Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 137622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe Beko-Empera Halı Gaziantep | BSL 19. Hafta
« Yanıtla #765 : 29 Ocak 2021, 13:29:52 »
 :)
Perez-Kenan
Melih-Dixon
Edi-Tarık
Barthel-Ula
Quinn-Ahmet
En uygun kadro bu olurdu.
Ama bizim Koç çok dengesiz,gidip Efes’e karşı De Colo ve Vesely’i dinlendirip;Fethiye maçında oynatacak kadar değişik bir karakter.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 13:31:24 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #766 : 29 Ocak 2021, 14:01:01 »
ulanovas bile oynamasın.berkay oynasın gerek yok

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #767 : 29 Ocak 2021, 18:58:32 »
Vesely nando Pierre ve guduriç oynamasında kim oynarsa oynasın
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #768 : 29 Ocak 2021, 20:20:36 »
Bu maçta özellikle Cem Ulusoy'u yakından takip etmekte fayda var. Değerli yöneticimiz Sinan'ın da beğendiği bir oyuncu olduğunu biliyorum. Ben zaten geçen sezondan beri Cem'in farklı bir tarzı olduğunu hep vurguluyorum. Şut takibi ve sonrasındaki ribaunt sezgisi birçok kısada olmayan en önemli özellikleri arasında. Hiç beklenmedik bir anda, hiç beklediğiniz bir yerden ribauntu alıp takımına ikinci şansı veriyor.

New York Times yazarı olsam Cem'in oyununu ''fantastik'' olarak tanımlardım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #769 : 29 Ocak 2021, 20:46:07 »
Benimde dikkatimi çekti geçen Karşıyaka maçında bileği güzel.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #770 : 29 Ocak 2021, 20:46:54 »
Bu maçta özellikle Cem Ulusoy'u yakından takip etmekte fayda var. Değerli yöneticimiz Sinan'ın da beğendiği bir oyuncu olduğunu biliyorum. Ben zaten geçen sezondan beri Cem'in farklı bir tarzı olduğunu hep vurguluyorum. Şut takibi ve sonrasındaki ribaunt sezgisi birçok kısada olmayan en önemli özellikleri arasında. Hiç beklenmedik bir anda, hiç beklediğiniz bir yerden ribauntu alıp takımına ikinci şansı veriyor.

Klüp sizi Scout alarak alsaya.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #771 : 29 Ocak 2021, 20:47:55 »

Seneye Fenerbahçe Beko'muzda yerli oyuncu devrimi yapıcaz inşallah. Eldeki vasıfsızlardan kurtulup her pozisyona 1 yeni oyuncu projesi ile genç,başarıya aç, Fenerbahçe'de oynamaya hevesli ve formanın değerini bilecek, yetenekli Türk oyuncuları kulubumuze kazandırıcaz Sn Kemal Erdem'in derin bağlantılarını da kullanarak 😎
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #772 : 29 Ocak 2021, 23:03:07 »
Seneye Fenerbahçe Beko'muzda yerli oyuncu devrimi yapıcaz inşallah. Eldeki vasıfsızlardan kurtulup her pozisyona 1 yeni oyuncu projesi ile genç,başarıya aç, Fenerbahçe'de oynamaya hevesli ve formanın değerini bilecek, yetenekli Türk oyuncuları kulubumuze kazandırıcaz Sn Kemal Erdem'in derin bağlantılarını da kullanarak 😎

Özellikle şu yabancı sınırı nedeniyle BSL açısından yerli takviyesi inanılmaz şart. Efes, Larkin'i de yerli oynatıyor totelde 6 yabancı oluyor. Sertaç ve tuhaf ama gerçek Doğuş'tan da iyi katkı alıyorlar. Göbek reis Buğrahan da ara ara katkı veriyor sonuçta. Bizim de bir şekilde 3-4 yerli takviyesi yapmamız şart. Euroleague'de gümbür gümbür gidip BSL'de arada saçma sapan oynamamızın temel nedeni de maalesef yabancı sınırı.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #773 : 29 Ocak 2021, 23:14:45 »
Alperen Şengün
Furkan Haltalı
İsmet Akpınar
Şeyhmus Hazer
Ercan Osmani
Berkan Durmaz
Egemen Güven

İlk aklıma gelenler

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #774 : 29 Ocak 2021, 23:18:01 »
Özellikle şu yabancı sınırı nedeniyle BSL açısından yerli takviyesi inanılmaz şart. Efes, Larkin'i de yerli oynatıyor totelde 6 yabancı oluyor. Sertaç ve tuhaf ama gerçek Doğuş'tan da iyi katkı alıyorlar. Göbek reis Buğrahan da ara ara katkı veriyor sonuçta. Bizim de bir şekilde 3-4 yerli takviyesi yapmamız şart. Euroleague'de gümbür gümbür gidip BSL'de arada saçma sapan oynamamızın temel nedeni de maalesef yabancı sınırı.

Kesinlikle katılıyorum zamanında emir ve bobby bize nasıl büyük avantaj sağlıyosa şimdi o işin ekmeğiini efes hem de larkinle yiyiyo. Boşu boşuna yabancılara gereğinden fazla süreler vermek durumunda kalıyoRUz.

Bence gelecek yaz en az 2kısa 1uzun türk alınmalı diye düşünüyorum bobby-kenan-berkay yerine. Belki mişkoyu 1.sınıf özel üretim küba purosu+24yıllık bi iskoç viskisiyle kandırırsak wilbekin için de bize bi yol gösterir, en azından devşirme olayından faydalanmaya devam ederiz. :)
 Elim en çok mm10un ismini yazmak istiyo keşke gitse diye ama malum kendisinin 2022 ye kadar kontratı var.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #775 : 29 Ocak 2021, 23:19:03 »
Alperen Şengün
Furkan Haltalı
İsmet Akpınar
Şeyhmus Hazer
Ercan Osmani
Berkan Durmaz
Egemen Güven

İlk aklıma gelenler

Berkan, Fenerbahçe ve Vesely kompleksinden kurtulup, geldiğinde de Vesely abisinin elini öpüp biat edecekse buyursun. Ercan Osmani'den olmaz abi. Köpek kovaladı da elini kırdı mevzuları hikaye. Barlarda kavga dönüş elini kolunu kıran adamdan Fenerbahçe'ye hayır gelmez.

* Şu listede şiddetle karşı çıkacağım iki oyuncu Berkan ve Ercan olur. Forumun bu kısmı dışarı açık olduğu için Berkan'la ilgili bu kadar diyorum. Kapalı modda bir ara ne tuhaf bir adam olduğunu anlatırım..
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 23:23:59 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #776 : 29 Ocak 2021, 23:25:30 »
Kesinlikle katılıyorum zamanında emir ve bobby bize nasıl büyük avantaj sağlıyosa şimdi o işin ekmeğiini efes hem de larkinle yiyiyo. Boşu boşuna yabancılara gereğinden fazla süreler vermek durumunda kalıyoRUz.

Bence gelecek yaz en az 2kısa 1uzun türk alınmalı diye düşünüyorum bobby-kenan-berkay yerine. Belki mişkoyu 1.sınıf özel üretim küba purosu+24yıllık bi iskoç viskisiyle kandırırsak wilbekin için de bize bi yol gösterir, en azından devşirme olayından faydalanmaya devam ederiz. :)
 Elim en çok mm10un ismini yazmak istiyo keşke gitse diye ama malum kendisinin 2022 ye kadar kontratı var.

Wilbekin konusunda fikrimi biliyorsun :D Ben kendisini açıkçası isterim takıma ama adam bizim taraftara olabildiğince antipatik gelmek için elinden geleni yapıyor. Gerçi bunca yıldır tokat yediği ve rakip gördüğü bir takıma karşı bilinmesini de bir nebze normal karşılıyorum.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #777 : 29 Ocak 2021, 23:26:47 »
Alperen Şengün
Furkan Haltalı
İsmet Akpınar
Şeyhmus Hazer
Ercan Osmani
Berkan Durmaz
Egemen Güven

İlk aklıma gelenler

-Burakcan yıldızlı
-Berk demir
-Tofaşın gençleri mert ve batın var ama bence az daha tecrübelenmeleri daha iyi olur
-Cem ulusoy
-sinan sağlam
-kartal özmızrak: ispanyadan döner mi bilmiyorum ama daçkadayken de beğendiğim bi oyuncuydu.
-berk uğurlu: olabilir belki 3.guard olarak o da çok güzel bi gelişim gösterdi son 2sezonda
-doğuş özdemiroğlu : çok iyi bi sezon geçiriyo ama adam gercek bi Fenerbahçe ve özel olarak Vesely düşmanı. Dostumun düşmanı benimde düşmanımdır diyip onu kafadan eleyebiliriz :)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #778 : 29 Ocak 2021, 23:28:04 »
Wilbekin konusunda fikrimi biliyorsun :D Ben kendisini açıkçası isterim takıma ama adam bizim taraftara olabildiğince antipatik gelmek için elinden geleni yapıyor. Gerçi bunca yıldır tokat yediği ve rakip gördüğü bir takıma karşı bilinmesini de bir nebze normal karşılıyorum.

Wilbekin konusunda zaten ortak fikirlere sahibiz :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #779 : 29 Ocak 2021, 23:28:21 »
Berk Demir sağlam Fenerbahçelidir bu arada :D