Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1961927 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3090 : 23 Kasım 2014, 23:07:05 »
Bu arada takviye yapar mıyız bilmem ama ligimizden Dabovic, Eldebrink yada Marginean avrupalı forvet olarak düşünülebilir. Bonservis isterler ama oyuncu maliyetleri çok olmayacağı için kabul edilebilir. Kayseri bırakmaz gerçi ama diğer iki oyuncudan birisi alınabilir.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3091 : 25 Kasım 2014, 11:18:45 »
Beşiktaş'de eldebrink'i bırakmaz...o isi basında kacırdık..zaten ben daha uzun ve yapılı bir sg alınması taraftarıyım...
margenian takımda angel varken cok gerekli bir transfer degil..sutu cok iyi bir hatun degil; penetresi var...

ana dabovic hem sut hem penetre tehdidi ile dusunulebir bu isimelr arasında..hemde fizikli...yugo kokenli olmasından dolayı basketboluda biliyor..ozellikle orman genclik gibi bir takımda oynamasından dolayı alınabilir diyorum...hani petrovic'i alamadık dabovic olmayacak is degil..bence su an icin ciddi anlamda en mantıklı secim bizim icin ...
cunku el'den elenecek takımlarda su an bize olabilecek oyuncu pek yok...ulke icinden dabovic iyi secim..gerek dynamo moskova'da gecen seneki performansı; gerek dunya sampiyonasındaki oyunu ve ustune bu sene orman genclik'teki liderliği ile bence artık oldu..(3 sezon once ted'de oynarken daha 22 yasında idi..ne oalcagı pek belli degildi..skorerdi ama beklemek lazımdı)...unutmayalım daha 25 yasında dabovic..

unutmadan seneye bu kadroya artık burcu cigil yerli rotasyonuna alınmazsa kafayı yiyecegim kubra sultan yerine..yada en azından alalım su kıza tugba palazoglu'nun yerine oynatmaya baslarız yavas yavas...

isfendiyar abi yapsın bir guzellik diyorum...

esasında 2 adet ıspnayolu unutmayalım bize olabilecek..ama elenmezki o takmlar alabilelim..
a.cruz ve m.xargay..
m.xargay'dan hala emin degilim ama ne kadar daha iyi oyuncu olacak...bugun bakmak lazım..
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2014, 09:52:19 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #3092 : 25 Kasım 2014, 18:43:10 »
Erkek takımı gibi kadın takımında da çözülme yaşansa ya, ne güzel olurdu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #3093 : 26 Kasım 2014, 17:22:26 »
Angel'ın nişanlanmasıyla ilgili haberler çıkmış Hürriyette fln , can sıkacağa benziyor bu konu belki gider 2. yarı bence ...

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3094 : 26 Kasım 2014, 17:37:28 »
Angel'ın nişanlanmasıyla ilgili haberler çıkmış Hürriyette fln , can sıkacağa benziyor bu konu belki gider 2. yarı bence ...
niye can sıksın kime ne hem kadın baskette bu tür birliktelikler çok

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
« Yanıtla #3095 : 26 Kasım 2014, 17:41:46 »
niye can sıksın kime ne hem kadın baskette bu tür birliktelikler çok
aynen banane bizene ne yapıyorlarsa yapsınlar ama burası Türkiye .Can sıkar derken salak salak haberler espiriler fln burası Türkiye Angelin kafası atar çeker gider diye dedim yoksa umrumda değil sporcuların özel hayatı...

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #3096 : 01 Aralık 2014, 15:37:55 »
Fenerbahçe'nin Amerikalı yıldızı Angel McCoughtry, nişanlandığı yönündeki haberlere sert tepki gösterdi.

Fenerbahçe Ülker’in yıldız oyuncusu Angel McCoughtry bir açıklama yaparak nişanlanması ile ilgili haberin doğru olmadığını ve Hürriyet gazetesi’ne dava açacağını duyurdu. McCoughtry’nin açıklaması şöyle: “Geçtiğimiz yaz, Türkiye’den ayrılmadan önce bir veda partisi verdim. Bu partide arkadaşlarımla bir çok fotoğraf çektirdim ve birdenbire bu fotoğraflar, odakta ben ve en iyi arkadaşım Brenda olmak üzere magazin basını tarafından kullanıldı. Özel hayatımla ilgili çıkan tüm haberler yalandır. Benim babam bir rahip ve ben de Hristiyanım. Özel hayatımla ilgili yapılan haberler ve medeni durumumla ilgili haberler, tamamıyla geleneklerime ve karakterime aykırıdır. Ben bu ülkede bir rol-modelim. Sosyal medya hesaplarımdaki birkaç fotoğraf ve birkaç diyaloğu referans alarak herhangi bir doğrulatma yapmadan özel hayatım manüpüle edildi ve arkadaşlarımız arasında yaptığımız bir şaka gerçek bir ilişkiymiş gibi yansıtıldı. Ayrıca, haberde geçen fotoğraflar çok eski. Şu an odaklandığım tek şey basketbol ve ilişki durumumda herhangi bir değişiklik yok. Türkiye’yi ve Fenerbahçe’yi çok seviyorum ve bu tarz manüpülasyon içerikli haberler beni olumsuz yönde etkiliyor. Şu an bu tarz manilpüle edilmiş, yanlış ve doğrulatılmamış haberler nedeniyle, Hürriyet Gazetesi’ni dava edeceğim.”
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3097 : 01 Aralık 2014, 18:49:53 »
Aramızda gazeteci dostlarımız var ve muhtemelen bu dediklerime kızacaklar ama söylemeden edemeyeceğim.

Elbette istisnalar vardır ama bizim ülkede spor basınından bile daha rezil, siyaset yazanlardan bir tık aşağıda bir grup varsa o da magazincilerdir.

Angel değilim diyor ama diyelim ki lezbiyen olsun bize ne yahu?
Insanları cinsel kimlikleri üzerinden eleştirmek, hedef göstermek kadar şerefsizce bir durum yok.
...

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3098 : 01 Aralık 2014, 19:35:09 »

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın ABD'li yıldızı Angel McCoughtry, bir süredir beraber olduğu sevgilisi Brande Elise ile nişanlandı. Çift, nişan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Angel McCoughtry-Brande Elise çiftinin önümüzdeki aylarda ABD'de eşcinsel evliliğinin serbest olduğu bir eyalette evlenmeleri bekleniyor.

Angel McCoughtry-Brande Elise çifti, Fenerbahçe'nin diğer ABD'li oyuncusu Tina Charles ile birlikte Fenerbahçe Ülker'in geçtiğimiz günlerde Barcelona ile oynadığı maçı tribünden izlemişti. Brande Elise, Angel McCoughtry'yi görmek için sık sık İstanbul'a geliyor.

Habere bakar misiniz? Ne kadar cirkin.Haberin basligi da Fenerbahce'nin escinsel yildiziymis. Sizene kardesim oyleyse bile. Escinselse eger bunu özellikle belirtmenin manasi ne.  Ayip valla ayip

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3099 : 10 Aralık 2014, 18:18:29 »
Yeni koç hakkında ne düşünüyorsunuz beyler biraz anlatın ?

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3100 : 10 Aralık 2014, 18:50:09 »
Ismi sakat, rotasyonla kafayı bozmadığı zamanlar iyi iş çıkartıyor.
Takımın bariz eksikliğinin farkındaysa şubatta yapılacak hamle ile minimum bizi son iki senedir takıldığımız el finalinde yer almamızı sağlayacaktır.
...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3101 : 10 Aralık 2014, 19:11:52 »
Senin beğenmen önemli Bülent ..

Forumun yeni yüzlerinden olan, genç kardeşimiz Enes (nsmert) bu konuda ne düşünüyor merak ettim, son derece sempatik bir kardeşimiz, kendisinden pozitif bir enerji aldım, umarım ilerde başarılı olur.

Ben çok fazla kadın basketbol maçı izlemem, denk gelirsem bakıyorum, yeni koç Jacek Winnicki'yi beğendim. İlk izlenimlerim olumlu kendisi hakkında, bu adamı yedirmeyin beyler.

Iniguez'i yediniz, Dikeoulakos'ı yediniz, Ratgeber'i yediniz, bari bu adamı yemeyin.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3102 : 10 Aralık 2014, 19:39:35 »
Yalnız en son Iniguez'i beğendiğimi söylemem akabinde finallerde duvarlara tosladığımız için birisini beğeniyorum demekten tırstığımı da belirteyim.
...

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3103 : 10 Aralık 2014, 19:51:21 »
Senin beğenmen önemli Bülent ..

Forumun yeni yüzlerinden olan, genç kardeşimiz Enes (nsmert) bu konuda ne düşünüyor merak ettim, son derece sempatik bir kardeşimiz, kendisinden pozitif bir enerji aldım, umarım ilerde başarılı olur.

Ben çok fazla kadın basketbol maçı izlemem, denk gelirsem bakıyorum, yeni koç Jacek Winnicki'yi beğendim. İlk izlenimlerim olumlu kendisi hakkında, bu adamı yedirmeyin beyler.

Iniguez'i yediniz, Dikeoulakos'ı yediniz, Ratgeber'i yediniz, bari bu adamı yemeyin.
abi tesekkurler. Ben de denk geldikce izliyorum maclari. Koç daha istekli ve hirsli inigueze göre bence.

Çevrimdışı 789

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #3104 : 15 Aralık 2014, 20:07:03 »
FIBA "Yılın Oyuncusu" anketinde Cansu Köksal oylarınızı bekler.  ;)
http://www.fibaeurope.com/cid_8iFmJ3IqHaILDdXqoEUke3.html

isterseniz her gün girip oy verebilrsiniz.

« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 20:08:20 Gönderen: 789 »