Gönderen Konu: Euroleague Sıralama Tahminleri  (Okunma sayısı 13461 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Euroleague Sıralama Tahminleri
« Yanıtla #15 : 27 Eylül 2019, 12:34:14 »
Ben de 3 ay önce yazdığım şeyin aynısı dün çıktığı için konuşuyorum. Geleceğe yönelik konuşuyorum tutar tutmaz, kahim degilim. Ama olay gerçekleştikten sonra değil öncesinde konuşuyorum.
Benim mesajın üstüne komedi diyorsun. Ilk 4 zor diyoruz nesi komedi. Ilk 8 icin de iddiali takim sayisi daha cok bu sene. Adamlar tasak geçerek yeniyor bizi artık. Takımda sinmislik var, rahatlık var, mağlubiyetlere karşı kabulleniş var. Alışılageldik oldu artık efes mağlubiyetleri.
Evet geçen sene de elestiriyorduk, gördük sene sonu. Sakatlık liman oldu. Bu sene ne olacak bakalım. Senin rakiplerin sürekli güçlenip daha iyi oynarken sen geri gidiyorsun. Her sene yahu, şampiyon olduğumuz yıldan beri her sene takım olarak geri gidiyoruz. Bunda neye gülüyorsun.
Efese geçen sene de yenilerek başlamıştık bu sene de başladık. Bir farkı yok haklisin. Her sene aynı olmaya başladı.
Sevgili kardeşim bu takımın miadi dolmuş, ac oyuncu lazım, fark 6 iken daha dün takıma gelmiş derek williams gibi tribunlere hadi kalkın ayağa diyen adamlar lazım. Benim dün sloukasin.  Kalinicin,bobynin yüz ifadeleri hiç hoşuma gitmedi. Efese kupa maçı yapıyoruz sanki siktirboktan bir antrenman maçı gibi. Neyse istatistikler tutar umarım ama zor.
, abi
geçen yaz başı yazdıklarını çıkartayım mı ?
neler konuşmuşsun ?
sezon içinde neler olmuş ?

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 27 Eylül 2019, 12:35:57 »
Valla bence real,barça,cska,efes ilk 4 adayı. Fener,pana,milano,maccabi, kimki,zalgiris ilk sekiz,bir şekilde ilk sekizde oluruz diyorum zaten ama kaçıncı oluruz bilmem
normal sezonun bir önemi olmadığını hepimiz biliyoruz anlamışdır
2017 şampşiyonu yani biz ligi 5. bitirdik
2018 şampiyonları misal ligi 5. bitirdiler
2019 şampiyonu ligi 3. bitirdi ..
bunlar detaylar da biz ilk 4 dışında kalırsak sana boğazdan yemek ısmarlamayan şefersiz cem olsun..
karşılığında bir şey istemiyorum bu arada ;)
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 12:42:40 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 27 Eylül 2019, 12:38:00 »
Ben de 3 ay önce yazdığım şeyin aynısı dün çıktığı için konuşuyorum. Geleceğe yönelik konuşuyorum tutar tutmaz, kahim degilim. Ama olay gerçekleştikten sonra değil öncesinde konuşuyorum.
Benim mesajın üstüne komedi diyorsun. Ilk 4 zor diyoruz nesi komedi. Ilk 8 icin de iddiali takim sayisi daha cok bu sene. Adamlar tasak geçerek yeniyor bizi artık. Takımda sinmislik var, rahatlık var, mağlubiyetlere karşı kabulleniş var. Alışılageldik oldu artık efes mağlubiyetleri.
Evet geçen sene de elestiriyorduk, gördük sene sonu. Sakatlık liman oldu. Bu sene ne olacak bakalım. Senin rakiplerin sürekli güçlenip daha iyi oynarken sen geri gidiyorsun. Her sene yahu, şampiyon olduğumuz yıldan beri her sene takım olarak geri gidiyoruz. Bunda neye gülüyorsun.
Efese geçen sene de yenilerek başlamıştık bu sene de başladık. Bir farkı yok haklisin. Her sene aynı olmaya başladı.
Sevgili kardeşim bu takımın miadi dolmuş, ac oyuncu lazım, fark 6 iken daha dün takıma gelmiş derek williams gibi tribunlere hadi kalkın ayağa diyen adamlar lazım. Benim dün sloukasin.  Kalinicin,bobynin yüz ifadeleri hiç hoşuma gitmedi. Efese kupa maçı yapıyoruz sanki siktirboktan bir antrenman maçı gibi. Neyse istatistikler tutar umarım ama zor.
geri mi gidiyoruz ?2017 şampiyon olduk ki normal sezonu rezalet geçirmiştik
2018 sezonu iyi geçtik top8 siktik attık finalde kaybettik
2019 sezonun anasını siktik , o sakatlıklar olmasaydı şampiyonluğun en büyük favorisi bizdik
abi çok sonuç odaklı adamsın ya
mantıklı konuşuyorum diyorsun ama mantıklı da değilsin
neyse ekimler sizin olsun kasımda ve sonrasında görüşürüz

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18 : 27 Eylül 2019, 12:40:31 »
normal sezonun bir önemi olmadığını hepimiz biliyoruz anlamışdır
2017
2018 şampiyonları misal ligi 5. bitirdiler
2019 şampiyonu ligi 3. bitirdi ..
bunlar detaylar da biz ilk 4 dışında kalırsak sana boğazdan yemek ısmarlamayan şefersiz cem olsun..
karşılığında bir şey istemiyorum bu arada ;)
Tamam bu mesaj dursun bir yerde 😁

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 27 Eylül 2019, 12:42:01 »
Tamam bu mesaj dursun bir yerde 😁
anlaştık yavrucum

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #20 : 27 Eylül 2019, 12:43:49 »
2019 sezonun anasını siktik , o sakatlıklar olmasaydı şampiyonluğun en büyük favorisi bizdik

2014/15 4. olduk
2015/16 2. olduk
2016/17 şampiyon
2017/18 2. olduk
2018/19 4. olduk..

zirveye çıkıp geri düşüşe başladık sanki...  :P
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 12:44:06 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #21 : 27 Eylül 2019, 12:48:57 »
Bir bok sikmedik. Sikip de ne elde ettik. Sıralama önemli değil diyorsun ama 2019un ligin anasını sıktık diyorsun. Realin de cskanin da kadrosu gecen sene bizden iyiydi. Kusura bakma da yerel ligde de o kadar para harcayip da %50 kupa alalım. O da olsun ki artık o da olmuyor.
Yorumların maçtan maça değişmesi dünyanın her yerinde aynıdır. Iyi oynarken översin,kötü iken eleştirir, evrensel kanun bu.
Neyse görüşürüz koçum.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 27 Eylül 2019, 12:49:47 »
Bir bok sikmedik. Sikip de ne elde ettik. Sıralama önemli değil diyorsun ama 2019un ligin anasını sıktık diyorsun. Realin de cskanin da kadrosu gecen sene bizden iyiydi. Kusura bakma da yerel ligde de o kadar para harcayip da %50 kupa alalım. O da olsun ki artık o da olmuyor.
Yorumların maçtan maça değişmesi dünyanın her yerinde aynıdır. Iyi oynarken översin,kötü iken eleştirir, evrensel kanun bu.
Neyse görüşürüz koçum.
oyundan bahsediyorum abi  anlayamayacak kadar salak bir adam değilsin kaç senedir tanıyorum seni laf oyunu yapmana gerek yok
abi geçen sene transfer sezonu bitince neler dediğini unutmadım sen de unutmadın bana bunlar ile gelme lütfen ..
evet normal sezonu siktik de ne oldu birşey olmadı 4 tane ana oyuncundan yoksun ne olacaksa bu oldu ..
yenilince eleştirmek farkı birşey oyunu eleştirirsin hocayı oyuncuyu bu çok doğal birşey benim ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsun koçum
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 12:51:33 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #23 : 27 Eylül 2019, 12:49:57 »
2014/15 4. olduk
2015/16 2. olduk
2016/17 şampiyon
2017/18 2. olduk
2018/19 4. olduk..

zirveye çıkıp geri düşüşe başladık sanki...  :P
Öyle deme.cem.abi ağzına acı biber sürer 😁

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 27 Eylül 2019, 12:52:27 »
Öyle deme.cem.abi ağzına acı biber sürer 😁
yoo niye acı süreyim baba ben 6 senedir bu mücadeleyi veriyorum insanların göt olmasına ben alıştım da göt olanlar bir türlü alışmadı koçum :)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #25 : 27 Eylül 2019, 13:14:40 »
yoo niye acı süreyim baba ben 6 senedir bu mücadeleyi veriyorum insanların göt olmasına ben alıştım da göt olanlar bir türlü alışmadı koçum :)
Şampiyon olalım da beni de got et 😊

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #26 : 27 Eylül 2019, 13:20:18 »
Valla hiç de göt olmadım bugüne kadar. Obradovic e de güvenimiz sonsuz ama geçen sene de bazı gerçekleri öğrendik. Takımda lider olmadan şampiyon olunmuyor ve ne Vesely ne de Sloukas o lider değiller. Ayrıca, iyi bir pivotun olmadan ligde de şampiyon olunmuyormuş...
İlkini çözdük De Colo yu alarak ama ikincisi konusunda geçen sene ile aynı yerdeyiz ki, aslında bu da geri gitmek demektir rakiplerin ilerlediklerini düşünürsek..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #27 : 27 Eylül 2019, 13:33:32 »
Valla hiç de göt olmadım bugüne kadar. Obradovic e de güvenimiz sonsuz ama geçen sene de bazı gerçekleri öğrendik. Takımda lider olmadan şampiyon olunmuyor ve ne Vesely ne de Sloukas o lider değiller. Ayrıca, iyi bir pivotun olmadan ligde de şampiyon olunmuyormuş...
İlkini çözdük De Colo yu alarak ama ikincisi konusunda geçen sene ile aynı yerdeyiz ki, aslında bu da geri gitmek demektir rakiplerin ilerlediklerini düşünürsek..
Öyle düşünerek kendini mutlu etsin bırak 😊

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 27 Eylül 2019, 14:20:30 »
geçen sene o dediğini öğrenecek bir ortam yoktu abi ..
bu sene göreceğiz. göt ile kastım senden ziyade ilhan'dı .. o böyle kıvırıyor konuşup konuşup ya biz şamoşiyn olalım da ben göt olayım :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #29 : 27 Eylül 2019, 14:46:14 »
geçen sene o dediğini öğrenecek bir ortam yoktu abi ..
bu sene göreceğiz. göt ile kastım senden ziyade ilhan'dı .. o böyle kıvırıyor konuşup konuşup ya biz şamoşiyn olalım da ben göt olayım :)

Sloukas ı 3-4 senedir görüyoruz. Vesely nin de f4 performansı ortada baba.. Öampiyon olduğumuz sene Bogdanovic ve Udoh vardı o işleri yapan, o yüzden çok rahat şampiyonluk gelmişti, ki aynı vasıflarda olan Antici de unutmamak lazım. Bir senede 3 lideri birden kaybettik.