Gönderen Konu: Jarell Eddie  (Okunma sayısı 21966 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Jarell Eddie
« Yanıtla #75 : 06 Mart 2021, 12:06:14 »
Evet en azından perde değişiminde kısayla kalan uzunumuzu görebilse o eşleşmeden de ekmek yeriz. Eddie’ye özel setleri ısrarla çalışmalıyız diye düşünüyorum.

Ben playoff’lara kadar toparlayacağına inanıyorum. Şu an EL’deki en keskin şutörlerden biri, biraz cesaretlendirilmeye ihtiyacı var.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #76 : 06 Mart 2021, 12:17:59 »
Ulanovas, Eddie, Barthel.

Haklı olarak eleştiriliyorlar, seneye gitsin diyenler oluyor, eyvallah da.. Bu sene daha üst sıraları hedefliyorsak üçünü de oyuna yeniden dahil etmeliyiz. Bu kesin. Dar rotasyonla, 6-7 kişinin sırtına binip çok uzaklara gitmek mümkün değil.

Barthel son 1-2 maçtır daha pozitif görüntü çizmeye başladı. Şimdi sıra Eddie ve Ulanovas'ta.

Bu sene F4 gelecekse bu tüm kadronun katkı vermesiyle olacak, bunun farkında olmak lazım.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #77 : 13 Mart 2021, 00:42:53 »
Senin ... ben . Üçlük dışında bir numaran yok, onu da sokamiyon.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #78 : 13 Mart 2021, 01:10:36 »
Sövün efendiler sövün! Elinin ayarı sikilinceye kadar sövün. Ağız sizin bu mal malesef hala bizim diliniz damağınız kuruyana kadar sövün!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #79 : 13 Mart 2021, 01:29:39 »
İlk başta gönderilecek adam. Basketbol zekası olmayan, nerede duracağını, nerede atacağını, nerede pas vereceğini bilmeyen bir adamın takımda işi yok.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #80 : 13 Mart 2021, 01:32:33 »
İlk başta gönderilecek adam. Basketbol zekası olmayan, nerede duracağını, nerede atacağını, nerede pas vereceğini bilmeyen bir adamın takımda işi yok.
Haklısın abi tüm dediklerine katılıyorum ve böyle bir oyuncuysan en kötü standardın 3/6 üçlük falan atmak olacak ki tolere edilebil yani yoksa imkansız

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #81 : 13 Mart 2021, 17:39:39 »

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #83 : 14 Mart 2021, 11:39:41 »
Adam haklı
Levent Bey’e katılmıyorum.

J’Eddie ortalama 18 dakika süre alıyor EL’de. Unutulduğu falan yok. Kaldırıp atması için çizilen setler de var. Kokoşkov onun oyununu tek yönlü olmaktan çıkarmaya çalıştı. Sadece dış şuta dayalı bir oyunla EL seviyesinde kalmak için Jaycee Carrol falan olmak lazım. J’Eddie, Kokoşkov’un ona verdiği rolle istatistik kağıdının farklı taraflarına katkısının olduğu maçlar da oynadı zaten.

Valencia maçında iyi görünmesini beklemiyordum zaten ben. Takımın kadro derinliği Guduric’in yokluğunu kaldıracak düzeyde değil. J’Eddie de Guduric’in yaptıklarını yapabilecek bir oyuncu değil...

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #84 : 14 Mart 2021, 15:18:31 »
Levent Bey’e katılmıyorum.

J’Eddie ortalama 18 dakika süre alıyor EL’de. Unutulduğu falan yok. Kaldırıp atması için çizilen setler de var. Kokoşkov onun oyununu tek yönlü olmaktan çıkarmaya çalıştı. Sadece dış şuta dayalı bir oyunla EL seviyesinde kalmak için Jaycee Carrol falan olmak lazım. J’Eddie, Kokoşkov’un ona verdiği rolle istatistik kağıdının farklı taraflarına katkısının olduğu maçlar da oynadı zaten.

Valencia maçında iyi görünmesini beklemiyordum zaten ben. Takımın kadro derinliği Guduric’in yokluğunu kaldıracak düzeyde değil. J’Eddie de Guduric’in yaptıklarını yapabilecek bir oyuncu değil...
Markonun yerini tek başına doldurmasını beklemek mantıklı değil iyi bir oyun oynamasın o da kabul. Ancak en iyi yaptığı şey olan üçlük atmayı da hele ki bomboşken hele ki skor bakımından bu kadar kısır bir maçta bir zahmet yapsın. Bu maç özelinde kimse yardım savunmasından dem vurmuyor ya da oyuna akıl koymamasından. Yapması gereken tek şeyi yarım bile yapamaması sıkıntıya sebep olan.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #85 : 14 Mart 2021, 16:21:14 »
13/14 sezonunda 1 numaralı skor opsiyonumuz, top 16'ya girdiğimizde 16 3'lük üstüste potayı dövdü. top 16'yı %20 ile bitirdi ve takım hüsran yarattı. (önceki sezonlarda 41,1 ve 40,5) sezon sonunda nba yaptığında ben dahil etrafımdaki bütün fenerli basketseverler "çok da fifi, sigigit aq cenabeti!" demekten kendini alıkoymadı.

evet boJan bogdanovic'ten bahsediyorum. belki de utah jazz'ın en önemli sayı opsiyonu olan adamdan. atamıyorsan sigigit bilader.

eddie için geç değil. atsın, arkasında duralım. atamıyorsa da kusura bakmasın.

• Üye
« Yanıtla #86 : 18 Mart 2021, 22:23:06 »
Üzeri çizilmiş. Sen valencia da bomboş üçlükleri sokamazsan bu duruma düşersin.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #87 : 18 Mart 2021, 22:26:13 »
Kendi kendini bitirdin aslan parçası.. Fırsat geldi önüne kullanamadın

• Üye
« Yanıtla #88 : 28 Mart 2021, 17:23:48 »
Belli ki üstün çizilmiş. Yazık ettin sana verilen şansa.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #89 : 28 Mart 2021, 21:50:46 »
Eddie, bu takımda hücumda bir faktör olacaksa, öyle ya da böyle “x factor” olacaktır. 

Savunma beşine yazmaya yürek ister ama hücum beşinde iken rakip düşünsün!

Daha ileriye gidebilirsek eğer, ben hala eddie den “çıkmadık candan umut kesilmez” cesine umudumu tutuyorum...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis