Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 333090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #600 : 31 Ağustos 2014, 20:46:14 »
Twitter'da voleyboldefteri denilen eleman Montano Fenerbahce'nin elinde patlamaya yakin bir saatli bomba gibi demis.  Nedenini bilen var mi? 
Sebebi tahminen şu Montano aslında hasta falan değildi arıza biri olduğu için sorun çıkardı o yüzden hastalık bahanesi uyduruldu falan deniliyor. Parasal konulardan mütevellit diye düşünüyorum. Voleyboldefteri denen kişi Polen i neredeyse yeryüzünün en iyi çaprazı Kim için ise iyi oyuncu ama en iyi değil diyerek yorum yapıyor. Çok objektif olduğunu düşünmüyorum şahsen.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #601 : 31 Ağustos 2014, 21:16:45 »
Sebebi tahminen şu Montano aslında hasta falan değildi arıza biri olduğu için sorun çıkardı o yüzden hastalık bahanesi uyduruldu falan deniliyor. Parasal konulardan mütevellit diye düşünüyorum. Voleyboldefteri denen kişi Polen i neredeyse yeryüzünün en iyi çaprazı Kim için ise iyi oyuncu ama en iyi değil diyerek yorum yapıyor. Çok objektif olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Valla insallah aramizdan biri degildir ama ben yasi kucuk kizlardan pof poflanip, kendini oldugundan 10 kat buyuk goren; aslinda dunya voleybolundan anlamayan biri oldugunu dusunuyorum. 

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #602 : 31 Ağustos 2014, 22:19:05 »
Bosettinin sozlesmesi revize edilmis, Kasimda takima katilacakmis. Cok iyi haber bu.. Yalniz, revize etmek ne anlama geliyor? Turkce kitligi cekmis durumdayim suan.. Onceden tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #603 : 01 Eylül 2014, 00:20:37 »
Bosettinin sozlesmesi revize edilmis, Kasimda takima katilacakmis. Cok iyi haber bu.. Yalniz, revize etmek ne anlama geliyor? Turkce kitligi cekmis durumdayim suan.. Onceden tesekkurler

Yeni şartlarla sözleşme yenilenmesi demek isteniyor herhalde.
Muhtemelen anlaşılan ücrette belli bir azalış söz konusu.
...

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #604 : 01 Eylül 2014, 01:33:13 »
Yeni bir gelişme sonrası mevcut durumu gözden geçirme ya da direkt yenileme diyebiliriz. Ücretinde bir değişikliğe gidilmiş.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #605 : 01 Eylül 2014, 14:02:39 »
Valla insallah aramizdan biri degildir ama ben yasi kucuk kizlardan pof poflanip, kendini oldugundan 10 kat buyuk goren; aslinda dunya voleybolundan anlamayan biri oldugunu dusunuyorum. 
Aynen.Dikkate alınacak biri değil.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #606 : 05 Eylül 2014, 14:08:38 »

L. Bosetti nin Kasım sonu, Aralık başında takımla antremanlara başlaması bekleniyormuş.

FENERBAHÇE

• Üye
« Yanıtla #607 : 05 Eylül 2014, 14:32:38 »

L. Bosetti nin Kasım sonu, Aralık başında takımla antremanlara başlaması bekleniyormuş.

Muazzam haber

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #608 : 05 Eylül 2014, 14:43:59 »

Tam iyileşmeden dönmesin bence onun için beklemeye değer :)

• Üye
« Yanıtla #609 : 19 Eylül 2014, 12:07:51 »
Super kupanin tam tarihi belli olmus. 21 ekim saat 19:30, yer ankara baskent voleybol salonu, yayin TRT Spor. Kaynak: http://www.voleybolextra.com/36900/spor-toto-sampiyonlar-kupasinda-tarih-ve-yerler-belli-oldu/

• Üye
« Yanıtla #610 : 03 Ekim 2014, 11:47:54 »
Guney Kore Cin i 3-0 yenerek Asya sampiyonasinin galibi oldu. Tahminim Kim 1-2 haftadan sonra takima katilir

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #611 : 03 Ekim 2014, 16:57:39 »
Hakan Dincay'dan en buyuk beklentim toplantılarda isyan bayragını acıp su ucube yabancı yasagını esnetmesi ya da kaldırmasıydı.Ama yıllardır bir hareket goremedik.
Bosetti bizim icin cok kritik bir oyuncuydu.İnsallah cok formda doner.Zaten giderek dusuyoruz 1.79 Garay'dan 1.75 Bosetti'ye boy olrak dustuk.O sıcramasında insallah sıkıntı olmaz.Pasor ve ortada sıkıntı yasamazsak ligi de CL de supururuz.Elif benim begendigim bir pasor degil boy Naz ile aynı 1.86 ama cok agır ve cok cabuk yoruluyor.Ayrıca cok kritik yerlerde pas hataları yapıyor.TK da İzmir'de bence Garay'a attıgı 2 kotu pasla kupanın gitmesinde rol oynadı.Lo Bianco efsane,Ezgi umut vaad ediyor ama ikisi de cok kısa insallah sıkıntı yasamayız.Bauer bir kule yakaladı mı affetmiyor ama koselere yetismekte zaman zaman sorun yasıyor.Burada yerli oyuncularımızdan alacagımız katkı da cok onemli olacak.
Gokcen Reyiz gecen senenin Merve ile yıldızlarından biriydi.Cok iyi blok tuttu.Diclenur sezonun parlayan oyuncularından biriydi.Eda da insallah iyi doner.

Carprazda ise Gui'nin "zıplamanıza gerek yok,onunde durun yeter" dedigi Aneta'dan sonra ucan Kolombiyalı Montanyo geldi.Eger kafadan sakatlık yasamazsa cok buyuk katkı alacagız.Olmadıgı zamanlarda da Polen olacak.Sadece tek yerli smacor Meliha ile sezona girerek ise cook buyuk risk alıyoruz.Bence en az 1 yerli smacor daha olmalıydı.Sakatlıksız kupalarla dolu bir sene olsun.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #612 : 03 Ekim 2014, 17:15:48 »

Kim harici formda olan oyuncumuz yok gibi, Milli maçların ardından hemen lig başlayacak, takımın birbirine alışması lig maçları ile olacak. Umarım bu süre uzun olmaz.

Merve, Polen, Meliha, Hildebrant milli takımda forma giyemiyorlar nerede ise. Lo Bianco anca ikili değişiklik ile oynuyor. L.Bosetti sakat, nasıl döneceği meçhul. Milli takımlar bizim oyuncularımız açısından verimli geçmiyor.
FENERBAHÇE

• Üye
« Yanıtla #613 : 03 Ekim 2014, 17:47:09 »
20 gun sonra super kupa maci var umarim aliriz oyuncilarin suanki form durumuyla zor tabii. Elif-Montano-Hildebrand-Kim-Eda-Dicle Merve ile cikariz maca tahminim

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #614 : 03 Ekim 2014, 19:04:24 »
Kagit uzerinde dunyanin en iyi takimiyiz.  Ama Anka ve HMetin'in belirttigi uzere, realitedeki durum cok daha farkli.  Buyuk sanssizliklar yasadik.  Buna bir de Montano'nun yasadigi kisisel problemleri katarsak, ligin ilk yarisi bizim icin cok ama cok kritik olacak.  Insallah alnimizin aki ile cikariz.

Hmetin'in (mumkunse isim ve yasi ogrenebilirsem, daha isabetli bicimde hitap edebilirim: obur turlu kusura bakmayin) soylediklerinde katilmadigim bir husus var: boyun Bosetti, hususunda cok da muhim oldugunu dusunmuyorum.  Boy onemli ama her sey degil.  Bugun uzun diyebilecegimiz Seda, is sicramaya gelince, ne kadar aciz oldugunu biliyoruz.  Obur taraftan, Bosetti, kisa boyuna ragmen muthis sicrayan bir oyuncu.  Benim transfer doneminde ilk tercihim degildi ama geldikten sonra hep destek tam destek moduna girdim :)