Gönderen Konu: Namağlup Şampiyon Fenerbahçe!!! | Son 22 sezonda 15. kez  (Okunma sayısı 61130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Hepsi doğru bilgiler, sadece kadın voleybolda belli bir yerden sonra ötesine ulaşamadım.
Erkek basketbolda daha ötesinde de fark pek açılmıyor.O yüzden son 15 maçı aldım.
Eline sağlık. Sadece son 10 yil, son 15 yil gibi spesifik bir zaman dilimi olsa daha objektif olurdu. Simdi isimize geleni almış gibi oldun :)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Eline sağlık. Sadece son 10 yil, son 15 yil gibi spesifik bir zaman dilimi olsa daha objektif olurdu. Simdi isimize geleni almış gibi oldun :)
Her branşın serisini birbirinden bağımsız kendi lehimize en keskin yerinden aldım, seri dememin sebebi de bu zaten. Misal bütün branşları 2000'den itibaren alsam futbol ve kadın voleybol aynı kalır, erkek basket ve kadın basket bizim lehimize fark artar, erkek voleybolda durum ne olur bilmiyorum.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Maçın TV yayını var mıydı?
Tivibu Spor verdi maçı.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Her branşın serisini birbirinden bağımsız kendi lehimize en keskin yerinden aldım, seri dememin sebebi de bu zaten. Misal bütün branşları 2000'den itibaren alsam futbol ve kadın voleybol aynı kalır, erkek basket ve kadın basket bizim lehimize fark artar, erkek voleybolda durum ne olur bilmiyorum.

Kadın voleybol hiç bir şartta aynı kalmaz

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
Olcay, Sevgi ve Vaughn performanslarını görünce sezon için beklentim azaldı resmen.
Bu kadar kötü oyun ve top kayıpları rahatsız edici.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Kadın voleybol hiç bir şartta aynı kalmaz
O da mı bizim lehimize açılır?

Çevrimdışı furkan

• Üye
Hepsi doğru bilgiler, sadece kadın voleybolda belli bir yerden sonra ötesine ulaşamadım.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2020, 21:39:13 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Adana maçına 24-1 ile giriş yapıp rahat kazandık.
Sabally ve Tuğçe iyiymiş.
Stokes sakatlanmış.

Tuğçe'yi ilk 5 sezonunda çok eleştirdim ama 3 sezondur kız büyük katkı sağlıyor, hakkını vermek lazım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Stokes 30.saniyede sakatlandi. Sekerek cikti ama maci kenardan izledi. Onemli bisiyi yok izlenimi verdi bana. Umarim yoktur.  Zanda biraz formsuz başladı yada ligin basi diye idare ediyor. Form tutması cok onemli onun.

Çevrimdışı furkan

• Üye
Stokes 30.saniyede sakatlandi. Sekerek cikti ama maci kenardan izledi. Onemli bisiyi yok izlenimi verdi bana. Umarim yoktur.  Zanda biraz formsuz başladı yada ligin basi diye idare ediyor. Form tutması cok onemli onun.

Resmi site ciddi bir durum olmadığını yazmış, ödem varmış sadece.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Stokes bugün de yoktu. Thomas neden hala dönmedi bilmiyorum. Mcbride'in seri yeni bittiği için yoktu. Tuğçe de hastalaninca sadece 5 kisilik rotasyonla çıktığımız macta son çeyreğe 19 sayi onde girip 6 sayi ile kazandik aydın üniversitesine karsi. Son ceyrek mac neredeyse gidiyordu. Oyuncularin neredeyse yürüyecek hali kalmamıştı. Sadece skoru korumak için skoru eritmeye oynadik. Thomas bir an önce dönmeli bu kadar izin fazla. Haftaya iagupovanin takimi mersin ile oynayacağız. Mesaji vermek lazım.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
17.30 Çukurova ve Alina’yla karşılaşıyoruz.Tivibu Spor’da maç.

Çevrimdışı mustafa ekşi

• Üye
    • meksi66
79-55 kazandık.
Kayla McBride tribünde maçı izlemiş.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2020, 19:21:12 Gönderen: mustafa ekşi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Mersin iagupova spor gibi bir şey olmuş. Bir ara aldigini salladı. Biz 5 onlar iagupova. Iste bu kadar yetenekli olup da vizyonu bu kadar dar olunca oynagacagin yerler böyle takimlar olur. Zaten akilli birisi olsa şimdiye en az 2 avrupa şampiyonluğu olurdu. Oynayacağı takimlar da Rus takımları, fenerbahce, prag falan olurdu ama o vizyonsuzlugu seçti.

Çevrimdışı mustafa ekşi

• Üye
    • meksi66
OGM Ormanspor:64
Fenerbahçe Öznur Kablo:72
5/5