pozisyon-hakkinda-aciklama-yapti/

Pozisyonu gayet net açıklamışlar. Sonuna kadar hakkımızla kazandık, hiç şerefsizlik yapmasınlar şimdi.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #171 : 19 Şubat 2020, 21:06:45 »
basketfaul linklerini mümkün olduğunca paylaşmayalım bunların reklamını yapmayalım heriflerin Fenerbahçe düşmanı olduğu belli.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #172 : 19 Şubat 2020, 21:13:24 »
Bu demek lig play-offlarında doğranacağız.