Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 364828 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Vesely oynuyor mu bilgisi olan varmı ?

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
galatasaray maçını izledim, karamsarlığa kapıldım, daçka maçını izledim, umutlandım, orman maçını izledim, kafam karıştı, sonra anladım ki euroligte izlemeden karar vermek zor. tabii zor maçları da görmek lazım. ama özledik be.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Vesely oynuyor mu bilgisi olan varmı ?
Takımın paylaştığı idman videosunda 100 metre koşuyormuşçasına koşuyordu valla.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Takımın paylaştığı idman videosunda 100 metre koşuyormuşçasına koşuyordu valla.

bu guzel haber bende haberlere bakiyordum ara ara durumunu ogrenmek icin.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
galatasaray maçını izledim, karamsarlığa kapıldım, daçka maçını izledim, umutlandım, orman maçını izledim, kafam karıştı, sonra anladım ki euroligte izlemeden karar vermek zor. tabii zor maçları da görmek lazım. ama özledik be.
Aslında Ksk maçından beri değerlendirmek daha doğru olacak. O maçı kaybettik ama ondan sonra oynadığımız her maç üstüne koyarak geldik. Gs maçının ilk periyodu da bence iyiydik. Bakalım, EL de bu ivmelenme devam edecek mi...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

CanCan

• Ziyaretçi
1 ve 2 numaraları ikinci sınıf amerikalılara bırakmış Kızılyıldız maça iyi girersek helva gibi dağılır. Umarım sezona bu maçla güzel bir başlangıç yaparız.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
burda mıyız değil miyiz göstereceğimiz bir maç olacak. mesaj maçı.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
burda mıyız değil miyiz göstereceğimiz bir maç olacak. mesaj maçı.

anlam yüklemek için çok erken, Kasım ayı gibi olur sanırım ne seviyede olduğumuz.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2020, 08:41:43 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Yüreğim pıt pıt ediyor. Bu takımı cok sevdim simdiden sahiplendim. Çok sey vadediyor bu takim. Pazilin tüm parcalari tamamlanmis oyun kurucusundan sutorune her sey olmasi gerektigi gibi. Galibiyetle başlayalım özgüven açısından çok önemli. Yeni meydan okumaya haziriz bu sene favorilerden degiliz uzerimizde bir baski unsuru da yok. Başarılar Fenerbahce'm.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
anlam yüklemek için çok erken, Kasım ayı gibi olur sanırım ne seviyede olduğumuz.

aynen takim oturana, oyuncular ritmini kazanana kadar tum euroleague maclarinda surpriz sonuclar olacaktir... ama Kasim Aralik gibi takimlarin oyunlari oturacaktir. O zaman daha net soyleyebiliriz hedefimizin ne olacagini...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
 Bende takımla ilgili özellikle euroleague hakkındaki fikrimi söyleyeyim : Bizim takım enerjik, diri göründü bana. Gününde olduğu zaman çok sayı atabilir, iyi savunma tutturabilir. Ve tek maç üzerinden bakıldığında ( çok iyi gününde olursa ) avrupada her takımı yenebilir. Ancak elit takımlara karşı bir playoff serisinde ve eurolague gibi yılın genelinde belirli bir istikrar gerektiren organizasyonda ciddi bir başarı beklemiyorum. Yıllardır aynı şeyleri istikrarlı bir şekilde yaptığını gördüğümüz adamları izlemeye alıştığım için yeni kadrodakilerin iyi şeyleri sürekli yapabilecekleri konusunda bir türlü ikna olamıyorum. Eddie öyle üçlük atabilir mi? Melih pekala 0/ 11 üçlük yapabilir mi? Vesely serbest atış sorunu yaşar mı ya da sakatlanıp sezonu kapatır mı? vs vs kafamda deli sorular
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Sakatlıksız ve beklentileri aştığımız bir sezon olmasını dilerim. Bu maçta güzel bir başlangıç yapalım yeter.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
Bu sene son sekiz yapmamiz taraftarlarin ve yonetimlerin subeye ilgilerinin azalmamasi icin onemli.

Bu mac takimin seviyesini ve hedefini biraz da olsa gosterir

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Yarın akşam dikkat edeceğim husus; Vesely kiminle daha iyi olur?

Vesely (C) & Barthel (PF) / Hamilton (C) & Vesely (PF)
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2020, 11:49:43 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

mirinkirin

• Ziyaretçi
Yarın akşam dikkat edeceğim husus; Vesely kiminle daha iyi olur?

Vesely (C) & Barthel (PF) / Hamilton (C) & Vesely (PF)

bence ilk bi kaç maç özelinde vesely / berkay (benchte) daha iyi olur. ormanspor maçından beri haberleri takip ediyorum, bilek burkulmasının önemsiz olduğunun, k.yıldız maçında oynayabileceğinin bilgisini görmedim. kaçırdığım varsa bilemem. en azından benchte olsun bizim olsun.

bir başka husus, ilk 2 hazırlık maçında hücumda karşı sahaya yerleşirken seti başlatan ilk pas vesely'e veriliyordu. ormanspor maçında gördüm ki o ikinci pas distribütörlüğü ulanovas'a verilmiş. (evet vesely'nin faul problemi vardı ama oyunda olduğu zamanlar da dahil) hal böyleyken gözümün nuru için olmazsa olmaz olduğu vaziyet nedir? ribaundu net alıp potaya bırakabileceği hallerde dahi tokatlaması mı, orta mesafe şutu mu, kısa nın karşısında eskisi gibi duramaması mı, pota altını kapatamaması mı? işte bu yüzden büyük çoğunluk PF isterken hamilton sonrasında dahi net bi 5 daha istedim ama olmadı. senin sorun üzerinden cevap vermem gerekirse faul problemine girmeyen bi hamilton (C) ve tam sağlıklı bir vesely (PF). barthel zaman zaman PF den zaman zaman size ı yükseltilmiş SF den de görev alabilir