Gönderen Konu: Igor Kokoskov  (Okunma sayısı 44506 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Igor Kokoskov
« Yanıtla #60 : 13 Kasım 2020, 01:23:45 »
Bu kurulan takimda ne kadar onayi parmagi var bilmiyorum zira daha gelmeden kuruldu takim ama her ne olursa olsun bu akşamki skordan sonra tez elden kovardim ben olsam. Hatta tesise dahi sokmam. Direkt fesheder sözleşmesini gönderirdim amerikaya.
Abi bugünkü mağlubiyetten sonra buraya sen yazıyosun kokoskov kovulsun,bir başkası futbolda yenilince geçtiğimiz hafta futbol forumuna yazıyor erol bulut kovulsun.ne yapacağız peki biz bu bakış açısıyla? geçtiğimiz sezon da 30 yedik bu heriflerden.8 haftalık bi takımız ve kadromuz da ne çok geniş ne de çok kaliteli maalesef.senin başka bir önerin var mı?transfer diyenler var bu durumda kimi alacağız oyuncu piyasası da böyleyken.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #61 : 13 Kasım 2020, 01:28:34 »
37 farkla gerideyken taşşak geçrr gini mola almasın
Molada şov yapar gibi yardımcıları ile konuşmasın
Bana yeter Kemal
Neyin molası olum 37 fark olmuş ne konuşuyon ya yardımcılar ile

Abi, daha önce konuşmuştuk zaten. Bu tip şeylere eyallah da ben İlhan abinin (Ali Şen gibi) hocanın biletini anında kesmesine itiraz ettim. Kolay bir ortamda takımın başına geçmedi.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2020, 01:28:57 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #62 : 13 Kasım 2020, 01:34:21 »
Abi, daha önce konuşmuştuk zaten. Bu tip şeylere eyallah da ben İlhan abinin (Ali Şen gibi) hocanın biletini anında kesmesine itiraz ettim. Kolay bir ortamda takımın başına geçmedi.
Ya ilhan yaşlı olum
Takılma o sakinleşir 1 2 güne normal eleştiri yapar
42 sayı ağır çok ağır oldu ama yapacak bir şey yok önümüze bakacağız
Zor tur var
Ama böyle mola tavırların böyle skorlar varken taraftarın canını acırtığını söylerler umarım
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #63 : 13 Kasım 2020, 02:12:53 »
Abi bugünkü mağlubiyetten sonra buraya sen yazıyosun kokoskov kovulsun,bir başkası futbolda yenilince geçtiğimiz hafta futbol forumuna yazıyor erol bulut kovulsun.ne yapacağız peki biz bu bakış açısıyla? geçtiğimiz sezon da 30 yedik bu heriflerden.8 haftalık bi takımız ve kadromuz da ne çok geniş ne de çok kaliteli maalesef.senin başka bir önerin var mı?transfer diyenler var bu durumda kimi alacağız oyuncu piyasası da böyleyken.
Gectigimiz sezonla bu sezonu kiyaslayinca zaten tartışacak bisiy yok güzel kardeşim.  İsmini cismini bilmediğin sokak topçuları ile 6 yıllık bir hanedanligi kimse kıyaslayamaz. O takim her ne kadar kotu de olsa top 8de o 30 yedik dedigin barca bile karşısında istemezdi bizi. Sustum sustum ama bir yere kadar. O takimla ve oyuncularla bu takim ve oyunculari kıyaslamak bir basketbol cahilliğidir. 
Bazi şeyler mide ile alakalıdır. Benim midem kaldırmıyor. Isteseler 60 sayi fark atarlardı. Barca kimi yenmis böyle. Kimle bu kadar tasak gecmis. Hoca suçlu değil zaten. Bayernden tek devrede 20 sayi farktan mac verirken de hiç suçu yoktu. Cikar fethiyeyi onlar da en kotu böyle yenilirdi.  O zaman senin koçluğun antrenorlugun ne ise yarıyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #64 : 13 Kasım 2020, 02:16:34 »
Çok net hakısızlık ediyorsun İlhan abi. Şu tabloda en son suçlanacak kişi Kokoskov'dur. Hataları mutlaka var ama Obradovic'ten sonra, ki bütçede büyük ölçüde düşmüşken, bu adamdan tam olarak ne bekliyordun ki? Yönetimin şubeyi çok umursamadığı zaten malum. Hatta ellerini ovuşturuyorlardır, seneye daha da düşürmek için malzeme çıkıyor diye. Bu kadar kaotik bir ortamda koçun kellesini istemek acımasızlıktır.
Ben bisiy beklemediğimi 1500 kez söylemişimdir sene başı kemal ac bak ama 50 sayi fark yemek buna dahil değil kusura bakma.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #65 : 13 Kasım 2020, 03:15:48 »
Ben bisiy beklemediğimi 1500 kez söylemişimdir sene başı kemal ac bak ama 50 sayi fark yemek buna dahil değil kusura bakma.
Bu gerçekten kabul edilebilir bir şey değil. 20 yersin 25 yersin de 40 küsür fark nedir amk.(ki ben en çok bu takıma güzelleme yapanlardanım) insanda utanma olur ya şu ligde hiçbir takım yemez bu boku böyle

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #66 : 13 Kasım 2020, 03:33:03 »
Gectigimiz sezonla bu sezonu kiyaslayinca zaten tartışacak bisiy yok güzel kardeşim.  İsmini cismini bilmediğin sokak topçuları ile 6 yıllık bir hanedanligi kimse kıyaslayamaz. O takim her ne kadar kotu de olsa top 8de o 30 yedik dedigin barca bile karşısında istemezdi bizi. Sustum sustum ama bir yere kadar. O takimla ve oyuncularla bu takim ve oyunculari kıyaslamak bir basketbol cahilliğidir. 
Bazi şeyler mide ile alakalıdır. Benim midem kaldırmıyor. Isteseler 60 sayi fark atarlardı. Barca kimi yenmis böyle. Kimle bu kadar tasak gecmis. Hoca suçlu değil zaten. Bayernden tek devrede 20 sayi farktan mac verirken de hiç suçu yoktu. Cikar fethiyeyi onlar da en kotu böyle yenilirdi.  O zaman senin koçluğun antrenorlugun ne ise yarıyor.
abi zaten benim yaptığım da kıyas değil,bu herifler bize karşı o kadar bilenmiş durumdaki geçen yıl ki kadro bile her ne kadar kötü sezon geçirse de rencide edilmişti sahada.bu bi kıyas değil yani.koç konusu tabiki suçu var,tartışılacak çok noktası var bunların hepsini konuşuyoruz zaten ama euroleague’de ilk kez hocalık yapan ve takımı da obradovic sonrası büyük ekonomik sorun yaşayan küçülmeye giden fenerbahçe olan birisine karşı bu kadar acımasız olmamalıyız.ha bu tarz bir mağlubiyeti ocaktan sonra da almaya devam edersek ve play off’tan uzaklaşırsak bu dediğin konuşulur zaten.ama gerçekten daha çok erken ve bence takımın hala zamana ihtiyacı var.bana ulan manyak mısın 40 sayı yedikten sonra bu adamı savunuyosun diceksin diyosun ama bence şuan bundan başka çaremiz de yok.gelebilecek en kariyerli hoca geldi zira.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #67 : 13 Kasım 2020, 10:10:59 »
Onu kovalım, bunu kovalım... Bu kafayla, futbol ve basketbolda sezon sonuna kadar 10 tane koç/d. direktör getirip kovmak gerekir, efsanemiz Obradovic'in geçen sezonu dahil.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #68 : 14 Kasım 2020, 16:26:15 »
Takım 25 top kaybı yapıyor, rekor kırıyor, rezalet şut kullanıyor, bomboş şutları sokamıyor koç ne yapsın, yetenek havuzumuz işte bu. Khimki'ye karşı sırıtmadı ancak ciddi rakibe denk gelince adam gibi pg'mizin olmamasının ne olduğunu gördük rekor top kaybı, bence nando olsa da sonuç çok değişmezdi savunmada boğarlardı onu da :( Koça eli ayağı düzgün bir PG vermeden ciddi maçlarda iyi bir oyun beklemek de haksızlık gibi geliyor bir taraftan, Nando yerine Sloukas'ı tutmalıydık belki de :(

Beni en çok kızdıran, şu rezil oyunda kenarda Obra gibi oyuncuların çekindiği korktuğu bir duruşu olmaması, çıkarken kötü ruhsuz oynayanı hemen orada tokatlayıp fırçayı kaymaması, molalarda devre arasında dümdüz etmemesi ancak böyle bir duruş hiç bir zaman olmayacak, o taktik tahtasının kırıldığını görmeyeceğiz hiç, alışmamız gerekecek bu hocanın yapısı böyle.
Dünyanın En Güzel Takımı

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : 15 Kasım 2020, 14:06:59 »
Bütün gün oyuncuları tartışıyoruz fakat kulislerde bambaşka şeyler konuşuluyor. Erdem Can'ın adeta "gönüllerin koçu" tadında şımarıkça at koşturduğu, Kokoskov'u pek sallamadığı söyleniyor. Eğer böyleyse bu sezonu hepten unutun...

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #70 : 15 Kasım 2020, 15:32:49 »
Bütün gün oyuncuları tartışıyoruz fakat kulislerde bambaşka şeyler konuşuluyor. Erdem Can'ın adeta "gönüllerin koçu" tadında şımarıkça at koşturduğu, Kokoskov'u pek sallamadığı söyleniyor. Eğer böyleyse bu sezonu hepten unutun...

Çok merak ediyorum neresi bu kulisler?

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #71 : 22 Kasım 2020, 16:25:56 »
Mesela Lorenzo sığırına tahammül etmesi için bu kulisler mi baskı yapıyor? Takımın ağzına sıçarken bile bu öküzün mööö hareketlerine katlanacaksın diye...

Pianigiani'den beri gördüğüm en uyuz ve en pısırık hoca...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #72 : 01 Aralık 2020, 22:47:26 »
Kokoshov olmadı hocam.Çok akademiksin.Oysa Balkanlı çılgın olur.Bize uymadın olmadı en iyisi yol yakınken ayrılmak yolun açık olsun.Nba milli klüp takımları farklıymış onu gördük.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2020, 22:47:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #73 : 02 Aralık 2020, 00:37:31 »
Kendisine başlıkta bir lakap yakıştırma vazifem olsaydı BOSTAN KORKULUĞU derdim. Onun kenardaki varlığı en fazla budur. En fazla...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #74 : 02 Aralık 2020, 11:30:21 »
olmadı maalesef kan uyusmadi.