Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Kadın Voleybol Lig Maçları (2019-20 Sezonu)  (Okunma sayısı 15111 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: FENERBAHÇE / Kadın Voleybol Lig Maçları (2019-20 Sezonu)
« Yanıtla #30 : 02 Kasım 2019, 22:05:03 »
Boskovic son set ne vursa sayı oldu. Alabilirdik maçı ama boskovici durduramadık.
Seneye zu'yu vakıftan önce biz alabilsek keşke.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #31 : 02 Kasım 2019, 23:21:41 »
Boskovic son set ne vursa sayı oldu. Alabilirdik maçı ama boskovici durduramadık.
Seneye zu'yu vakıftan önce biz alabilsek keşke.

Zhu'nun durumu ne? Bu sene dönmeyecek mi Avrupa'ya?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #32 : 02 Kasım 2019, 23:36:09 »
1 sene ara verdi, seneye dönecek

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #33 : 03 Kasım 2019, 05:15:00 »

Çin Olimpiyat Komitesi yurtdışındaki tüm olimpik sporcuları geri çağırdı ve 2020 olimpiyatlarına kadar Çin'de çalışmalarını istedi. Zhu mecburen 1 seneliğine Çin'e döndü ve olimpiyat sonrası yeniden sözleşme imzâlayacak. Vakıf yöneticileri Zhu'nun kendileriyle sözleşme imzâlayacağına emin. Zâten maaş konusunda Vakıf ile değil biz, dünyâda kapışabilecek bir takım yok. Belki Eczâcı ama onların da o mevkisi yıldızlarla dolu. Kısacası yaş yâni bize gelmesi, boşuna yeşillenmemize gerek yok :)
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2019, 05:17:18 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #34 : 03 Kasım 2019, 17:33:23 »
sezon başından bu yana tek orta ile oynuyoruz Bahar çok çok kötü formsuz hiç blok tutamıyor sayı alabilirsede takım rahat oynarken kritik anlarda hiç yok piyasada
 Belizde acemi geliyor zamana ihtiyacı var. DİCLE yi çok aradık maalesef
üst düzey bir orta oyuncu birde Vargas moralmen oyundan düştügünde yerini doldurabilecek bir köşe oyuncusu lazım bize yada Cerene güvenecek koç.
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #35 : 08 Kasım 2019, 15:22:09 »
Çin Olimpiyat Komitesi yurtdışındaki tüm olimpik sporcuları geri çağırdı ve 2020 olimpiyatlarına kadar Çin'de çalışmalarını istedi. Zhu mecburen 1 seneliğine Çin'e döndü ve olimpiyat sonrası yeniden sözleşme imzâlayacak. Vakıf yöneticileri Zhu'nun kendileriyle sözleşme imzâlayacağına emin. Zâten maaş konusunda Vakıf ile değil biz, dünyâda kapışabilecek bir takım yok. Belki Eczâcı ama onların da o mevkisi yıldızlarla dolu. Kısacası yaş yâni bize gelmesi, boşuna yeşillenmemize gerek yok :)

Evet Zhu ve bütün ülke dışındaki oyuncularına 1 senelik olimpiyat yasağı getirmişler.Çin Olimpiyatları özellikle bu sene çok önemsiyor.Aslında Tüm ülkelerin oyuncuları dışarda oynamaya devam ediyor.Yanılmıyorsam çok sık rastlanır bir durum değil.
Vakıfbank Menejeri açıklama yaptı.1 Sene sonra Zhu bize tekrar dönecek.Zaten Başka takımdada oynamaz.
Çok iddialı bir açıklama . Artı Vakıfbank Kim ya?Parayla kurulan seyircileri bile menfaat karşılığında gelen bir kuruluş.
Ne bir Fenerbahçe spor Kulubü,ne BJK,ne GS Görende Zhu Vakıfbank'ın rengine aşık diyecekler.Bu işler tamamıyla profesyonel mantıkla gidiyor.Bir Takımın değişmez elemanı Taraftardır.Yerli oyuncular bile birbirine Transfer oluyor.
Ben Şahsen Fenerbahçe'de ter döken oyuncunun Yabancıda olsa Rakip takımda görmek istemem.
Alex Fenerbahçe'den ayrıldığı kesinleşince Saman altından çok teklif yapıldı.Özellikle GS,BJK .Ama Yabancıların hepsi ''ben bir profesyonelim'' mantığı tuturmuş parayı veren düdüğü çalıyor
Nobre,KİM,Naz ilk aklıma gelenler
Kısacası Zhu'yu çok istiyen parayı verecek.Yani senin dediğin gibi Vakıfbank'tan başka verse verse Eczacı verir ki onunda kadro dolu
Fenerbahçe'de olsa kimse tutamaz .Ben birde Boskovic hangi takımdaysa o takım 1 set avantajla başlar diyorum.Yaşı genç.Voleybol okadar ilginç ki bir Futbol veya Basketbol değil.Tut şu kızı adım atmasın diyemezsın.Bloklada baş edemezsin.
Bizde lüzümsüz yerliler var ama hala hem kadroda tutuyoruz hem oynatmıyoruz.Ozaman yolla çok başarılı yerli oyuncular var.Baskette bu kadar yerli oyuncu bulamazsın.
Hocaya gelince Sırbistan Milli Takımında Boskovic var Fenerbahçe'de Boskovic yok.Ayrıca Sırbistan'da çok az hatayla oynayan Mihajlović vardı Fenerbahçe'de aynı forma ulaşamadı.
Esas meselemiz Vargas. Çok beğendiğim bir oyuncu ama çok dik kafalı.Küba Federasyonuylada yıldızı barışmadı.Ben olsam Vargas'a özel yaşam koçu menejer yada antrenör ayarlardım.Diyelim Hoca Obradovic olsa Vargas'ın arka arkaya yaptığı hatalardan sonra çeker uyarır.Ama hocanın bir kez bile uyardığını veya dinlendirdiğini görmedim,Yalı hala genc bu yeteneği geliştirmek gerekir.4 servis arka arkaya tutturduğunu pek görmedim.Morali bozuksa yada gerideysek ondan verim almak çok zor.
Servis deyince aklıma geldi benmi yanlış görüyorum yada yanlış düşünüyorum bilmem ama gelmişiz gerilerden ya fark kapanmış yada fark 1re inmiş Hoca demezmi servisi değiştirin ,Smaç servisle rizikoya girmeyelim,servis hatası yapmıyalım diye.Tüm oyuncular bu hataya düşüyor çünkü.

Diclenur Babat'ın sakatlığı hala sürüyor

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #36 : 10 Kasım 2019, 22:21:24 »
Yedinci hafta maçında Beylikdüzü'nü 3-0 yendik.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #37 : 13 Kasım 2019, 18:06:34 »
13.11 Çarşamba günü aydın büyükşehir belediyesi maçı saat 19:00 da TRT Spor 2 de canlı yayınlanacak.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #38 : 14 Kasım 2019, 08:43:28 »
3-0  yendik Aydın'ı. Zaman zaman başabaş geçen setlerde tecrübemizle kazandık. Yalnız Vargas'ın performansı tedirgin etti beni. Tamam güzel ve etkili sevisleri, smaçları var ama hücumda çok bloğa takılıyor. Bodoslama vurmak yerine biraz daha bilinçli hücum ederse çok faydalı olur ama sadece atletizm ve gücüne güvenirse yazık eder kendine.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #39 : 14 Kasım 2019, 10:41:54 »
3-0  yendik Aydın'ı. Zaman zaman başabaş geçen setlerde tecrübemizle kazandık. Yalnız Vargas'ın performansı tedirgin etti beni. Tamam güzel ve etkili sevisleri, smaçları var ama hücumda çok bloğa takılıyor. Bodoslama vurmak yerine biraz daha bilinçli hücum ederse çok faydalı olur ama sadece atletizm ve gücüne güvenirse yazık eder kendine.

Katılıyorum size. Erkek voleybolda Halkbankta bir Güney Amerikalı vardı (adını hatırlayamadım) Tarzı bana onu andırıyor.
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2019, 10:51:19 Gönderen: Murat »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #40 : 14 Aralık 2019, 20:16:47 »
3-0 yendiğimiz vakıf, Eczacıbaşıyi 3-0 yendi. Üstelik en önemli iki.oyuncusunu kaybetti bu sene.
Şu eczacıya şansımız neden tutmuyor bir türlü anlamıyorum.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #41 : 16 Ocak 2020, 16:18:13 »
Ligin 2.yarısına THY maçı ile başlıyoruz.
17.01.2020
Burhan Felek Voleybol Salonu

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #42 : 17 Ocak 2020, 23:21:47 »
Thy'yi 3-0 yendik.jordan da ilk defa oynadı. Daha derli toplu gözüktük.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #43 : 26 Ocak 2020, 14:28:22 »
En az 32 maçtır yeniyoruz Beşiktaş'ı. Daha öncesine ulaşamadım.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #44 : 31 Ocak 2020, 17:36:14 »
İlk iki sette sadece 7'şer sayı verdiğimiz maçta Yeşilyurt'u 3-0 yendik.