Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Kadın Voleybol Şampiyonlar Ligi (2019-20 Sezonu)  (Okunma sayısı 21969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: FENERBAHÇE / Kadın Voleybol Şampiyonlar Ligi (2019-20 Sezonu)
« Yanıtla #90 : 17 Mart 2020, 12:52:43 »
Var. Tam kadro olursak var. Bayan baskette de var.
Conegliano vakifi bir voleybol mucizesi ile yendi klupler şampiyonasında. Haa bana da sorsan biz olamazsak onlar olsun isterim ama.kagit üstündeki gibi olmuyor o.isler. Vakıf kadroyu dağıttı bu sene geçiş senesi, bir halt olmaz onlardan denirken adamlar domine etti her yeri. Eczacıya iki maç set bile vermediler. Vakıfa karşı oyle ağır favori falan olamazlar. Biz tam.kadro.olup servisleri tutturursak potansiyelimiz belli olmaz.

Organizasyon  zayıf doğal 1-2 iyi oyuncu yetiyor a yerli kadrosu iyi Vakıfın.

Bu arada açılan Corona başlığı gözükmüyor.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2020, 14:44:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #91 : 17 Mart 2020, 16:02:24 »
Euroleague'de Efes'i ya da Süper Lig'de Trabzonspor'u şampiyon ilan etseler yine anlarım da Conegliano ve Ekateriburg'u sırf kadroları daha güçlü diye şampiyon ilan etmek harbiden garip bir aklın ürünü olur.
Ekateriburg grup maçında TTT Riga'ya yenildi, finalde bize ya da USK'ya kaybetmeyeceğinin garantisi yok, Conegliano'ya gelince bir numaralı favori bile olduklarını düşünmüyorum.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #92 : 17 Mart 2020, 16:05:51 »
Öte yandan eğer söylendiği gibi virüsün etkisi Mayıs ayından itibaren azalacaksa, muhtemelen bu tarihten sonra sıkıştırılmış bir programla da olsa tüm organizasyonlar tamamlanacaktır, zaten aksi ihtimalde kimse şampiyon ilan edilmeden sezon ertelenir diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #93 : 17 Mart 2020, 17:10:24 »
Euroleague'de Efes'i ya da Süper Lig'de Trabzonspor'u şampiyon ilan etseler yine anlarım da Conegliano ve Ekateriburg'u sırf kadroları daha güçlü diye şampiyon ilan etmek harbiden garip bir aklın ürünü olur.
Ekateriburg grup maçında TTT Riga'ya yenildi, finalde bize ya da USK'ya kaybetmeyeceğinin garantisi yok, Conegliano'ya gelince bir numaralı favori bile olduklarını düşünmüyorum.

Ekata grup maçlarını pek sallamıyor.Vitese elemelerle basıyorlar.Conegliano sadece Egonu değil çok silahı var.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #94 : 17 Mart 2020, 18:03:21 »
Ekata grup maçlarını pek sallamıyor.Vitese elemelerle basıyorlar.Conegliano sadece Egonu değil çok silahı var.

O zaman Ekateriburg'un şampiyon ilan edilmesi için bir gerekçemiz daha var demektir, grup maçlarını fazla sallamamak :)

Conegliano'ya gelince, iyi takım değil demiyorum, sadece benim şampiyonluk favorim Vakıfbank, Vakıfbank'ı geçmeyi başarırsak bizim de şansımız olabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #95 : 17 Mart 2020, 18:27:45 »
O zaman Ekateriburg'un şampiyon ilan edilmesi için bir gerekçemiz daha var demektir, grup maçlarını fazla sallamamak :)

Conegliano'ya gelince, iyi takım değil demiyorum, sadece benim şampiyonluk favorim Vakıfbank, Vakıfbank'ı geçmeyi başarırsak bizim de şansımız olabilir.

Novarada iyi ekip tabi herşey tepetaklak oldu.Eşit güçler.Brakoçeviç izledim eski gücünde olmasada gömüyor.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #96 : 23 Nisan 2020, 17:48:13 »
Sezon iptal edilmiş.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #97 : 23 Nisan 2020, 18:18:33 »
Sezon iptal edilmiş.

İnanılmaz salgın bu.Bence bu elemeler önce oynanıp sezon tamamlanmalı işler düzelince.Ama bu psikoloji altında nasıl oynanacaktı oda var.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #98 : 23 Nisan 2020, 18:33:39 »
Voleybolda yayın ve salon gelirlerinin çok belirleyici olmadığını hesaba katarsak ligin de oynatılacağını sanmam.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #99 : 23 Nisan 2020, 18:34:07 »
İnanılmaz salgın bu.Bence bu elemeler önce oynanıp sezon tamamlanmalı işler düzelince.Ama bu psikoloji altında nasıl oynanacaktı oda var.

İptal edilmiş işte, eleme, çeyrek final, sonradan tamamlama falan yok.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2020, 18:34:29 Gönderen: furkan »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #100 : 23 Nisan 2020, 19:14:02 »
Iyi olmuş. Tüm organizasyonlar yerel.ligler dahil iptal edilmeli. Bu sezon dünyada spor faaliyetleri komple iptal edilmeli. Hiç bir organizasyon kaldığı yerden devam edemez. Dunya değişti.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #101 : 23 Nisan 2020, 22:23:23 »
Conegliano Bergamo takımı orası ve Kuzey İtalya cenaze evine döndü.Kızlar kadınlar daha duygusaldır.Yine diğer bölgeleri başkent ve çoğu kıyı bölgelerini kurtardılar yavaştan bazı şeyler açılsada ağır travma bizde öyle tüm dünya.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #102 : 23 Nisan 2020, 22:53:51 »
Conegliano Bergamo takımı orası ve Kuzey İtalya cenaze evine döndü.Kızlar kadınlar daha duygusaldır.Yine diğer bölgeleri başkent ve çoğu kıyı bölgelerini kurtardılar yavaştan bazı şeyler açılsada ağır travma bizde öyle tüm dünya.

Yanlış, Conegliano Veneto bölgesi takımı, Bergamo ile arası 300 km.