Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE | Basketbol Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 89754 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: ŞAMPİYON FENERBAHÇE Basketbol Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #60 : 26 Eylül 2021, 23:10:23 »
Tom abi, cevap vermeyeyim diyorum ama kendi kendine olmayan şeyleri olmuş gibi yaşıyorsun;

Daçka, bizim belalımız falan değil. Doğuş denen karaktersizin ortalığı gerdiği, tansiyonu yüksek maçlar oynuyorduk o kadar. Sayfa içinde iki takım arasında oynanan maçlardaki galibiyet, mağlubiyet durumu ortada. Sanırsın adamlarla aramızdaki son 10 maçta 5-5'lik derece var.

Daçka'nın da şu haliyle kendisi hariç kimsenin canını yakacak durumu yok. Frutti Extra Cup'ta Bursa'nın 20'ye yatırdığı takım. Adamlar, hücum edemiyor resmen.

Bütçe eskiye oranla düşük, yoksa halen 20 milyon euro civarı. Bu da ligde şampiyonluk, Euroleague'de Final Four için yeterli.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #61 : 26 Eylül 2021, 23:13:27 »
Yerli kadromuz net toparladı.Metecanda Sehmus girecek artı lig kadrosunda Poloanara-Henry olacak.Avrupa yine son 8 inşallah sonrsı şans biraz.Bu beğenmediğimiz koç Milanoyu süpürdü dikkat Milanoyu bu umut veriyor.Efes tabi favori ama geçen seneye göre biraz daha derin kadro.

Önerim var.Kokoshokovun ismi arşivden bile atılsın atılmalı.Orada bile bulunmamalı o kadar şey doluyum.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 23:15:13 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #62 : 26 Eylül 2021, 23:25:03 »
Yerli kadromuz net toparladı.Metecanda Sehmus girecek artı lig kadrosunda Poloanara-Henry olacak.Avrupa yine son 8 inşallah sonrsı şans biraz.Bu beğenmediğimiz koç Milanoyu süpürdü dikkat Milanoyu bu umut veriyor.Efes tabi favori ama geçen seneye göre biraz daha derin kadro.

Önerim var.Kokoshokovun ismi arşivden bile atılsın atılmalı.Orada bile bulunmamalı o kadar şey doluyum.
Abi eurocupta patladığını da unutmayalım. En dar açıdan iyiyi görmeye çalışıyorsun ama teo vardı bu adamın kadroda.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #63 : 27 Eylül 2021, 06:05:13 »
Tom abi, cevap vermeyeyim diyorum ama kendi kendine olmayan şeyleri olmuş gibi yaşıyorsun;

Daçka, bizim belalımız falan değil. Doğuş denen karaktersizin ortalığı gerdiği, tansiyonu yüksek maçlar oynuyorduk o kadar. Sayfa içinde iki takım arasında oynanan maçlardaki galibiyet, mağlubiyet durumu ortada. Sanırsın adamlarla aramızdaki son 10 maçta 5-5'lik derece var.

Daçka'nın da şu haliyle kendisi hariç kimsenin canını yakacak durumu yok. Frutti Extra Cup'ta Bursa'nın 20'ye yatırdığı takım. Adamlar, hücum edemiyor resmen.

Bütçe eskiye oranla düşük, yoksa halen 20 milyon euro civarı. Bu da ligde şampiyonluk, Euroleague'de Final Four için yeterli.

saçmalıyor çoğunlukla.
yönetimden ricam, formuna yoksay seçeneğini getirsinler biran önce.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #64 : 27 Eylül 2021, 07:40:17 »
Yoksy butonuna gerek yok.Forumdan çıkarılmamımı talep ediyorum.

Gerek yok.

Burda görüşlerimizide yazamayacaksam fazla rahatsızlık vermeye gerek yok.

En büyük Obradoviç hayranıym.Ama yok artık karşılaştıranda yok.İyi kötü takımın savaşması geri adım atmaması savunmada diri kalması bunlar Obrada vardı onu görür gibi oldum.

Satışların en büyüğünü yapan bir Igor kısa vadede bulunan koç bu.

Cska maçından sonra Erdem Cana destek azalmıştı.En ufak birşeyde kelle alırdı yönetim.Aynısı olurdı.Spahıda dahada yetersiz.

Sertaç Komsuoğlu konusunda hem fikirim.

Hoşçakalın.

Çıkışa basıyorum adminler gereğini yaparlar.Okuyucyum artık.

« Son Düzenleme: 27 Eylül 2021, 07:41:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #65 : 27 Eylül 2021, 09:26:14 »
Bütün sezon Devın Booker izleyeceğiz galiba Sasha'da sağlam Booker fantezisi var. Dinlediğim yorumlarda hep Henry ve Polonara'nın Sasha'nın oyununa uygun olmadığı söyleniyor. Bu adamları öyle geri plana atmamalı Eurolig'de her takımın kadrosunda görmek isteyeceği adamlar bunlar. Koca sezon Nando'nun eline bakacaksak yandık.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #66 : 27 Eylül 2021, 10:15:47 »
Değerli dostlar; bir konuda kendinizi haklı görüyor olmanız, karşınızdakinin hatalı olduğu anlamına gelmez!

"Obradovic'i görüyorum" bir yorumdur / görüştür. Siz, Obradovic'i görmüyorsunuzdur, başka bir şey görüyorsunuzdur, hatta belki hiç bir şey görmüyorsunuzdur. Her ikisi de en azından saygıyı hak ediyor.

Lütfen hemfikir olmadığımız/olamadığımız konularda biraz daha toleranslı olmaya çalışalım. Tom Hanks' in bu kadar kolay harcanmasına gönlüm razı değil. Bence bir kaç maçı parkede izleyince kendisi de rahatlayacaktır. Baksanıza belli ki takımı en az benim kadar çok özlemiş :)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #67 : 27 Eylül 2021, 13:57:54 »
Değerli dostlar; bir konuda kendinizi haklı görüyor olmanız, karşınızdakinin hatalı olduğu anlamına gelmez!

"Obradovic'i görüyorum" bir yorumdur / görüştür. Siz, Obradovic'i görmüyorsunuzdur, başka bir şey görüyorsunuzdur, hatta belki hiç bir şey görmüyorsunuzdur. Her ikisi de en azından saygıyı hak ediyor.

Lütfen hemfikir olmadığımız/olamadığımız konularda biraz daha toleranslı olmaya çalışalım. Tom Hanks' in bu kadar kolay harcanmasına gönlüm razı değil. Bence bir kaç maçı parkede izleyince kendisi de rahatlayacaktır. Baksanıza belli ki takımı en az benim kadar çok özlemiş :)

sıkıntı farklı fikirlerde olmak değil.
her başlığa her konu ile ilgili yazıyor...
ne dediği belli değil, dün ak dediğine bugün kara diyor, bugün kara dediğine de..
bir standardı yok, x kişiye yeni diye süre tanıyor, y kişiyi eleştiriyor...
kaldı ki, hakaret de etmedim, ama her sabah 3 konu başlığında 20 tane saçma mesaj görmek istemiyorum ve bunu dile getirdim..

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #68 : 27 Eylül 2021, 14:15:35 »
Yoksy butonuna gerek yok.Forumdan çıkarılmamımı talep ediyorum.

Gerek yok.

Burda görüşlerimizide yazamayacaksam fazla rahatsızlık vermeye gerek yok.

En büyük Obradoviç hayranıym.Ama yok artık karşılaştıranda yok.İyi kötü takımın savaşması geri adım atmaması savunmada diri kalması bunlar Obrada vardı onu görür gibi oldum.

Satışların en büyüğünü yapan bir Igor kısa vadede bulunan koç bu.

Cska maçından sonra Erdem Cana destek azalmıştı.En ufak birşeyde kelle alırdı yönetim.Aynısı olurdı.Spahıda dahada yetersiz.

Sertaç Komsuoğlu konusunda hem fikirim.

Hoşçakalın.

Çıkışa basıyorum adminler gereğini yaparlar.Okuyucyum artık.

Murat hocanin kalbini kirmaya gerek yok, ben yorumlarinin coguna katilmasamda hepsini zevkle okuyorum,

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #69 : 27 Eylül 2021, 14:23:44 »
sıkıntı farklı fikirlerde olmak değil.
her başlığa her konu ile ilgili yazıyor...
ne dediği belli değil, dün ak dediğine bugün kara diyor, bugün kara dediğine de..
bir standardı yok, x kişiye yeni diye süre tanıyor, y kişiyi eleştiriyor...
kaldı ki, hakaret de etmedim, ama her sabah 3 konu başlığında 20 tane saçma mesaj görmek istemiyorum ve bunu dile getirdim..
Biliyorum üstat, Nasreddin hoca gibi olacak ama "sen de haklısın" :) Biraz alan bırakalım, zaman verelim. Maçlar tempoya girince içimizdeki boşluk Fenerbahçe ile dolacak inşallah diyorum. "Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" diyorum  ;)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #70 : 27 Eylül 2021, 17:10:22 »

Burada konu haklı olmak/haksız çıkarmak değil. Öyle olsa bile en azından ben kendi adıma Djordjevic'in beni yanıltmasını ve olabildiğince haksız çıkarmasını isterim. Hemen herkes bu şekilde düşünüyordur zaten.

Djordjevic'de Obradovic'i görüyorum demekle, Hitler'de Mustafa Kemal'i görüyorum demek arasında hiçbir fark yok. Bu da bir görüştür diyerek, ki temel olarak bir görüştür, saygı duymam gerekmiyor.

Tom Hanks'i de kimse harcamıyor. Ayhan abi, kişisel olarak 'yoksay' hakkını kullanmak istiyor, ki forumlarda bu hak vardır, bunu kullanmak istemesi çok doğal. Biri beni de yoksaymak isteyebilir, bu da onun en doğal hakkıdır. Forumdan atın demek değil bu, Tom abi gereksiz alınıyor ve gereksiz savunuluyor bu durumda.

Ayrıca iddialı şeyler ortaya atıyorsanız bunun içini olabildiğince doldurmanız gerekir. Forumların amacı da budur. Yoksa Twitter'da kısa kısa herkes herkese geçiriyor. Ahmet'i beğenmiyorum, bana göre kötü oyuncu demek başka, Ahmet oyuncu değil, hiçbir yerde başarılı olamaz demek başka. İlkine saygı duyarım, adam beğenmiyor derim. Ama ikincisinde analiz isterim. Neye göre oyuncu değil, neden gittiği hiçbir yerde başarılı olamaz diye içini doldurmasını beklerim.

Djordjevic, oyunculardan maximum verim alabileceği yüksek tempo yerine, halen düşün tempoda ısrar ediyor ve bu da oyun kalitesini doğrudan etkiliyor. Rotayonları zaten başlı başına tartışılması gereken bir konu. Şehmus'u durduk yere 1 numarada kullanacağım demesi, burada epey tartışmamız gereken başka bir konu. Hangi birini tartışabiliyoruz ya da koçu savunanlar hangisine bir cevap verebiliyor? Varsa yoksa Kokoskov sattı gitti. Başka hiçbir argüman yok. Ne desek, karşılığında sadece bu denecekse eğer, saygısızlık budur.

Tonla şey yazacağım/yazacağız ama karşındaki kişi sanki 'tamam hadi siktir' der gibi cevap verecek. Saygısızlıksa, en büyük saygısızlık budur.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2021, 17:12:18 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #71 : 27 Eylül 2021, 18:11:38 »

Djordjevic'de Obradovic'i görüyorum demekle, Hitler'de Mustafa Kemal'i görüyorum demek arasında hiçbir fark yok.

O halde tümevaralım; Djordjevic Hitler gibidir! Tom Hanks de Hitlerin bir SS subayıdır...

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #72 : 28 Eylül 2021, 21:58:16 »
Ben Tom abinin yazmaya devam edeceğini Ümit ediyorum. Çoğu fikri bariz yanlış olsa da, forumun rengi ve bence eğlenceli hale getiren unsurlardan biri. Bildiğim kadarıyla tüm basket maçlarına gitmeye çalışan iyi bir taraftar. Sadece mesajlarını kendi kategorisinde ve biraz daha rahat bir kafayla değerlendirmek lazım

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #73 : 29 Eylül 2021, 16:56:57 »
3 Ekim Pazar, 20.15
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2021, 22:08:43 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #74 : 03 Ekim 2021, 15:58:08 »
Bakalım Barthel yine kesik yiyecek mi?
Henry
Shayok
Polonora
Barthel
Booker

yapardım.