Gönderen Konu: Fenerbahçe / Türkiye Kupası / 2019-20 Sezonu  (Okunma sayısı 22472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe / Türkiye Kupası / 2019-20 Sezonu
« Yanıtla #45 : 05 Mart 2020, 01:57:07 »
Gustavo ve Vedat'ın demeçleri çok manidar. Ne zamandır benim de aklımda olan konu takım içi sabotaj konusu. Çünkü akla kara kadar net olan değişim çok ilginç.. Beşiktaş maçı ve sonrasında özellikle. Ne tesadüf ki Emre bücürü çıkıyor yine işin içinden. Nefret ediyorum şu heriften Volkan'dan. Nereden soktular ise yeniden kulübün içine. Ozan da o Maçtan sonra yok ortada kayıp. Emre ve Volkan abisinin etkisi olabilir. Emre sahada olmadığı sürece abilik yapacak takım olgusununyaratacak bir Ada'm falan değil. Aksine bozar. Volkan'ı da iyi biliyoruz zaten bu konuda. İkisi de tribünlere oynayıp Türkiye'deki futbol ikliminden faydalanıp maddi manevi kulübe yıllarca emen iki tip. Fenerbahçe efsanesi falan değiller. Şimdiden Gustavo, Sow, Alex,Lugano gibi oyuncular benim gözümde çok daha Fenerbahçeliler ve efsaneler

Yıllardır bas bas bağırıp insanları ikna edemediğim mevzu. Her iki isimden de her haltı beklerim. 2008 yılında gerçekleşen Emre Belezoğlu transferini duyunca kombine almaktan vazgeçmiştim. 12 sene olmuş, gidip geliyor sağa sola sarmaktan, millete ana avrat küfür etmekten başka işi yok. Nerde takım otobüsünde kitap okuyan dost düşman herkes tarafından saygı duyulan kaptan Alex, nerde bunlar...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #46 : 05 Mart 2020, 10:17:42 »
Ya Emre değil ama iyi kötü Volkan kalsın.Hizmetleri oldu.Kenarda ben az piç tabir edilen karekter istiyorum.Centilmenim ama bu futbolun kuralları farklı ezeli rakiple başka türlü başa çıkamayız.Eskeza başkanda az fırlama olacak.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #47 : 05 Mart 2020, 15:40:33 »
Ya Emre değil ama iyi kötü Volkan kalsın.Hizmetleri oldu.Kenarda ben az piç tabir edilen karekter istiyorum.Centilmenim ama bu futbolun kuralları farklı ezeli rakiple başka türlü başa çıkamayız.Eskeza başkanda az fırlama olacak.

Ağbi olur deli Nezihi ve benzerleri gibi eyvallah da bunların yarardan çok zararı olur...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #48 : 06 Mart 2020, 00:01:18 »
Abdülkerim Durmaz'ı daha çok tercih ederim kenardaki o karakter için, bunları istemektense

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #49 : 06 Mart 2020, 00:07:30 »
Emre T.D olarak gelirse,Ali Koç defolup gidebilir.
Bu kulübü 2 tane herkesin ne olduğunu bildiği adam için mahvedemezsin.
Emre bu gidişatın en büyük sorumlusudur.Defolup gittiğin günü sabırsızlıkla bekliyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #50 : 16 Haziran 2020, 23:07:44 »
Sahamizda lazlara da kaybettik. Ali koç bunu da başardı. Kimsenin de umurunda olmadı. Bir senede lazlara 4de 3 yenilmek. Hey gidi mazisinde tarih yazan koca klup. Ne hallere düştü.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #51 : 16 Haziran 2020, 23:53:42 »
Ali Koç futbolcu kalitesini de, teknik adam kalitesini de Anadolu kulüplerinin altına düşürdü. Aziz Yıldırım'ın son döneminde "Anadolu kulüplerine döndük!" diyorduk; özellikle ön libero âşığı Aykut'un yetenekli oyunculara ön yargısı sebebiyle... Şimdi Anadolu kulüplerinin de altındayız. Onları yenmek için onlardan daha çok mücadele etmemiz gerekiyor.

Gösteri bitmiştir. Dağılabiliriz.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 16 Haziran 2020, 23:54:06 »
Tek yapacaklari 2 mac kazanmakti bu mac ve final onu bile yapamadilar.
Bu milyon dolarlik adamlar yuzunden kupa getiren tek brans olan 2 basketbolun da butcesi kucultuluyor.
Gustavo disinda hicbirinizi gormek istemiyorum.Gustavo,Omer Faruk digerleri umrumda degil...
Yazik su taraftara...

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #53 : 17 Haziran 2020, 00:02:59 »
Yönetimin yapması gereken 2 yıldır 4 transfer döneminde yapılan milyon tane hataları "ders çıkarıyoruz" diyerek geçiştirmeyip aldıkları dersleri(eğer alınan bir ders varsa) acilen uygulamaya koyması ve kusursuz bir planlama oluşturmasıdır.

Ancak,taraftarın da kendisine bir çeki düzen vermesi gerekiyor bence.Kocaman gelmesin savunma oynatıyor,Yanal gitsin şunu yapıyor,Erol Bulut gelmesin şunu yapamıyor tarzı yorumları bırakıp takımı ve teknik ekibi rahat bırakmamız gerekiyor.Çünkü savunma futboluymuş hücum futboluymuş gibi saçma istekleri bir kenara bırakıp sonuca gidip Fenerbahçe'ye şampiyonluklar kazandıracak isimlere gitmeliyiz.Alınacak kupalar oynanan futbolun güzelliğinden çok daha önemli.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #54 : 17 Haziran 2020, 04:51:35 »
 bu yıl olmadı ama önümüzdeki sezon olacak diye umutlu girerdik hep. maalesef artık o beklentimde kalmadı. biliyorum ki bu gidişle önümüzdeki sezon da bu sezondan pek farklı olmayacak.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #55 : 17 Haziran 2020, 10:16:42 »
Yönetimin yapması gereken 2 yıldır 4 transfer döneminde yapılan milyon tane hataları "ders çıkarıyoruz" diyerek geçiştirmeyip aldıkları dersleri(eğer alınan bir ders varsa) acilen uygulamaya koyması ve kusursuz bir planlama oluşturmasıdır.

Ancak,taraftarın da kendisine bir çeki düzen vermesi gerekiyor bence.Kocaman gelmesin savunma oynatıyor,Yanal gitsin şunu yapıyor,Erol Bulut gelmesin şunu yapamıyor tarzı yorumları bırakıp takımı ve teknik ekibi rahat bırakmamız gerekiyor.Çünkü savunma futboluymuş hücum futboluymuş gibi saçma istekleri bir kenara bırakıp sonuca gidip Fenerbahçe'ye şampiyonluklar kazandıracak isimlere gitmeliyiz.Alınacak kupalar oynanan futbolun güzelliğinden çok daha önemli.

Taraftarla alakası yok ki. Yönetim işini yapsa taraftarın söyleyecek lafı olmaz. Herkesi tabiki mutlu edemezsin ama burada kimse mutlu değil şu anda.
Dünkü Trabzon takımı eminim bizden düşük rakamlara kurulmuştur.
2 tane stoper alıp toplamda 20 maç oynatmadan ikisini de gönderip, aynı hatayı 20 kere yapan adamı stoperde kullanmaya devam ediyoruz.
Ferdi, Ekici, Jailson kenarda oturuyor, Tolga sahada..
Sağ bek var iyi kötü ama onu sağ açık oynatıyorsun, sol bek Hasan Ali, sağ açık yok..

Ben bugüne kadar parasızlık, eski yönetimden kalan yükler vs diyerek savunmaya çalıştım yönetimi ama bugün gelinen noktada görüyorum ki, bu yönetim borçsuz ve maddi gücü olan bir takıma gelmiş olsaydı gene bir şey değişmezdi. 2 senede yapılan saçma transferlerin sonunda gelecek sene için takımda kalsın dediğimiz 3-5 kişi yok maalesef.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #56 : 17 Haziran 2020, 11:00:39 »
Şu forumda bir gün Trabzon'un bile kadrosu senden iyi olacak ve örnek olarak göstereceksin deseler inanmazdım. Hiç para pul muhabbeti yapılmasın artık yemez. Trabzonspor'un sol beki yeri gelir orta sahayı geçemezdi bize karşı. Adam öyle rahat ki bize karşı her maç 4-5 pozisyona giriyor. 3-4 gol attı Adam bize karşı ya şaka gibi. Novak - Sörloth - Ekuban - Nwakeme toplasan maliyeti bizim 1-2 oyuncu etmez ama adamlar içimizden geçiyor her maç. Haydi biri şans kumar ve tuttu. Hepsi mi öyle?? Sen neden alamıyorsun? Sen neden bulamıyorsun böyle adamları? Kimse kusura bakmasın ama Ali Koç yangın söndürmeye diye geldi ve ormanı yaktı. Ben utanıyorum artık

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #57 : 18 Haziran 2020, 13:11:13 »
Takıma 3.5 aydır bir teknik direktör bulamadıkları yetmiyormuş gibi o 2 kabadayıya yetki verdiler. 40 yaşına gelip hâlâ kendini sakinleştiremeyen kabadayı kendini attırıyor. Tribünde başkanından taktik alıp telefonla kulübedeki diğer kabadayıya ve bir antrenöre talimat veriyor. Oyundan alınmasına içerleyen futbolcu, kulübedeki kabadayı tarafından azarlanıyor. Güya geçici olsa da teknik direktörlüğe getirilen kişi (hayatında teknik direktörlük deneyimi neredeyse yok bu arada) öyle durup olanları izliyor.

Siz benim vizyonumu anlayamamışsınız diyordu ki haklıymış. Anlayabilsek geldiğinde boşuna umutlanmazdık. Koca kulübü çiftliğe çevirdiler. Yıllarca da böyle gider artık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #58 : 16 Aralık 2020, 23:01:13 »
1-0 Karacebiyi geçtik.Baştan sona silik futbol.Kendi kalelerine attılar.Tabi moral bozukluğu Altayın atılmasıda etkili oldu ama bu pasif oyunla bir yere varamyız.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2020, 23:02:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #59 : 17 Aralık 2020, 11:08:29 »
Altay gördüğü kırmızı kartla Erol'un fişini çekti. Erol'un son şansları olan Antep ve Başakşehir maçlarında kalede Oytun olacak. 2 tane yumurtlar maç başı.