Gönderen Konu: Jarell Eddie  (Okunma sayısı 21791 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halilkinik

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Jarrell Eddie
« Yanıtla #30 : 16 Ekim 2020, 12:55:51 »
Su adami gorunce yillardir sutor dediklerimiz aklima geliyor ,kaptan,nunnaly falan su adamin bir gomlek altindalar sutorlukte

Bir gomlek derken renkdas.
Adamın topu alması ise sayı diye bagırması arasaında gecen sure bir saniyeden kısa.

Herhalde benzerini hiç gormediğimiz bir sutor.
En azından benim görmediğim

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #31 : 16 Ekim 2020, 17:20:18 »
Su adami gorunce yillardir sutor dediklerimiz aklima geliyor ,kaptan,nunnaly falan su adamin bir gomlek altindalar sutorlukte
Geçen sezon EL'de 30'un üzerinde üçlük isabeti bulup bunu %50'nin üstünde bir yüzdeyle başaran sadece 3 oyuncu vardı:Larkin, Melih ve Koponen.

Eddie için EL'deki tüm oyuncuların 1 gömlek üstünde şutör diyebilir miyiz bu istatistiğe göre?

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #32 : 16 Ekim 2020, 18:33:09 »
Geçen sezon EL'de 30'un üzerinde üçlük isabeti bulup bunu %50'nin üstünde bir yüzdeyle başaran sadece 3 oyuncu vardı:Larkin, Melih ve Koponen.

Eddie için EL'deki tüm oyuncuların 1 gömlek üstünde şutör diyebilir miyiz bu istatistiğe göre?

Cevap için henüz erken. 3ddie şöyle bi' 50-60 şut barajını geçsin, o zaman değerlendirme yapmak lazım. Belki %60'ı yakalar, belki de %50'nin altına düşer, belli olmaz. Tabi, sadece şut yüzdesi önemli değil.

ekleme: Bu arada, başlıkta bir harf fazla var. Adının doğrusu "Jarell Eddie" imiş.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2020, 18:45:16 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Ynt: Jarell Eddie
« Yanıtla #33 : 16 Ekim 2020, 19:38:25 »
Cevap için henüz erken. 3ddie şöyle bi' 50-60 şut barajını geçsin, o zaman değerlendirme yapmak lazım. Belki %60'ı yakalar, belki de %50'nin altına düşer, belli olmaz. Tabi, sadece şut yüzdesi önemli değil.

ekleme: Bu arada, başlıkta bir harf fazla var. Adının doğrusu "Jarell Eddie" imiş.
Bence de erken. Melih gibi Avrupa'nın en iyi şutörlerinden birinden bir gömlek üstünse ne mutlu bizlere. Eddie muazzam şutör bu arada.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #34 : 22 Ekim 2020, 22:44:03 »
Hiç içime sinmeyen transferlerden biriydi. Boş pozisyon ayarlarsan yüksek yüzdeli atabilir ama onun dışında euroleague de sayı bulması şansa kalıyor. Bu akşam 2/8 attı, en az 3-4 tanesi atılacak şut değildi. Bala 6/6 attığı Cska maçını çıkar yüzdesi 4/14...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #35 : 22 Ekim 2020, 22:48:13 »
Attirmiyorlar diye bir sey yok atan atar. Cska'ya da atar, hem de 6 tane dizer...
Attiriyorlar miymis? Son iki mac 11de 2 atti. Ne yapicaz simdi.
Iki maçta cikip da adami euroleaguein en iyi sutoru ilan etti benim taraftarim. O kadar anlık yaşıyoruz ki?
Aldigi topu cemberi görmeden sallayan bir adam. Baska ne meziyeti var çözemedim. Turnike attigini bile görmedim herifin.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #36 : 22 Ekim 2020, 22:51:52 »
Iki maçta cikip da adami euroleaguein en iyi sutoru ilan etti benim taraftarim. O kadar anlık yaşıyoruz ki?
Aldigi topu cemberi görmeden sallayan bir adam. Baska ne meziyeti var çözemedim. Turnike attigini bile görmedim herifin.
Abi yanındaki adama pas atamıyor turnikeyi geçtim :(

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #37 : 22 Ekim 2020, 22:57:05 »
Abi yanındaki adama pas atamıyor turnikeyi geçtim :(
tam bunu diyecektim bende tamam topla meziyeti kısıtlı ama yanındaki adama pas at be kardeşim bu kadar zor değil ya

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #38 : 23 Ekim 2020, 10:01:01 »
Kendisine bir pozisyon hazırlandığını görmedim o ayrı bir konu ama yine de bu durum ona  eline gelen her topu potaya fırlatma hakkı vermemeli. Eline gelen her topu böyle "Ben saf şutörum" kafası ile saniye geçmeden potaya fırlatacaksa işimiz var. Şu ana kadar gördüğüm durum itibari ile Barış Hersek bile bundan daha iyi katkı verir.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 30 Ekim 2020, 20:30:05 »

CSKA 6/6 Maccabi 3/3 6 maçta 13/23 ile maç başına 2,17 üçlük sokmuş. Bu adam şu anda ligin en iyi şutörü...

Sen şimdi şöyle batıracağı bir maç bekle öyle cevap ver bu yoruma...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #40 : 30 Ekim 2020, 20:53:25 »
CSKA 6/6 Maccabi 3/3 6 maçta 13/23 ile maç başına 2,17 üçlük sokmuş. Bu adam şu anda ligin en iyi şutörü...

Sen şimdi şöyle batıracağı bir maç bekle öyle cevap ver bu yoruma...

Emret şefim. Sen batirinca yok ol, atınca cik ortaya ben de batirinca çıkarım :)

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #41 : 06 Kasım 2020, 23:00:19 »
Eddie müthiş bir transfer. Genel üçlük performansı yanında Khimki maçında ribaunda da çokça girdi, gayet iyi savunma yaptı. Devam...
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #42 : 07 Kasım 2020, 08:08:55 »
Dün akşamki Eddie ile diğerleri arasında geceyle gündüz kadar fark var. Ribauntlarda girdi, savunma da uzun adamlarla boğuştu... Açıkçası üçlük yüzdesinden çok sadece bunları yapıp boş şutları değerlendirse yeter.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 07 Kasım 2020, 13:48:39 »
Khimki'ye de 4/6 üçlük atarak dosta düşmana anlayana anlamayana ligin en iyi şutörü olduğunu bir kez daha gösterdi.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #44 : 09 Kasım 2020, 12:26:05 »
Fiyat performans olarak müthiş bir transfer.
Burada herkesi eleştiren arkadaşları hiç sallamayın bence.
Eddie Euroleague'de şuana kadar %50 ile 3'lük atıyor ve maçlar geçtikçe birebir savunma ve ribaundlara katkısını da görüyoruz.
Neymiş bir maçta 8'de 2 atmış da Euroleague'de attırmazlarmış. Avrupa tarihinin en iyi kısalarında Bogdan'da 9'da 2 10'da 3 atıyordu bazen.
Bir oyuncunun Eurolegaue oyuncusu olup olamayacağına kim karar veriyor? Eurocup'ta iyi olan bir oyuncu daha yükselemez, kendini geliştiremez diye bir kaide mi var?
Bu kafa sebebiyle Higgins gibi bir çok oyuncu kaçtı elimizden zaten.

Bu sebeplerle Pierre ve Eddie kendilerini geliştirmeye de devam ederlerse bu kontratlara elimizde tutamayız zaten. Beğenmeyen arkadaşlar da elin adamı ne güzel oyuncu scout ediyor diye burada bağırmaya devam eder.