Gönderen Konu: Meksa Yatırım Afyon-Fenerbahçe Beko | BSL 21. Hafta (Tekrar Edilecek)  (Okunma sayısı 7757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Meksa Yatırım Afyon:62 Fenerbahçe Beko:64 | BSL 21. Hafta
« Yanıtla #30 : 01 Mart 2020, 20:50:54 »
eline sağlık.

Bu alçak insanlarla daha uğraşacağım ben. Bildiğimiz şeyler var, bunların üzerine gideceğiz. Fenerbahçe düşmanlıkları gözlerini kör etmiş bunların. Para yiyemedikleri her kulübe saldırıyorlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #32 : 01 Mart 2020, 21:08:23 »
adında necip ne varsa ayar oluyorum.
gazanız kutlu olsun.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #33 : 01 Mart 2020, 21:16:50 »
Bu alçak insanlarla daha uğraşacağım ben. Bildiğimiz şeyler var, bunların üzerine gideceğiz. Fenerbahçe düşmanlıkları gözlerini kör etmiş bunların. Para yiyemedikleri her kulübe saldırıyorlar.

iki ucu boklu değnek; bunları muhatab alıp gündem. olursa kendilerini nimetten sayacaklar.

tepki vermesen işi aziya alacaklar, kolay gelsin kardeşim.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #34 : 01 Mart 2020, 21:21:14 »
iki ucu boklu değnek; bunları muhatab alıp gündem. olursa kendilerini nimetten sayacaklar.

tepki vermesen işi aziya alacaklar, kolay gelsin kardeşim.

Aynen öyle abi, ciddiye almaya bence de değmez ama cevap vermeyince birileri, iyice sapıtıyorlar. Ben doğrudan adres de veriyorum. Geçen sene kadın basketbolunda Çukurova başkanı ve bu sitenin ilişkisi araştırılsın, sadece bundan bile canı yanar bu alçakların. Yemedikleri şey kalmadı, yazık.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #35 : 01 Mart 2020, 21:44:03 »
Koç: “Bir kez daha çok kötü bir maç çıkardık. Yeterince konsantre değildik ve karşılaşma için hazırladığımız hiçbir şeyi uygulayamadık. İyi olan tek şey oyuncularımın son ana kadar savaşmalarıydı ve bu sayede de maçı kazandık." şeklinde demeç vermiş maç sonu.

Özellikle 3. çeyrek skoru 19-12 aleyhimize ve az daha maçı kaybettiriyordu bize. Bu 3. çeyrek sendromundan kurtulamayacak mıyız biz bu sezon? Devreden sonra bir rahatlık mı geliyor ne oluyor ben anlamıyorum, genelde 2. yarılara kötü başlıyoruz. Obranın devre arası taktikleri ve fırçaları önceki sezonlarda genelde iyi etki yapardı ancak bu sezon takıma ne olduysa kaçıncı kez 3. çeyrekte maçın geneline göre daha kötüyüz.

https://www.fenerbahce.org/haberler/basketbol-erkek/2020/3/basantrenorumuz-zeljko-obradovic-afyon-belediyespor-galibiyetini-degerlendirdi
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #36 : 02 Mart 2020, 00:54:48 »
Koç: “Bir kez daha çok kötü bir maç çıkardık. Yeterince konsantre değildik ve karşılaşma için hazırladığımız hiçbir şeyi uygulayamadık. İyi olan tek şey oyuncularımın son ana kadar savaşmalarıydı ve bu sayede de maçı kazandık." şeklinde demeç vermiş maç sonu.

Özellikle 3. çeyrek skoru 19-12 aleyhimize ve az daha maçı kaybettiriyordu bize. Bu 3. çeyrek sendromundan kurtulamayacak mıyız biz bu sezon? Devreden sonra bir rahatlık mı geliyor ne oluyor ben anlamıyorum, genelde 2. yarılara kötü başlıyoruz. Obranın devre arası taktikleri ve fırçaları önceki sezonlarda genelde iyi etki yapardı ancak bu sezon takıma ne olduysa kaçıncı kez 3. çeyrekte maçın geneline göre daha kötüyüz.

https://www.fenerbahce.org/haberler/basketbol-erkek/2020/3/basantrenorumuz-zeljko-obradovic-afyon-belediyespor-galibiyetini-degerlendirdi

Bu sorunu sadece 3. çeyreklerde yaşamıyoruz. Aldığımız molalardan da kötü oyunla dönüyoruz çoğu zaman ki obranın molaları meşhurdur.
 Mola alıp tekrar 5-0 7-0 seri yiyip tekrar mola aldığımız çok oldu bu yıl. Bunlar kötü kimya ve dolayısıyla oluşan oyun içi istikrar sorunları. Çözmek kolay değil.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #37 : 02 Mart 2020, 09:14:47 »
Mola alıyoruz oyun başlıyor derken hop daha topu çıkartırken kaybediyoruz. Potamızın altından top çıkaramamak konusunda marka olduk bu sezon. Nasıl çözülemez bu sorun hayret ediyorum. Bir de Afyon'un son hücumunda basket kararı çıkması gerekmez miydi Thomas fileye temas ediyor.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #38 : 02 Mart 2020, 11:14:09 »
Normalde yapmam bu paylaşımları da buyrun;
http://basketball.com.tr/algi-operasyonlariniz-ve-tetikciliginiz-batsin/

Eline sağlık.
Babamın ara sıra kullandığı bir söz/deyim vardı, aklıma geldi. "Zor, oyunu bozar". Bunların oyunu da elbet bozulur. Ama sistem onları hiç "zor" lukla yüzleştirmiyor maalesef...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #39 : 02 Mart 2020, 19:15:22 »
Eline sağlık.
Babamın ara sıra kullandığı bir söz/deyim vardı, aklıma geldi. "Zor, oyunu bozar". Bunların oyunu da elbet bozulur. Ama sistem onları hiç "zor" lukla yüzleştirmiyor maalesef...

Dün biraz saldırmaya kalktıklar bana ama gerek Cem abi olsun gerekse diğer arkadaşlar, sağolsunlar sahip çıktılar ve deyim yerindeyse geri püskürttüler. Bunların anlamadığı, anlayamayacağı şey ise Fenerbahçe taraftarının yeri geldiğinde nasıl örgütlenebildiği ve bu oyunları bozabileceği gerçeğidir. Bana saldırmaya kalkan editör tayfasına bakıyorsun, geçmiş tivitlerine bakıyorsun, hepsinin tuttuğu takım ortak. Tesadüf mü, değil elbette.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 19:15:50 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #40 : 03 Mart 2020, 08:32:53 »
Dün biraz saldırmaya kalktıklar bana ama gerek Cem abi olsun gerekse diğer arkadaşlar, sağolsunlar sahip çıktılar ve deyim yerindeyse geri püskürttüler. Bunların anlamadığı, anlayamayacağı şey ise Fenerbahçe taraftarının yeri geldiğinde nasıl örgütlenebildiği ve bu oyunları bozabileceği gerçeğidir. Bana saldırmaya kalkan editör tayfasına bakıyorsun, geçmiş tivitlerine bakıyorsun, hepsinin tuttuğu takım ortak. Tesadüf mü, değil elbette.
Kanka, yönetim kanadından ses var mı hiç?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #41 : 03 Mart 2020, 09:45:17 »

ya bu ismini yazmak istemedigim sayfa da yazan hakem bozuntularini da hatirliyoruz.... en azindan artik ustlerinde formalari var, inkar etmiyorlar ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #42 : 05 Mart 2020, 00:36:12 »
Afyon maçı kural hatası nedeniyle tekrar ediliyormuş.3'üncü periyot top yanlış takıma bize verilmiş.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #43 : 05 Mart 2020, 07:35:00 »
Afyon maçı kural hatası nedeniyle tekrar ediliyormuş.3'üncü periyot top yanlış takıma bize verilmiş.

maçı direk afyona versinler gitmeye bile gerek yok maç oynamak için güzel kapak olur.

Çevrimiçi furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #44 : 05 Mart 2020, 11:08:24 »

Resmi bir açıklama yok, hatta böyle bir karar alınacağına da pek ihtimal vermiyorum.